فرانسه اتحادیه CGT تماس اعتصاب توسط بخش خرده فروشی و خواستار شرایط کاری امن تر

پاریس — فرانسه چپ اتحادیه CGT در روز دوشنبه به نام کارگران در خرده فروشی, خدمات امنیت و تدارکات بخش به اعتصاب از روز شنبه خواستار شرایط کاری امن تر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ماه گذشته فرانسه دستور داد یک مستند برای مبارزه با کروناویروس. تنها فروشگاه ارائه مواد غذایی و دیگر کالاهای اساسی و یا خدمات مجاز به کار گیرند.

تحویل آنلاین نیز مجاز است.

CGT اتحادیه گفت: coronavirus بود که تا کنون به کشته شدن نه نفر در صنعت خرده فروشی با 876 مورد تأیید. تعداد کسانی که نه تایید شده توسط مقامات فرانسوی.

خواستار یک “حمله به صرفه جویی در زندگی” این اتحادیه در بیانیه ای گفت که اکثر شرکت ها در خرده فروشی و امنیت و تدارکات بخش نیست و با رعایت بهداشت اقدامات قرار دادن کارکنان در معرض خطر است.

چند صد آمازون کارگران اعتراض در فرانسه در مارس 18, دعوت از خرده فروش آنلاین برای توقف عملیات و یا آن را آسان تر برای کارکنان نیست که مایل به کار در طول جدید شیوع کروناویروس به دور ماندن. (گزارش شده توسط کارولین Pailliez; نوشتن توسط متی Protard; ویرایش شده توسط سوزان فنتون)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>