مرغ سرخ شده است… زندگی من!

یکشنبه Mar. 22 توسط یازدهمین سالگرد بحث مانند ویلیام شاتنر روز’. (NSFW زبان). این سالگرد به نظر می رسد بیشتر قابل توجه از دهم چون شاتنر اجرای برنامه همچنین شماره گیری تا 11. The Mary Sue در مورد سالگرد دوم در سال 2009. Lamarche همچنین یادداشت دوم (NSFW زبان) و سومین سالگرد. ارسال شده توسط zaixfeep (7 نظر تعداد)
اولین شاتنر/کرک تصور من تا به حال دیدم اواخر سال Joe Alaskey کمدی امشب در 80 است. خوشحال برای پیدا کردن این کلیپ که از ظاهر. BTW, تولدت مبارک بیل.
ارسال شده توسط Zedcaster در 10:35 PM در 22 مارس
“به شاتنر” یک فعل درست مثل “به goldblum.” زمانی که من مستقیم می توانید بگویید بازیگران به “شاتنر آن را به بالا/پایین درجه یک” و آنها همیشه می دانید منظورم چیست.
ارسال شده توسط تا هیولا در 10:36 PM مارس 22 [1 علاقه]
چگونه می تواند من را از دست رفته… نیموی انجام شاتنر?
ارسال شده توسط zaixfeep در 10:54 PM در 22 مارس
اوه من باید خسته. من از دست رفته Joe Alaskey لینک در پست. خب. آنچه که من می توانید این است که ظاهرا جو یکی از اولین به انجام Shat و که در اوایل Kevin Pollak به نظر می رسد به برخی از کانال جو.
ارسال شده توسط Zedcaster در 11:28 PM در 22 مارس
{مدها لطفا تصحیح توضیحات من – مراجع باید به تاریخ 11/2/3 روز سالانه به جای 11/2/3rd anniversary و مری سو شد 2010 2 سالانه روز/1st anniversary. به وضوح یاد گرفتم هیچ چیزی در مورد سالانه مقابل سالگرد با وجود 45 سال مشاهده SNL و امروز نشان می دهد سالگرد-سال آرم و فوق العاده. با تشکر}
ارسال شده توسط zaixfeep در 11:39 PM در 22 مارس
اوه من باید خسته

خوب ما همه کمی ساییده شده از Shatneringپناه در محل. همه ما می تواند استفاده از برخی از عادی sociaization و… (سیلی گونه در هر هجا) یک-TI-بدن!
ارسال شده توسط zaixfeep در 11:47 PM مارس 22 [1 علاقه]

شاید من می توانید از گرو در اوردن خودم با این کل قسمت از CBC Radio 1 کمدی مناظره. کانادا مورد علاقه faux مبارزه فروم از هوا.
این موضوع ؟ ویلیام شاتنر بزرگترین بازیگر است. (با کلیک بر روی لینک زیر Shatners عکس)
“بحث” بین بازیگر Eric Peterson* و کمدین شان کالن* حفاری های عمیق به Shat lore. جایزه: کالن می کند قابل قبول لایحه شاتنر برداشت البته به طور خلاصه.

*شناخته شده در کانادا بسیار نیست هر جای دیگر.
ارسال شده توسط Zedcaster در 12:08 AM در 23 مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im