فروم آماده برای نشان دادن NFL او تا به مقدار زیادی از قدرت بازوی

اساسی است که در مصاحبه با پرستان, خرس, کلت و مهاجمان خواهد شد کار را برای تیم NFL پنج شنبه در NFL سراغ ترکیب در Lucas نفت ورزشگاه.

“من فکر می کنم من باید بازوی قدرت و توانایی را به هر پرتاب من نیاز به در فوتبال حرفه ای لیگ” فروم روز سه شنبه گفت. “بنابراین من قصد دارم به بیرون بروید و سعی کنید هر چیزی را ثابت کند. من قصد دارم به بیرون رفتن وجود دارد و من و پرتاب توپ در اطراف بهترین من می توانم.”

فروم کار کرده است در رفت و آمد در حالی که تمرین با کارفرمایی مربی پس از کلاس نهم دیوید موریس در موبایل علا.

“این قطعا یک مربیگری نقطه و چیزی که ما کار بوده ام در طول این فرایند” فروم گفت. “من فکر می کنم آن من است ، من شده اند به عنوان پاک به عنوان آنها مورد نیاز برای این فصل فوتبال.”

با بهتر پرتاب پایه او مطمئن است که او می تواند به نمایش گذاشتن قدرت بازو.

“این چیزی است که ما واقعا چکش در طول این فرایند” فروم گفت. “بنابراین برای من, من در تلاش برای به دست آوردن پا بهتر است و به عنوان خوب به عنوان آنها می تواند به دلیل هر جا که من پا هستند و چگونه آنها انجام می دهند آن را به مراقبت از بقیه هر چه می گذرد. آن شروع می شود از پایین به بالا. من واقعا در تلاش برای مراقبت از آن (مسائل).”

پیش بینی پنج quarterbacks رفتن به NFL ترکیب شد LSU جو نقب زدن آلاباما توا Tagovailoa, اورگان, جاستین هربرت واشنگتن یعقوب Eason و یوتا دولت اردن را دوست دارم.

اساسی پروژه های به ردیف دوم از quarterbacks همراه با سابق اوکلاهما کارفرمایی Jalen لطمه می زند.

“هنگامی که شما در نگاه جیک من تا به حال فرصتی برای دیدار با جیک و تماشا او را به کار کردن (در موبایل)” NFL شبکه تحلیلگر دانیل ارمیا گفت. “زمانی که شما دیدار با او شما بلافاصله تحت تاثیر قرار گرفته فقط به صحبت کردن با او. او بسیار قدیمی. او جذاب است. شما می توانید ببینید که چگونه او برنده بیش از رختکن وجود دارد در گرجستان است. او”حتما قابل توجه زمانی که شما در اتاق و هیئت مدیره و بحث X و O را بسیار تیز است.”

ارمیا نیز معتقد است که فروم را بازوی قدرت خواهد بود به شدت طلبه.

“دست کشیدن بر او نگرانی واقعا خالص قدرت بازوی” ارمیا گفت. “هنگامی که من به تماشای او را دیده ام و می اندازد من دیده ام او را به outs از دور هش در فلوریدا بازی.

“شما دیدن نمونه هایی از آن را, اما بار دیگر که در آن توپ آویزان و توپ می میرد.”

فروم در حال کار بر روی او رفت و آمد و گرفتن خود را پایین بدن پایه بیشتر درگیر خود می اندازد.

“من فکر می کنم مکانیکی او می تواند کمک به برخی از چیزهایی که وجود دارد به پایین بدن بیشتر درگیر” ارمیا گفت. “و من می دانم که او شده است در تلفن همراه آلاباما در QB کشور مشغول به کار با دیوید موریس و دانیل جونز پایین وجود دارد. او شروع به پیشرفت وجود دارد. که خود را به چالش بکشد. من او را که در دور دوم محدوده. و من فکر نمی کنم او برای همه است.”

فروم خواهد بود مناسب برای برخی از تیم ها.

“اگر شما رو اجرا-بازی و (قوی) دفاع و شما می خواهید کسی به کارآمد و تصمیم گیری خوب, من فکر می کنم که که جیک این است که” ارمیا گفت.

شاهین هستند کارفرمایی بازار, اما آشنا با فروم کار است.

“او شده است در محل موردتوجه وتماشای عموم بسیار کمی” شاهین مدیر کل توماس Dimitroff گفت. “من علاقه مند به دیدن چگونه آن همه نقش برای او. او واقعا جالب پسر از نظر شخصیت. او شده است در اطراف یک (خوب) برنده برنامه. ما خواهید بود به تماشای از نزدیک به عنوان به خوبی.”

اساسی را به عنوان یکی از پرکار رهگذران در گرجستان تاریخ است.

فروم را 8,224 حرفه عبور متری رتبه چهارم در UGA تمام زمان فهرست. او 78 حرفه ای touchdown عبور قرار داده و او را در جایگاه دوم در UGA تمام زمان لیست و او در رتبه چهارم و پنجم به ترتیب در UGA لیست حرفه ای تکمیل و تلاش است.

فروم led یوگا به 37 برنده در 43 بازی بیش از سه فصل شروع همه اما یکی از اولین زمانی که او به جای یک مجروح یعقوب Eason در سومین توهین آمیز سری از این بازی است. The Bulldogs برنده قهرمانی ثانیه یک کاسه رز و سه SEC شرق عناوین در فروم حرفه ای.

فروم به احتمال زیاد تصویب خواهد شد خود را “لمس” آزمون که در آن نقاط به او توانایی رهبری.

“من تا به حال این فرصت را به اطراف تام بردی که من با میهن پرستان و اکنون شاهد مت (رایان) در طول سال نه تنها پیشرو فقط جرم و گیرنده اما پیشرو در این تیم به طور کامل” Dimitroff گفت. “است که یک چیز بسیار مهم است. شما می توانید یک پسر است که یک بازوی بزرگ و می توانید در اطراف حرکت می کند اما اگر او از من (با) و رهبری است.

“من فکر نمی کنم شما باید یک فرصت است.”

پس از آن جالب خواهد بود تا ببینید چه اساسی انجام می دهد.

“رهبری بزرگ” Dimitroff گفت. “شما باید به دقت. شما همیشه باید به تفنگ بزرگ, اما شما باید مطمئن شوید که شما قادر به کار با توپ در اطراف.

“شما قادر به تصمیم گیری درست و دوباره ارتباط برقرار کردن و برقراری ارتباط با هم تیمی های خود را از رهبری نظر ضروری است که به رشد در این لیگ در ذهن من است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>