روز جمعه آب و هوا-ترافیک: ثبت دماهای را بیشتر احساس مانند فصل تابستان

شمال گرجستان است که تنها یک هفته به بهار و در حال حاضر در منطقه پشت سر گذاشتن بموقع آب و هوا برای سلیقه های فصل تابستان است.

درجه حرارت در قسمت بالایی 80s جمعه احتمال شکستن رکورد 86 درجه مجموعه در سال 1994 با توجه به کانال 2 اخبار. در حدود 20 درجه بالاتر از حد متوسط آن را احساس بیشتر شبیه به ژوئن نسبت به اواخر ماه مارس است.

“ما باید یک روز زیبا در هوا” کانال 2 هواشناس برایان موناهان گفت. “این یک بزرگ نیمه دوم از هفته نشده است ؟ و آن را برای رفتن به یک پایان بزرگ برای این هفته امروز.”

یک ژاکت نور است همه شما نیاز به پایین در 50s و کم 60s, او گفت:. توسط, بعد از ظهر, لایه, لازم نیست که درجه حرارت شروع به صعود.

موناهان گفت: شمال گرجستان خفیف خط را ادامه خواهد داد با یک رشته از روز مناسب برای بهره گیری از خارج از منزل.

در شرایط ایده آل جمعه و شنبه ، یکشنبه طول می کشد یک گام به عقب با 40% باران.

“من فکر می کنم وجود دارد رفتن به برخی از باران در اطراف, اما شما در حال رفتن به برخی از فرصت های خارج از, یکشنبه,” او گفت:.

دوش, آغاز خواهد شد, با نزدیک شدن شمال گرجستان در شب شنبه و شروع به فیلتر کردن در صبح روز یکشنبه با توجه به کانال 2. توسط دوشنبه, موناهان گفت: منطقه خواهد بود پشت در آفتاب است.

حرکت نزولی به این همه آفتاب و آب و هوای گرم? تعداد گرده آسمان بالا هستند.

پنج شنبه شاهد بیشترین تعداد گرده تا کنون در این سال در 3,697 ذرات در هر متر مکعب از هوا. موناهان گفت: روز جمعه تعداد با توجه در ساعت 8 صبح به احتمال زیاد خواهد شد فقط به عنوان بالا اگر نه بالاتر.

مرتبط با: گرده سطح soars در آتلانتا با کمترین تعداد تا کنون این سال

“اگر آلرژی شما را لگد در اینجا به همین دلیل” او گفت:.

گرده درخت بلوط کاج, داغداغان, درخت عرعر و توت بودند بالای همکاران تا پنج شنبه این تعداد با توجه به آتلانتا آلرژی و آسم سازمان است که آهنگ روزانه تعداد گرده. گرده چمن و قالب را نیز بالا بوده است در روزهای اخیر.

بیشتر: چگونه به تفاوت بین coronavirus و علائم آلرژی فصلی

برای افراد مبتلا به آلرژی موناهان گفت: بهترین زمان برای خارج است قبل از سپیده دم است.

“هنگامی که خورشید می آید تا از طریق اوایل بعد از ظهر گرده واقعا شروع به اوج و شما می توانید یکی دیگر از اوج در اوایل شب به عنوان تمام گرده به زمین می افتد,” او گفت:. “باران کمک خواهد کرد به دست کشیدن از گرده از آسمان و ما به برخی از آن در روز یکشنبه.”

همه از مترو آتلانتا interstates سبک تر از نرمال صبح روز جمعه به جز برای یک, با توجه به WSB 24 ساعته ترافیک مرکز.

آسیب تصادف تعطیل شده همه رو به مشرق خطوط I-20 در داگلاس-Carroll county line ترافیک مرکز گزارش شده است. ترافیک مسدود خارج از شهرستان کارول از طریق ویلای ریکا.

برای جلوگیری از مربا ترافیک خبرنگار علامت Arum گفت: بهترین جایگزین است که ایالات متحده 78. رانندگان می توانند مجددا I-20 در پست جاده ها است.

“گذشته هشدار قرمز در پست جاده همه چیز خوب است رفتن را از طریق داگلاس ویل,” Arum گفت.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im