فریمن Hamels وزن در ایده بریوز, بازی, بدون, طرفداران خانواده

بریوز’ فردی فریمن و کول Hamels اذعان 2020 فصل اگر به یکی ممکن است مجبور به شروع بازی در دور استادیوم بدون طرفداران و یا خانواده در آن حضور داشتند. اما هر دو بازیکن نیز ابراز امیدواری کرد این فصل می تواند گسترش بعد از آن در سال بیش از حد معمول اجازه می دهد تا طرفداران به بازگشت به ballparks برای به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است.

فریمن و Hamels در یک مصاحبه مشترک از طریق اسکایپ با Fox Sports جنوبی جف Francoeur در مورد این ایده در حال لگد اطراف توسط MLB و بازیکنان آن انجمن به همه 30 تیم در بازی خالی استادیوم در منطقه ققنوس به عنوان یک راه برای در نهایت شروع یک فصل به طور نامحدود به تعویق افتاد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این رفتن به عجیب و غریب. آن را به یک متفاوت و پویا هنگامی که ما دریافت خواهید گفت:” فریمن بریوز’ ستاره اول baseman. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به به احتمالا به دور از خانواده های ما کمی در آغاز راه است.”

“مرتبط با: چگونه MLB توافق با اتحادیه می تواند تحت تاثیر قرار بریوز

Hamels کهنه شروع پارچ امضا شده توسط بریوز در ماه دسامبر با بیان نمایی مشابه.

“آن است که رفتن به زمان که در آن ما باید به نوعی قربانی کردن و رفتن و شروع به آموزش و یا در برخی از مکان که در آن (خانواده) ممکن است قادر به آمده و به تماشای ما” Hamels گفت. “اما اگر آنها قادر به تماشای ما در تلویزیون من فکر می کنم که که در آن.”

Hamels گفت که او امیدوار است که با گسترش فصل بعد به تقویم سال و شاید گسترش postseason MLB می تواند بازی “ترین بازی ممکن است” و شاید اطمینان حاصل شود که “اکثریت از زمان است که طرفداران در نهایت قادر خواهید بود به آمده است.”

گفت: فریمن: “مانند کول گفت: من فکر می کنم بسیاری از ما بازیکنان را قربانی یک ماه در اینجا قادر به بازی دیگر و قادر به انجام این کار است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de