از یک قطره برای یک جریان ثابت: Coronavirus caseload آزمون های نظامی ایالات متحده

فورت بلویر — آن است که حتی 10 صبح و نیروی دریایی پرستار ستوان Gretta واکر در حال حاضر ارسال حداقل هشت نفر به کروناویروس غربالگری در فورت بلویر ویرجینیا.

او همکار سامانتا اسمیت یک غیر نظامی در پایگاه بیمارستان گفت: با سرعت از بیماران پس از رسیدن بیش از coronavirus نگرانی شد و به سرعت در حال چیدن است.

“قبل از آن یک قطره. در حال حاضر آن را یک جریان ثابت” اسمیت گفت: لحظاتی پس از کارگردانی بیمار دیگر که وارد شده بدون ماسک به تازگی ایجاد شده coronavirus درمانگاه.

فورت بلویر عظیم شهر-مانند پایگاه ارتش در نزدیکی واشنگتن شده است پیشگام از انواع در امریکا تجربه با کوروناویروس. بلویر پایه بیمارستان شد اولین بار در ایالات متحده به اعتراف خدمات عضو که تست مثبت برای تنفسی ویروس.

مهر داده شد گسترده دسترسی به بیمارستان در روز چهارشنبه که در آن آماده سازی برای یک افزایش قابل توجهی در موارد مشهود بود. حتی در خارج در بیمارستان دلایل زرد چادر راه اندازی شد برای سرریز غربالگری در مورد تعیین اورژانس مناطق غرق شده.

“ما ساخته شده است برخی از تنظیمات قابل توجهی را چگونه دریافت کنیم, بیماران,” ارتش, منشی, رایان مک کارتی در مصاحبه ای گفت: پس از سفر پایه در روز چهارشنبه.

فقط در هفته مک کارتی است نظارت یک تغییر چشمگیر در اولویت های ارتش در سطح جهان است که سربازان در این مراکز از ویروس شیوع بیماری در کره جنوبی و ایتالیا و به طور فزاینده در ایالات متحده است.

“جهان پیچیده و خطرناک در یک روز خوب. این فوق العاده چالش های که قرار داده شده است در بالای این,” او گفت:.

به سرعت در حال گسترش coronavirus آلوده تقریبا از 8 ، 000 نفر در ایالات متحده و کشته شدن حداقل 146, فلج بخش بزرگ از اقتصاد و upending زندگی روزانه.

آزمایش سطح شیب دار تا

تست ramping تا در بلویر و پایگاه در سراسر کشور.

در روز سه شنبه به تنهایی بلویر بیمارستان آزمایش 18 نفر برای coronavirus – بیش از دو برابر این تعداد بیش از هر یک از دو روز قبل در یک بیمارستان رسمی گفت.

اما این نتایج نمی شد پشت چهارشنبه صبح و آزمون هنوز هم عمدتا به حدود سه تا چهار روز به نوبه خود در اطراف در انتخابات گفت: حتی پس از ارتش آمریکا درگیر در انجام آزمون در آزمایشگاه های خود را.

که نشان می دهد که پنتاگون به طور کلی تعداد موارد مثبت ممکن است یک عقب مانده شاخص سلامت نیروی.

روز چهارشنبه در پنتاگون گفت: 49 اعضای خدمات به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در سراسر جهان با بیش از یک سوم از 36 گزارش یک روز پیش از آن. فراتر از آن, 14 غیر نظامی کارکنان, 19 وابستگان و هفت پیمانکاران تا به حال آزمایش مثبت است.

پنتاگون می گوید که انتظار دارد نیروهای ایالات متحده از آنها جوانتر و مشخصه به کرایه بهتر از جمعیت به طور کلی هنگامی که تبدیل شدن آنها به بیمار است. اما نظامی جوامع که از آنها حمایت قرعه کشی در مردم از همه سنین است.

در بلویر بیماران با علائم که در انتظار نتایج آزمون اغلب به بازگشت به خانه های خود.

“اگر آنها از نظر پزشکی به خوبی به اندازه کافی و آنها را به یک محل که در آن آنها می توانند در خانه آنها باید در خانه بماند و منزوی وجود دارد” یکی از مقامات بیمارستان گفت.

اضطراب در پایه

در بسیاری از کشور سربازان در بلویر و خانواده های آنها نگران هستند.

آنها آب گرفتگی پایه فروشگاه – هنر – و تخلیه آن از پایه منابع آن منجر به اعمال محدودیت های سفت و سخت بر ضد عفونی کننده دست و دستمال توالت و تمیز کردن مواد.

در یک شهر مجازی سالن و سربازان و خانواده های آنها و دیگران که کار در بلویر پرسش های مطرح شده در مورد دست زدن به آن بحران است.

“این هنر است که خود را برای رفتن به زمین صفر برای گسترش COVID-19” نوشت گروهبان جوخه مایکل راجرز گفت: بیش از 50 نفر بودند در یک زمان. COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

برخی از خدمات اعضای پرسید چرا کودک مهدکودک هنوز باز بود چیزی پایه رهبران می گویند بسیار مهم است اجازه می دهد تا “ماموریت ضروری” پرسنل – مانند کسانی که در بیمارستان برای انجام شغل خود را در طول روز.

دیگران پایه خانواده ها خواست اگر تجهیزات زمین بازی خواهد بود بررسی شد و گفت: برای حفظ کودکان خود را خاموش آن در حال حاضر.

“آن را سخت به نگه داشتن آنهایی که کمی دور زمانی که یکی به طور مستقیم در خارج از پنجره خود را” نوشته کریستین ری زندگی می کند که بر پایه.

برخی ابراز نگرانی در مورد پایه های بیمارستان – که آیا آن را بی خطر به کار وجود دارد رفتن به قرار ملاقات ها و انتخاب کنید تا دارو در داروخانه. پایگاه رسمی پاسخ داد که بلویر بیمارستان شد به عنوان امن به عنوان گونه در کشور است.

“ما همه در این با هم خواند و گفت: تاون هال پخش در Facebook.

واکر نیروی دریایی پرستار بود که تبریک بیماران در یک ماسک ماسک, گفت که او احساس راحت با این روش های ایمنی در محل.

“فقط نپرسید من مادر” واکر, 28, شوخی. “او مانند:” شما احتمالا باید آزمایش می شود. گفتم: “من خوب هستم.'” (گزارش شده توسط فیل استوارت; ویرایش توسط مریم Milliken و پیتر کونای)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de