فردی فریمن چند وعده کمک های مالی به سمت coronavirus امداد

بریوز اول baseman فردی فریمن نمی گام تا بشقاب برای آینده قابل پیش بینی اما او گام در کمک به جامعه خود را در روز چهارشنبه.

فریمن متعهد به کمک مالی $50,000 به آتلانتا مواد غذایی بانک $50,000 دادن به آشپزخانه و $25,000 به نجات ارتش در تلاش برای کمک به کسانی که تحت تاثیر شیوع کروناویروس.

فریمن یکی از بسیاری از ورزشکاران ایم که متعهد کمک های مالی به تازگی. شاهین کارفرمایی Matt Ryan, همراه با همسرش, سارا متعهد 100.000 دلار کمک مالی به آتلانتا موسسات خیریه در روز سه شنبه.

 

او می آید حسن نیت ارائه میدهد از یک روز پس از این درخواست اعلام کردند که تشکیل یک ویژه امداد رسانی صندوق برای کمک به gameday کارگران و دیگران تحت تاثیر این توقف. بریوز, همراه با دیگر 29 تیم نیز اهدا $1 میلیون دلار برای کمک به پوشش حقوق از دست رفته از ورزشگاه کارکنان.

MLB مانند ورزش های دیگر لیگ ها و جهان در بزرگ است که در یک الگوی برگزاری. اولین بیس بال می تواند رزومه اواسط ماه مارس هر چند که هنوز هم به نظر می رسد خوش بینانه است. هر کس شماره 1 نگرانی در حال حاضر در تلاش است تا شامل coronavirus.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im