محتوای مقاله

فردی فریمن دومین گرند اسلم خود را در سه روز زد تا یک بازی نزدیک را بشکند و آتلانتا دلیورز را روز یکشنبه به برد ۱۰ بر ۳ مقابل تیم واشینگتن اتباع بازدید کننده بفرستد.

برد به شجاعان (۲۴-۱۶) یک انشعاب از سری چهار بازی داد. دو رقیب لیگ ملی شرق آخر هفته آینده در واشینگتن دوباره در یک سری چهار بازی با هم دیدار می کنند. آنها شش بازی را تا کنون در این فصل تقسیم کرده اند.

فریمن نتوانسته بود در ۱۰۴ فرصت حرفه ای اول خود با پایگاه های لود شده به یک گرند اسلم ضربه بزند تا اینکه روز جمعه در بازی دوم یک دوسر با اتباع (۱۴-۲۵) خط را به پایان رساند. او این کار را دوباره در چرخش ششم انجام داد و یک ۴۲۱ فوت به میدان مقابل در برابر تسکین دهنده کایل فینیگان برد تا یک سربی ۳ بر ۱ را گسترش دهد و راوت را در حرکت قرار دهد.

این هفتمین اجرای خانگی فریمن بود و رگه خود را از رسیدن به پایه به 22 بازی مستقیم گسترش داد. او در ۱۹ بازی از ۲۰ بازی آخرش با خیال راحت ضربه زده است.

مارسل اوزونا یک هومر انفرادی، سیزارم او و یک دبل پر از پایگاه اضافه کرد و به او چهار RBI برای بازی و یک تیم پیشتاز ۳۶ داد. او در ۱۸ بازی از ۱۹ بازی آخرش با خیال راحت ضربه زده است.

اما حق رای دادن آتلانتا بهترین رگه از پنج بازی مستقیم با سه یا چند homers به پایان رسید. این سقوط یک کوتاه از رکورد بزرگ لیگ از شش تعیین شده توسط بالتیمور اوریولز 1987.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im