هوای تازه در گذشته! کودکان اسپانیایی رفتن در خارج از منزل برای اولین بار در شش هفته

مادرید — با پای پیاده و با دوچرخه و اسکیت و اسکوتر کودکان اسپانیایی بیرون رفت و در آخرین روز یکشنبه در حال ظهور از خانه های خود را برای اولین بار پس از شش ماه زندگی در یکی از اروپا و دقیقترین coronavirus مستندات.

آرامش آمد اسپانیا به عنوان یکی از بدترین آمار جهانی COVID-19 اپیدمی ثبت پایین ترین آن روزانه افزایش coronavirus مرگ و میر در بیش از یک ماه است.

زیر 14s اجازه داده شد برای اولین بار از زمان دولت اعلام وضعیت اضطراری در 14 مارس و تعطیل عمومی ترین زندگی و فعالیت های اقتصادی است. کودکان با پوشیدن ماسک محافظ قدم به خیابان های مادرید.

لوسیا Ibanez, 9 را برای یک پیاده روی با مادر خود گفت که او از دست رفته بود خیابان ها و پارک ها و “احساس هوایی بر روی صورت خود” در طول مستند.

“من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم مدرسه را از دست ندهید اما من واقعا آن را از دست” او گفت:.

کودکان اجازه خواهد داشت یک ساعت از نظارت و فعالیت در فضای باز در هر روز بین ساعت 9 صبح و 9 شب اقامت در عرض یک کیلومتر از خانه خود را.

بزرگسالان می تواند همراه تا سه فرزند که نمی خواهد اجازه داده می شود به استفاده از در پارکهای کودک و یا به اشتراک گذاشتن اسباب بازی ها باید پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل های باقی مانده حداقل دو متر (6.5 فوت) از سایر افراد است.

مدارس بسته باقی می ماند.

“به شما بگویم حقیقت برای من زمان پرواز آن را احساس نمی در همه. ما بازی های زیادی ما نمی گم هر چیزی خدا را شکر پس ما نمی توانیم شکایت گفت:” تامارا رومرو که دو پسر او را بر روی موتور سیکلت خود را در صبح روز یکشنبه.

وزارت بهداشت و درمان گفت: 288 بیشتر مردم مرده بود بعد از اینکه تشخیص داده coronavirus کمترین روزانه افزایش مرگ و میر در ماه گذشته و پایین در شنبه 378 و روز جمعه 367.

آورده است که تعداد کل مرگ و میر به 23,190 در حالی که تعداد کلی موارد رز به 207,634. اسپانیا ثبت شده است سوم بیشترین تعداد COVID-19 مرگ و میر پس از ایالات متحده و ایتالیا.

وزارت بهداشت تغییر روش در روز جمعه برای ورود موارد است. آن را دیگر نمی خواهد تعداد آنتی بادی آزمایش و تنها شامل نتایج مثبت از تست PCR که تشخیص حضور فعال ویروس.

‘هیچ موج جدید’

اورژانس سلامت رئیس فرناندو سیمون دقیق وزارت بهداشت, توصیه هایی برای یک کاهش تدریجی از اقدامات و گفت: باید اطمینان حاصل شود که سیستم بهداشت و درمان پاسخ می دهد اگر وجود دارد یکی دیگر از شیوع بیماری است.

اسپانیا نیاز به محافظت در برابر “موج نو” از بیماری او در یک کنفرانس خبری گفت و افزود هدف این است که به تدریج به حالت عادی بازگشت. اما “آن را نمی خواهد همان نرمال است که ما می دانستم که یک سال پیش” او گفت:.

وزارت سند توصیه می کند که مناطق خود را در بخش مراقبت ظرفیت برای مقابله با امکان افزایش موارد به عنوان مستند اقدامات کاسته.

نخست وزیر پدرو سانچز جلسه بود توسط تلفنی با سر منطقه ای روز یکشنبه برای بحث در مورد برنامه.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس شنبه شب سانچز گفت: این مستند خواهد بود بیشتر کاسته اجازه می دهد مردم به ورزش به تنهایی از آوریل 2 – اگر coronavirus تلفات همچنان به سقوط. مردم با هم زندگی مجاز خواهد بود به پیاده روی کوتاه با هم.

سانچز همچنین گذاشته گسترده تر طرح دولت برای شل مستند در سرعت های مختلف در سراسر مناطق مختلف بسته به اینکه آیا ملاقات آنها با معیارهای تعیین شده توسط سازمان بهداشت جهانی است. (گزارش شده توسط Raul Cadenas,النا رودریگز کلارا-Laeila Laudette نوشتن توسط جسیکا جونز ویرایش توسط گرت جونز و فرانسیس کری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>