محتوای مقاله

اسپنسر راتلر بود 14-for-17 برای 290 متری و چهار تاچ کردن — همه در نیمه اول — به عنوان No. 5 اوکلاهما منفجر کردن ایالت میزوری 48-0 در شنبه شب.

نتیجه ضربه غیر منتظره نبود، چرا که زیرمجموعه قهرمانی فوتبال خرس ها فصل گذشته فقط ۱-۱۰ رفت و طرح های جدیدی را در دو طرف توپ پس از استخدام بابی پترینو به عنوان سرمربی در جام حذفی به اجرا گذاشت.

اما زودتر (1-0) تا به حال swath بزرگ از بازیکنان به دلایل مختلف — از جمله مثبت COVID – 19 تست و ردیابی تماس نگه می دارد.

همه در همه، 19 بازیکن در نمودار عمق دو عمیق Sooners از دست رفته بازی، از جمله چهار شروع انتظار می رود.

پایان دفاعی رونی پرکینز، در حال اجرا به عقب Rhamondre Stevenson و گیرنده Trejan بریجز در خدمت تعلیق است که انتظار می رود آنها را برای بیش از یک ماه نگه دارید.

اما حتی با تمام آن بازیکنان بیرون، اوکلاهما هیچ مشکلی با ایالت میزوری نداشت.

راتلر، اولین شروع کولژیک خود را پس از redshirting یک سال پیش، از همان ابتدا گرم بود. او 8-for-9 برای 199 متری و سه تاچ کردن در سه ماهه اول بود، با تنها ناقص خود را در پرتاب نهایی خود را از دوره – پاس کاهش یافته در منطقه پایان توسط چارلستون رمبو.

تا نیمه وقت، سونرز امتیاز بیشتری (۴۱) نسبت به خرس ها داشت یارد (۳۷) و لینکلن رایلی مربی سونرز پشتیبان تانر مردخای را برای راتلر فرستاد تا سه ماهه سوم را شروع کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im