فریتس QB در اولین 49ers تیم می میرد در 99

جسی فریتس Sr. که بازی کارفرمایی برای اولیه San Francisco 49ers تیم در سال 1946 درگذشت دوشنبه در سن 99.

پسرش جیمز گفت: سن خوزه (کالیفرنیا.) جیوه خبری که فریتس سرطان درگذشت در خانه در سن دیگو.

با توجه به چند رسانه ای, گزارش فریتس شده بود دوم-قدیمی ترین زندگی طرفدار بازیکن فوتبال, به عنوان او در یک ماه کمتر از سابق Detroit Lions پایان/مقابله با سیسیل Sounders.

فریتس بازی برای 49ers سپس از همه فوتبال آمریکا, کنفرانس, در سال های 1946 و 1947. او شروع کارفرمایی برای AAFC شیکاگو موشک در سال 1948 پس از آن به نظر می رسد در یک بازی برای AAFC را Buffalo Bills در سال 1949.

در 31 بازی های حرفه ای به عنوان یک حرفه ای (نه به عنوان یک استارت) فریتس تکمیل 123 از 253 عبور برای 1,884 متری و 21 touchdowns. او ره 27 بار.

او همچنین دفاع از 49ers, ورود به سیستم سه interceptions و او punted هشت بار به طور متوسط 42 متری.

کارفرمایی و دفاعی را برای دانشگاه سانتا کلارا, فریتس انتخاب شد در دور هفتم از سال 1944 پیش نویس NFL توسط شیکاگو و پیتسبورگ Cardinals-استیلرز یک لیگ با هم ادغام شدند تیم در بحبوحه جنگ جهانی دوم است.

اما به جای بلافاصله تبدیل به طرفدار فوتبال فریتس پیوست ارتش ایالات متحده و زخم تا دریافت یک ستاره برنز (برای قهرمانانه یا شایسته موفقیت) برای فرمانده یک واحد توپخانه در نبرد برآمدگی با توجه به عطارد اخبار.

پس از نظامی و فوتبال بازی کردن حرفه فریتس شد یک معلم و یک فوتبال و بیس بال و بسکتبال مربی در سررا دبیرستان در شهرستان سن ماتئو, کالیفرنیا. مدرسه فوتبال در این زمینه است که به نام به افتخار او.

فریتس’ 1968 سرا, تیم, ویژه, آینده Pro Football Hall of Fame گیرنده گسترده لین سوان, آینده, Canadian Football Hall of Fame slotback تام اسکات و آینده San Diego Chargers کارفرمایی جسی فریتس جونیور

فریتس جونیور ساخته شده است که یک ترکیب 13 ظاهر (هفت شروع می شود) برای شارژر در سال 1974 و ’75 درگذشت در سال 2015 در سن 63.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net