‘دوست coronavirus’: پلیس در شمال هند شرم آن هجوم مستند

لکنو — پلیس در هند شمال شهر میروت در حال ساخت از شهروندان که خود را شکستن قفل نگه دارید تا نشانه خواندن “من یک دوست هستم از coronavirus” یا “من دشمن جامعه” قبل از ارسال تصاویر خود را در توییتر.

بیشتر از هند است که تا به حال 482 عفونت و نه مرگ و میر در سه شنبه تحت مستند برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله مرتا در پرجمعیت ترین ایالت اوتار پرادش است.

مسجد کارگر محمد Alim, 40, گفت: او یک زن بیوه و او را سه پسر به یک ایستگاه پلیس در شهر در موتور سیکلت خود را در شب دوشنبه به گزارش یک درگیری با همسایگان.

“زمانی که من رسیدم ایستگاه پلیس بازرس دست من که بشود ثبت نام و کلیک بر من تصویر” Alim و گفتگو کرد.

“من احساس می کنم می ترسم. من نمی دانم که برای شکایت به حال” اضافه شده Alim که او نیز متهم افسران بطور شفاهی سوء استفاده از او.

مرتا پلیس توییتی یک عکس از Alim برگزاری یک نشانه است که به عنوان خوانده شده “من یک دوست هستم از coronavirus” با عنوان “برخی از مردم در مورد مراقبت از جامعه ایمنی است.”

پلیس خوراک توییتر تا به حال نه بیشتر شبیه تصاویر با نظرات هندی از جمله “من باور نمی کنم در قانون کشور” و “من اهمیتی نمی دهند در مورد خانواده و یا جامعه است.”

مرتا رسمی پلیس Akhilesh Narayan سینگ به رویترز گفت که تنها افرادی که به دنبال انجام سفارشات به نوبه خود در اطراف و رفتن به خانه عکس شد و اضافه کرد که 22 موارد مستند نقض شده بود واصل شده است.

در مورد خواسته Alim مورد سینگ گذاشت و پاسخ نمی دهند به دنبال تماس یا پیام.

هند صفحه اصلی وزارت بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در حداقل سه ولسوالی دیگر در دولت افرادی که نقض مستند سفارش شده برای انجام دراز و نشست و squats, یک افسر پلیس در Malhaur پاسگاه پلیس در لکنو مرکز ایالت و گفتگو کرد.

“آنها خواسته پسران پس از 10 sit-ups” اضافه شده که در پی گمنامی چون او مجاز به اظهار نظر.

یک سخنگوی لکنو پلیس گفت که آنها تا به حال هیچ اطلاعاتی در مورد نشستن یو پی اس.

چند هفته پیش دولت قرار داده تا شش هوردنجس برجسته در بخش هایی از لکنو شناسایی مردم در آن گفت: تا به حال پیوست تظاهرات خشونت آمیز در برابر تابعیت جدید قانون بر اساس دین است.

دولت وزیر یوگی Adityanath یک تندرو هندو کشیش تراز وسط قرار دارد با نخست وزیر نارندرا.

به طور جداگانه در ایالت غربی گجرات آنچه به نظر می رسد یک لیست از تقریبا 200 افرادی که به تازگی وارد هند از خارج از کشور شده است گردش در WhatsApp.

آن را بلافاصله روشن نیست که در آن لیست که شامل شماره تلفن و آدرس نشات گرفته است.

“من تماس گرفتن از تصادفی افرادی که جویای اگر من تست” گفت: یک زن 21 ساله دانشجو که به تازگی پرواز را از ایالات متحده آمریکا که خواست نامش فاش نشود. (گزارش اضافی توسط Rupam جین در بمبئی; ویرایش توسط کلارنس فرناندز نوشتن توسط Alexandra Ulmer)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>