فردی فریمن و خش با آرنج راست التهاب

“او کمی سوزش در آرنج خود را” مدیر برایان Snitker گفت. “این یکی از آن چیزهایی که در آن حجم کار خود را احساس متفاوت تر از آن است که تمام زمستان. او احساس خوب است, اما به عنوان شما در حال پرتاب توپ و انجام تمام چیزهای که — دکتر گفت: آن چیزی که غیر معمول نیست. ما در حال تلاش برای آن سرمازدگی در جوانه. ما خوشحالیم که آن را در حال حاضر به جای بعد.”

Snitker انتظار به Freeman چند روز آینده ، فریمن ساخته شده است که دو شروع می شود در بریوز’ سه نمایشگاه بازی های این بهار.

فریمن تحت offseason آرنج پس از عمل جراحی استخوان مهمیز و قطعات شل خط خارج پایان 2019 فصل بود که یکی از بهترین کار خود را.

در دوباره خاموش-دوباره درد چیزی بود فریمن به حال با برخورد اما اوج پایین کشش فصل گذشته زمانی که او در سمت چپ بازی در اوایل سپتامبر. 13 به دلیل زانو درد.

فریمن بازی از طریق درد به عنوان او در سراسر زندگی حرفه ای او اما خیلی تلاش کرد در postseason. او رفت 4-برای-20 در لیگ ملی بخش سری که در آن بریوز حذف شد توسط کاردینالز. دکتر گفت فریمن به حال بریوز پیشرفته خود را ترک استخوان خار می میرم به زودی شکسته و خود را به پایان رسید فصل است. فریمن به حال عمل جراحی در ماه اکتبر.

“چهار و نیم ماه پیش او تا به حال عمل جراحی” Snitker گفت. “این فقط یکی از آن چیزهایی که در آن او را به انجام در حال حاضر بیشتر بر یک پایه منسجم از او قبل از. من نمی دانم که آن را هر چیزی برای نگران است. خوشحالم که این اتفاق افتاد در ماه فوریه به جای پایان ماه مارس است.”

ماه گذشته فریمن گفت: این offseason برای اولین بار خود را بدون درد در نه سال. زمانی که او وارد اردوگاه بیش از یک هفته پیش او همه لبخند گزارش یک برسد.

“من احساس می کنم بزرگ,” او گفت:. “یک در صد است. آماده به رول. دکتر گفت من خوب برای 500,000 بیشتر مایل است. من خوب برای مسافت های طولانی است.”

ان آلونسو جایگزین فریمن در اول ذکر شده بود عنوان سوم در جهت مقابل ، Outfielder Marcell Ozuna این تیم بزرگترین رایگان-عامل کسب شده خود را در بهار اولین و چهارم بود در سفارش.

بریوز بعدی بازی

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im