دوستان منظور بالا بردن $48K برای خانواده 11 ساله کشته شدند در حالی که سوار دوچرخه خود را در کاب

روز پس از 11 سال بود با یک ماشین تصادف و کشته شدند در حالی که سوار دوچرخه خود را شرق شهرستان کاب جامعه است که پیدا کردن راه هایی برای تجمع در اطراف خود ،

دوستان معلمان و همکلاسی های بلیک Mahoney اهدا بیش از $48,000 به GoFundMe حساب به گسترش و حمایت از خانواده خود پس از مرگ کانال 2 اخبار گزارش.

بلیک بود کلاس پنجم دانش آموز در Eastvalley مدرسه ابتدایی در ماریتا کانال 2 گزارش شده بود و در آرزوی بودن یک حرفه ای بازیکن بیس بال.

در تاریخ یکشنبه 11 ساله کشته شد در حالی که سوار دوچرخه خود را در نزدیکی خانه اش در, خوش شانس, درایو, AJC.com قبلا گزارش شده است. محققان گفت: بلیک بود که در حدود یک منحنی تیز در محله زمانی که او سقوط کرد به یک ماشین که رفتن در جهت مخالف است.

پسر گرفته شد به Wellstar Kennestone بیمارستان جایی که او مرده.

“این کاملا ویرانگر و غم انگیز” Eastvalley معلم جنیفر Swafford گفت: کانال 2. “و هنگامی که همه ما شنیده این خبر به معنای واقعی کلمه در آن زمان نفس ما دور است. ما همه راضی شد.”

Swafford گفت: ایستگاه خبری بلیک بود که در کلاس خود است و او در کنار بلیک مادر سحر که یک پرستار در مدرسه.

پس از بلیک مرگ رخ داده در طول یک ایالت پناهگاه در محل سفارش با توجه به کروناویروس که مطرح سختی برای خانواده در برخورد با این فاجعه و ساخت برنامه های مراسم تشییع جنازه.

“این فقط حقیقی” Swafford گفت. “و این که ما نمی توانیم او را در آغوش بگیرید ما مدرسه و به او بگویید که ما اینجا هستیم و او را دوست دارم. که چه سخت است.”

مرتبط با: 2 wrecks کشتن موتورسوار, 11-year-old boy در کاب

Swafford آغاز GoFundMe به کمک بلیک ،

“همه ما باید این زمان هم,” Swafford گفت. “و آنها را نشان می دهد که چگونه یک جامعه بزرگ را دوست دارد بلیک و واقعا برای او مراقبت. او بزرگ بچه.”

“در صلح و آرامش استراحت شیرین بلیک” صفحه گفت. “پرواز در میان فرشتگان و لذت بردن از بازی بیس بال در بهشت است.”

خراب است هنوز تحت بررسی است اما کاب کانتی پلیس گفت: هیچ اتهام آینده.

این داستان نخستین بار در گزارش کانال 2 اخبار.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>