از لس آنجلس, داستان احتیاطی برای گرجستان باند جدید در پایگاه داده

افسران سمت چپ زمانی که عبدالله گفت که او خواستار یک وکیل هرگز توضیح دقیقا به همین دلیل آنها نیاز به بازجویی از پسر او — که در سن 6 بود میدوی از طریق کلاس اول.

عبدالله مظنون این سال 2016 بازدید از این باند واحد رخ داده است چرا که از ورود در CalGang کالیفرنیا به ایالت پایگاه مشکوک اعضای باند و همکاران خود را. گرجستان به تازگی راه اندازی یک شبیه پایگاه داده که در آن انتظار برای کامپایل اطلاعات در مورد دهها هزار نفر از مردم است. اما حوادث اخیر در لس آنجلس نشان می دهد CalGang ممکن است نشان دهنده کمتر از یک مدل از یک داستان عبرت انگیز.

اداره پلیس لس آنجلس متهم 20 افسران همه از نخبگان و جنایت-سرکوب واحد از جعل مدارک و شواهد برای توجیه مثال ادعا اعضای باند در CalGang. گروه اخراج یک افسر و حذف دیگران از وظیفه گشت. در حال حاضر دادستان کل کالیفرنیا در حال بررسی پلیس لس آنجلس را به آيات آخرین لکه دار کردن در یکی از این کشور قدیمی ترین مجموعه های جنایی هوش.

این تخلفات در لس آنجلس مشتعل طولانی نهفته بحث بر اثربخشی و انصاف ردیابی افراد مظنون به فعالیت باند, به خصوص کسانی که نه محکوم و نه حتی متهم در باند جرایم مرتبط.

پلیس و برخی از عدالت کیفری محققان توصیف چنین پایگاه داده ها به عنوان ارزشمند ابزارهای تحقیقاتی که نقطه به نقطه ممکن است مشکوک و هشدار ماموران از به طور بالقوه خطرناک برخورد با اعضای باند.

باند پایگاه “اطلاع رسانی تحقیقات و پیگرد قانونی گفت:” شان Baldwin, عضو ارشد پژوهش ملی باند مرکز بودجه فدرال تهاتری در تالاهاسی ، “آنها نه در و از خود شواهدی وجود دارد که می تواند منجر به محکومیت.”

اما در حال ظهور رسوایی در لس آنجلس کشیده شده است با توجه به نژادی و نابرابری ها نگرانی های حریم خصوصی و ممکن است مسائل مربوط به قانون اساسی در باند پایگاه داده در سراسر کشور است.

در مورد داستان

با گرجستان راه اندازی یک ایالت پایگاه داده برای پیگیری مسئولان و همکاران جنایی باندهای خیابانی, The Atlanta Journal-Constitution ارسال یک خبرنگار و یک عکاس به لس آنجلس که در آن اختلاف بوجود آمده بیش از ساخته نوشته در کالیفرنیا ایالت پایگاه داده شناخته شده به عنوان CalGang. این داستان بر اساس مصاحبه ها با اجرای قانون کارشناسان فعالان جامعه و مردم تلاش برای ایجاد صلح بین باندهای رقیب در لس آنجلس.

که یک عضو باند?

مردم محکوم باند جرایم به طور خودکار اضافه شده به گرجستان خیابان جدید-باند پایگاه داده. اما پلیس ممکن است لیست هر کسی که ملاقات حداقل دو تا از این بیشتر ذهنی و ضوابط:

• دارای خالکوبی باند نمادها.

• با استفاده از باند سیگنال های دست.

• می پوشد باند لباس و یا رنگ.

• نوشته های باند مواد در رسانه های اجتماعی.

• به نظر می رسد در باند اسناد و مدارک.

• همکاران با اعضای باند.

• به عنوان یک عضو باند توسط یک “منبع قابل اعتماد/خبرچین.”

• دستگیر شده است — اما نه لزوما محکوم — در یک باند جنایت.

• این است که مظنون به ارتکاب یک جرم و جنایت است.

• اذعان به اینکه یک عضو باند.

منبع: گرجستان دفتر تحقیقات

 

مقامات در شیکاگو در ماه گذشته اعلام کرد قصد دارد به وصله پینه کردن خود باند پایگاه داده های بلند آلوده توسط منسوخ شده و اطلاعات نادرست است. در پورتلند اورگان پلیس تعطیل مشابه پایگاه داده پس از یک تجزیه و تحلیل نشان داد نژادی و اقلیت های قومی تشکیل شده 81 درصد از کسانی که در لیست اما تنها 13 درصد از ساکنان شهرستان. در شهر نیویورک که در آن جرم و جنایت و سرکوب سیاست شناخته شده به عنوان توقف-و-frisk نامتناسب هدفمند مردم از رنگ شش قانونگذاران ایالتی و 15 مقامات شهرستان به تازگی به نام برای رسیدگی به چگونه پلیس ردیابی افراد ذکر شده در این شهرستان در باند پایگاه داده.

و کالیفرنیا به حال به تصویب رسید چند اصلاحات حتی قبل از بحث در لس آنجلس. پس از سال 2017 به عنوان مثال دولت را ملزم کرده است که سازمان های پلیس اطلاع مردم تازه اضافه شده به CalGang و ارائه آنها را یک فرصت برای درخواست تجدید نظر از این فهرست است.

گرجستان 14th دولت به ایجاد یک ایالت باند پایگاه تا کنون گردآوری اطلاعات در مورد 17,000 ادعا اعضای باند و یا همکاران خود را. این تعداد به احتمال زیاد به ضرب. غیرعلمی بررسی توسط یک باند محققان ” انجمن تخمین زده است که بیش از 70,000 گرجی متعلق به و یا در ارتباط با باندهای خیابانی.

گرجستان دفتر تحقیقات که مدیریت پایگاه داده می گوید: آن سیستم جدید طراحی شده است برای جلوگیری از مشکلات که دامنگیر کشورهای دیگر و شهرستانها. در بیانیه این سازمان گفت: “اجرا و کنترل دسترسی فیزیکی و منطقی اقدامات است که مناسب محدود کردن دسترسی به اطلاعات سیستم های پردازش و امکانات به تنها مجاز افراد است.”

اما Jaret Usher رئیس GBI باند نیروی کار گفت: مقامات گرجستان نخواهد اطلاع مردم و ثبت در پایگاه داده و قبول بدون تجدید نظر. او گفت: دیگر هیچ آژانس دولتی است که اقتدار به بررسی چگونگی GBI در عمل پایگاه داده و یا به بررسی صحت داده های خود را.

“ما باید نظارت” آشر در مصاحبه ای گفت:.

در لس آنجلس که در آن سوء استفاده از CalGang دریافت کرده اند گسترده پوشش خبری و حتی افرادی که در حمایت از استفاده از باند پایگاه داده ها می گویند گرجستان رویکرد آسیب پذیر به فساد است.

“آن را به اجرای حق با نظارت” گفت: تونی مورنو بازنشسته پلیس لس آنجلس باند کارآگاه و استاد راهنما که در حال حاضر آموزش به افسران در باند تحقیقات. “پایگاه داده یک ابزار بسیار ارزشمند است. اما آن را برای تنظیم و نظارت می شود.”

اعتماد شکسته

پلیس لس آنجلس را یاد سیاه-و-سفید اتومبیل های گشت تمام صفحه نمایش به وزارت 60 سال شعار: “برای محافظت و به خدمت است.”

اما دهه از رسوایی و embarrassments – از رادنی کینگ و O. J. Simpson موارد از 1990s به بیشتر های اخیر تیراندازی پلیس از شهروندان غیر مسلح – واژگون بخش تصویر برای بسیاری از لس آنجلس ساکنان. این CalGang بحث بیشتر رو به وخامت گذاشته و ارتباط بین پلیس و جامعه است.

“این اعتماد از بین می برد گفت:” شان گارسیا-Leys یک وکیل با سازمان های غیر انتفاعی شهری صلح موسسه که نشان دهنده مشتریان در تلاش برای به دست آوردن نام خود را برداشته از CalGang. “آن را نابود اعتماد به نفس در صلاحیت پلیس. آن را می سازد پلیس مانند یک دسته از کیستون کوپس وجود دارد ساخت حدس و گرفتن آن اشتباه است.”

بی اعتمادی به پلیس متحرک جلسات هفتگی از پلیس لس آنجلس کمیسیون پلیس لس آنجلس را نظارت بدن. فعالان جامعه به طور معمول راه اندازی بی حرمتی حمله به اعضای کمیسیون و رئیس میشل مور 36 سال LAPD کهنه که جذب طعن با یک نظم رواقیون.

پس از جلسه اخیر یک فعال فریاد زد در مور خارج از وزارت gleaming ستاد در مرکز شهر لس آنجلس: “چگونه بسیاری از مردم شما به قتل رسیده است؟”

مور با آن مواجه مرد برای چند ثانیه گوش دادن و لبخند قبل از قصد او یک روز خوب.

مور گفت: پلیس کمیسیون که این بخش اتخاذ روش های جدید برای جلوگیری از غلط باند ، در میان دیگر اقدامات سرپرستان در حال حاضر اثبات افسران زمینه گزارش قبل از ارسال داده ها به CalGang.

“مرتبط با: گرجستان باند پایگاه داده است اجرای قانون امیدوار منتقدان نگران

“آخرین: کمپ ضد باند لایحه اصلاح پس از متورم شدن مخالفان

پایگاه داده است که “از اهمیت حیاتی,” مور گفت: “یکپارچگی این اطلاعات به absolute.”

وی افزود: “این یک سیستم است که در روند اضافه کردن پادمان و اضافه کردن مقررات و کنترل و نظارت برای اطمینان از یکپارچگی سیستم محافظت و نگهداری می شود.”

برخی از فعالان ستایش مور به صورت فعالانه پرداختن به CalGang آیات.

“آنها می تواند آن را پنهان از ما, اما آنها انتخاب کنند” گفت: Skipp تاونسند یک بار عضو باند که در حال حاضر اجرا می شود غیر انتفاعی, 2nd تماس بگیرید, که با این نسخهها کار به کارگزار معاملات صلح بین باندهای.

اما برای دیگران تاونسند گفت: “آن را تقویت آنها چه شده اند گفت: از 50 سال” – که پلیس فاسد هستند و که آنها ناعادلانه هدف آمریکایی لاتین تبار و دیگر اقلیت ها.

که ادراک تاکید مملو تاریخچه ردیابی فعالیت باند در لس آنجلس.

در سال 1992 پس از آن-دادستان منطقه ایرا Reiner اعلام کرد که این باند پایگاه داده های موجود در لیست در 47 درصد از مردان سیاه و سفید در لس آنجلس بین سنین 21 و 24. این یک آمار تکان دهنده و Reiner عدم زنگ تنها بدتر.

“این تعداد ممکن است مصنوعی بالا” Reiner گفت: در آن زمان. “اما … این معنی ممکن است فقط آنچه در آن می گوید که در حدود یک نفر از هر دو جوان سیاه مردان درگیر در باندهای.”

دولت ممیزی منتشر شده در سال 2016 بیشتر نشان داد CalGang کاستی ها. حسابرسان در بر داشت اندک مستندات برای نزدیک به یک پنجم از 100,000 پایگاه داده نوشته است. بسیاری از مردم باقی مانده در این سیستم پس از آنها باید پاکسازی پس از پنج سال با هیچ مستند فعالیت باند.

حسابرسان همچنین کشف کرد که CalGang بدون توضیح مندرج در گزارش های چند ده ادعا اعضای باند کمتر از یک سال. بسیاری از آنها را به حسابرسان نوشت گنجانده شده بود پس از “اعتراف” خود را باند وابستگی.

پلیس لس آنجلس آغاز شد و به دنبال غلط CalGang مطالب سال گذشته پس از یک زن شکایت کرده است که او را پسر نوجوان شده بود غیر منصفانه ای شناخته شده به عنوان یک عضو باند. ماموران با جرم و جنایت-سرکوب واحد گفت: پسر عینک باند رنگ و بستری باند عضویت در زمانی که آنها متوقف شد او را در نزدیکی خانه اش در دره سن فرناندو. اما یک پلیس سرپرست تعیین می شود که بدن-دوربین فیلم تضاد افسران اتهامات. پلیس لس آنجلس حذف شده پسر رکورد از CalGang و باز گسترده تر بررسی است.

منتقدان نشان می دهد افسران ساخته گزارش به دیدار با لس آنجلس عملکرد استاندارد. اداره آن را انکار می کند ارزیابی افسران چگونه بسیاری از اعضای باند آنها شناسایی اما آن را ارائه کرده است دیگر دلایل نادرست لیست.

برخی از فعالان به نام برای پلیس لس آنجلس برای جلوگیری از استفاده از CalGang. در نظر آنها آن را بخشی از توطئه کمپین برای تبدیل داده ها و دیگر اطلاعات به ابزار ظلم و ستم.

“این داده ها استفاده می شود به ‘اثبات’ کسی گناه یا قصد گفت:” جیمی گارسیا از توقف پلیس لس آنجلس به اتهام جاسوسی ائتلاف. “آن را به پایان می رسد تا تبدیل شدن این مستمر تلاش برای آسیب رساندن این تلاش مستمر خاص برای هدف قرار دادن مردم است.”

جنوبی-مرکزی

Melina عبدالله آموخته هرگز آنچه آورده پسرش در حال حاضر 10 تا توجه پلیس لس آنجلس باند واحد. ماموران در بازدید از خانه او قبل از دولت قانون مورد نیاز پلیس برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات از CalGang با مردم نام در پایگاه داده است.

اما عبدالله یک استاد دانشگاه بود که بنیانگذار Los Angeles فصل از زندگی موضوع گفت که آنچه او در نظر عادی رفتار با کودکان و نوجوانان است که اغلب مشاهده شده توسط پلیس از طریق یک تیره باند-رنگی لنز.

هنگامی که یکی از کودکان بزرگتر بود در مدرسه عبدالله گفت: ماموران پلیس نامیده می شدند به کلاس درس خود را چرا که او “یک نگاه در چشمان او” ساخته شده است که معلمان مشکوک او متصل به یک باند. یکی دیگر از زمان عبدالله گفت: افسران سوال همان کودک به خاطر او به ارمغان آورد یک قوطی از لجن به مدرسه.

حتی گاه به گاه استنتاج از باند وابستگی می تواند به یک فرزند عبدالله گفت.

“این باعث می شود من فوق العاده نگران,” او گفت:. “این یک وضعیت غم انگیز زمانی که شما می دانید که حداقل دو نفر از فرزندان خود داشته اند پلیس تماس.”

نگرانی های مشابه شنیده می شود در سراسر جنوب مرکزی لس آنجلس یک کانون باند خشونت در 1980s سایت از شورش در اوایل 1990s و هنوز هم بسیاری از این شهر فقیرترین ساکنان دور از پر زرق و برق برج های مرکز شهر و قصرها که در آغوش بالای تپه های هالیوود.

تاونسند باند مداخله اجرا می شود که 2nd تماس بازگو اثرات منفی CalGang تا به حال در یک 19 ساله او توصیه می شود. مرد جوان به سرقت برده یک نوشابه و یک بسته چیپس از فروشگاه رفاه و scuffled با مالک.

چرا که مرد جوان نام در حال حاضر به نظر می رسد در CalGang دادستان ادعا سرقت شد gang related — و آن merited 12 سال فرمت به حکم زندان خود است.

یک قاضی را رد کرده و افزایش مجازات است. هنوز مرد جوان رفت و به زندان برای دو سال.

“اما او یک کودک است” تاونسند گفت. “او نیاز به سیلی روی مچ دست یا خود mama مورد نیاز به او شلاق. سرقت یک نوشابه و یک بسته چیپس نیست باند فعالیت است. این لطمه می زند و جامعه به جای آموزش یک کودک به یک مرد.”

“مطلب: باند بحران در گرجستان ؟ این کارشناسان ایمنی بگویید قانونگذاران

“نظر: در دوره ای از کاهش خشونت کمپ اعلام کرد یک باند بحران

در جنوب مرکزی نه تنها افراد جوان هستند برچسب گذاشته شده توسط عنوان اعضای باند.

لری ساندرز است 59. او خواننده ای است که انجام تحت نام L. V. بهترین و شناخته شده برای ظاهر شدن در رپ Coolio را 1995 آمار “گانگستری بهشت.” ساندرز نیز یک باند مداخله شاغل از طریق یک شهرستان کمک مالی برای کمک به اجرای یک تابستان تفریح و سرگرمی برنامه برای کودکان و نوجوانان است.

در 29 آوریل سال گذشته ساندرز و چند تن از دوستان بودند حلق آویز کردن در معمول خود را نقطه در مراتع سبز پارک جنوبی-مرکزی, سایه محاصره با جداول پیک نیک, تجهیزات زمین بازی, یک مرکز تفریح و سرگرمی و دور از نظر سن گابریل کوه. را به عنوان بسیاری از روز ساندرز و دیگران بازی دومینو گوش به روح موسیقی و شاید نوشیدن یک آبجو و یا دو.

“ما فقط لگد زدن در پارک” به عنوان ساندرز قرار داده و آن را در اخیر بعد از ظهر در مراتع سبز.

این خلق و خوی را تغییر زمانی که یک ماشین پلیس با سرعت به پارکینگ ساندرز گفت. دو افسر پریدند بیرون و گفت: کسی تا به حال در مورد شکایت با صدای بلند موسیقی و نوشیدن در پارک.

“که در اینجا در آزادی مشروط و یا عفو مشروط?” ساندرز گفت: یکی از ماموران پرسید.

“هیچ کس” ساندرز پاسخ داده است.

“بلند کردن پیراهن خود را و نشان می دهد خود را برای ما, خالکوبی” یک افسر دستور داد.

ساندرز’ تنها تو در سمت چپ خود bicep, به تصویر می کشد متقاطع تشکیل شده از کلید های پیانو و نت های موسیقی – هیچ چیز او گفت: مانند باند نشانه گذاری افسران به دنبال آن بودند.

ساندرز تحریک شده بود. “من به آنها گفتم” من به اندازه کافی به پدر بزرگ خود را,” او گفت:. ظاهرا به دلیل backtalk او گفت: ماموران با ثبت نام و اطلاعات دیگر در زمینه مصاحبه گزارش شاخص به اندازه کارت فرم که در آن پلیس سند چنین مشاهدات به عنوان فرد باند وابستگی و هر “شخصی oddities.”

چند روز بعد ساندرز از دریافت یک نامه از پلیس لس آنجلس: او اضافه شده بود به CalGang.

در میان دلایل: او تا به حال دیده شده است “مرتبط با مستند اعضای باند” و “زیاد باند مناطق است.” هر درست بود; کار خود را در آن مورد نیاز.

برای هفته بعد از آن ساندرز گفت: ماموران بارها و بارها متوقف شد و او را با سوالات خود را در مورد باند وابستگی. در نهایت او به یک وکیل: گارسیا-Leys شهری صلح موسسه که به دادگاه تجدید نظر ساندرز’ گنجاندن در CalGang.

ساندرز آموخته چند هفته بعد از آن که پلیس لس آنجلس را به حال خود اعطا می شود درخواست تجدید نظر.

“من در حال حاضر — به طوری که آنها می گویند,” او گفت:. اما او هنوز دریافت نکرده رسمی اطلاع می دهد.

ساندرز می بیند قسمت به عنوان بازتابی از نسل overaggressive پلیس هدف مردم از رنگ و به عنوان یک استدلال برای برگزاری پلیس پاسخگو باشد.

“آنها احساس می کنند می تواند انجام آنچه آنها می خواهند به انجام” ساندرز گفت: نشستن بر روی نیمکت پارک چند پا از جایی که ماموران او را مورد پرسش, آوریل گذشته. “اگر شما کسی ایستاده تا من حدس می زنم آنها می تواند انجام آنچه آنها می خواهند به انجام است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de