دوستی و… با توجه به بروکس و Reiner

مصاحبه با دو لذت بخش, پیر سفر. البته من می صیقلی خالص برای پیدا کردن انواع کلیپ ها, مقالات و غیره در مورد این دو آقایان. اما من فقط می خواهم این مصاحبه به روی پای خود بایستد. به عنوان یک نوای دوستی … و رو به رشد با هم.
ارسال شده توسط indianbadger1 (8 نظر تعداد) 17 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
با تشکر از شما این است که لذت یک لینک پست که من همیشه قدردانی است. من همیشه تحت تاثیر قرار در راه واقعا بزرگ آنهایی که به طور مداوم منحرف تمرکز بر روی دیگران (دوستان و همکاران و خانواده) به جای خمیدگی برای خود.
ارسال شده توسط Rock Steady در 8:31 AM در مارس 4 [1 علاقه]
من به خاطر مصاحبه من شنیده ام سال پیش با مل بروکس صحبت کردن در مورد حلق آویز کردن با Carl Reiner و تلاش برای به دست آوردن او را به خوردن مواد غذایی ناسالم. “چه اتفاق می افتد؟” مل بروکس را از او بخواهید. “آیا شما با رفتن به زندگی می کنند یک سال دیگر از آنجا که از که ؟ شما در حال 89, خوردن سوسیس.”

من فکر می کنم این خیلی با 101 سال, مادر بزرگ. ما شده ایم آوردن او پیراشکی و کلوچه و مواد غذایی چینی به دلیل این است که احتمالا تا پایان زندگی او و چه نقطه از بهره گیری از بقیه است ؟
ارسال شده توسط gc در 10:04 AM در مارس 4 [2 علاقه]

همچنین این دو آنقدر شیرین و شایان ستایش و امیدوارم که من را این نوع دوستی در سال های گرگ و میش. و آنها عاشق همسران خود را بسیار.
ارسال شده توسط gc در 10:05 AM در مارس 4 [2 علاقه]
“من گفت:” کارل مل گفت که شما بچه ها تماشای فیلم با هم.’

“او گفت:” بله.” من گفتم: “چه باعث می شود شما تصمیم می گیرید که کدام فیلم به تماشای؟’

“او گفت:,” اوه,, ما به دنبال یک عبارت است.-ایمن محیط.'”

ارسال شده توسط Etrigan در 10:19 AM در مارس 4 [4 علاقه]

پس دیده می شود همه بروکس ” و Reiner فیلم, من می خواهم می گویند که آنها ساخته شده و محیط بسیار امن است.
ارسال شده توسط oneswellfoop در 10:40 AM در مارس 4 [1 علاقه]
که واقعا لمس کردن.

یکی از دوستان من است که من می خواهم شناخته شده برای چیزی شبیه به 24 سال به تازگی درگذشت و تا آن زمان من به دنبال به جلو به نوع دوستی بروکس و Reiner را به عنوان مسن تر شدیم. C’est la mort.
ارسال شده توسط Greg_Ace در 10:46 AM در مارس 4 [4 علاقه]

اگر شما Netflix, کارل و مل شد و در فصل دوم از کمدین در ماشین گرفتن قهوه در سال 2012. این شروع می شود با کارل و جری Seinfeld انجام قهوه و مواد غذایی چیزی و سپس آنها را به کارل و جری می شود دعوت به چسبیدن به کارل و مل برای شام. آن را سرگرم کننده به تماشای آنها را با هم.
ارسال شده توسط ceejaytee در 2:41 PM در مارس 4 [1 علاقه]
Estelle Reiner را “کلیپ”
ارسال شده توسط growabrain در 3:05 PM در مارس 4

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>