روز جمعه آب و هوا-ترافیک: یکی دیگر از روز قبل از طوفان بازگشت برای آخر هفته

اگر شما لذت می برد کولر صبح و خفیف در بعد از ظهر از چند روز گذشته شما در شانس هستید جمعه.

شرایط باید فقط خوب در سراسر شمال گرجستان روز جمعه به عنوان الگوی ظهر warmups ادامه با توجه به کانال 2 اخبار. آتلانتا است نه کاملا به عنوان سرد به شروع روز با درجه حرارت حدود 7 درجه بالاتر از روز قبل.

که گفت با توجه به مقدار هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از 30s در شمال حومه صبح روز جمعه. اما گرمتر صبح همچنین می تواند راه را برای هوای گرم بعد از ظهر.

“آن را به خوبی خشک بعد از ظهر آرام برای شما در بالا 60s در کوه اما در پایین به اواسط 70s امروز در اطراف مترو آتلانتا” کانال 2 هواشناس برایان موناهان گفت.

پیش بینی شده برای این شهرستان 74 درجه است.

جمعه می تواند آخرین روز این هفته بدون هیچ گونه باران. موناهان گفت: وجود خواهد داشت برخی از ابر و رگبار در سراسر شنبه قبل از اینکه فرصت بعدی برای heavy rain می رسد یکشنبه شب.

 

یک جبهه سرد گذشت نزدیک به شمال گرجستان را ارائه سوخت برای آخر هفته یکی دیگر از قوی به طوفان شدید, او گفت:. در حالی که جدول زمانی مشابه خواهد بود به آخر هفته گذشته شدید آب و شیوع بیماری که باعث مرگبار, گردباد, موناهان گفت که او انتظار ندارد یکی دیگر از شیوع یکشنبه.

“من فکر می کنم خطر است برای رفتن به بالاترین جنوب I-20,” او گفت:. “از طریق گریفین Edison و لاگرانژ من نیاز شما به آب و هوا آگاه در این آخر هفته فرصت برخی آسیب gusts باد و جدا مختصر گردباد.”

فرصتی برای آب و هوایی شدید آغاز می شود یکشنبه شب و در ادامه به اوایل صبح روز دوشنبه. مناطق جنوب آتلانتا تحت یک سطح 3 یا 5 خطر طوفان شدید با توجه به خدمات ملی آب و هوا را از طوفان مرکز پیش بینی.

خطر کاهش می یابد به یک سطح 2 برای بسیاری از مترو آتلانتا و یک سطح 1 برای Northside و کوه ها.

“ما نمی نیاز به هر گونه بیشتر در آب و هوایی شدید و من آرزو می کنم من باید به شما بگویم در مورد آن” موناهان گفت. “من می خواهم شما را به فکر کردن در مورد چگونه شما خواهد شد آماده سازی برای تعطیلات آخر هفته در مورد ما دیدن برخی از آب و هوایی شدید.”

 

آب و خدمات تایید کرده است حداقل 23 گردباد لمس کردن در سراسر کشور در آخر هفته گذشته. رکورد دو روز گردباد شیوع 42 گردباد در ژانویه 2017 با توجه به کانال 2.

موناهان گفت: خطر گردباد نیست که بالا برای آخر این هفته طوفان سیستم. احتمال بارش باران و افزایش به 90% یکشنبه و همچنان بالا و در 70 ٪ برای شنبه صبح قبل از سیستم پاک کردن با توجه به کانال 2.

حداقل با شرایط خشک جمعه باید وجود داشته باشد هیچ اثرات آب و هوا برای سفر به پایان کار در هفته است. مترو آتلانتا interstates باقی می ماند و سبک تر از حالت عادی کمتر رانندگان در جاده ها در میان گرجستان پناهگاه در محل ماموریت.

وجود دارد هیچ عمده تصادفات در داخل محیط در ساعت 6 صبح با توجه به WSB 24 ساعته ترافیک مرکز.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im