فروم توماس به خاطر علاقه بولداگ لحظات

کارفرمایی جیک اساسی و مقابله با اندرو توماس خود را آغاز کرد Georgia Bulldogs حرفه ای به عنوان هم تیمی در سال 2017. آنها به سمت چپ برای جوانب مثبت به عنوان juniors.

NFL چشم انداز صحبت در مورد خاطرات مورد علاقه خود را در آتن و انتظارات خود را در سطح بعدی با DawgNation را براندون آدامز و جف Sentell.

چگونه به طور جدی انجام توماس که در سرعت آکادمی را فلوریدا رقابت? در چه نقطه انجام فروم — که جایگزین یعقوب Eason به عنوان نویسنده در فصل بازکن در برابر آپالاچی دولت در سال 2017 — احساس راحتی مصرف بیش از تیم ؟

سازمان دیده بان مصاحبه اینجا:

توماس ساخته شده است که 33 شروع می شود برای Bulldogs انتظار می رود به انتخاب در دور اول در هفته آینده پیش نویس NFL. اساسی پیش بینی شده است به عنوان یک دوم یا سوم انتخاب دور در یک کارفرمایی-سنگین کلاس پیش نویس.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>