FT تجزیه و تحلیل می بیند انگلستان coronavirus مرگ و میر در 41,000

لندن — رمان coronavirus شیوع باعث شده است که به عنوان بسیاری از 41,000 مرگ و میر در انگلستان با توجه به بار مالی تجزیه و تحلیل آمار داده های اداری.

FT برون یابی بر اساس تعداد کل مرگ و میر در آمار رسمی ثبت شده که به تازگی بیش از حد معمول متوسط است. این ارقام شامل مرگ و میر رخ داده است که در خارج از بیمارستان.

آخرین بیمارستان مرگ داده ها نشان می دهد 17,337 اند: پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در سراسر بریتانیا از این شنبه.

اما در حال حاضر واقعی مرگ و میر از COVID-19 – بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس – به احتمال زیاد به بیش از دو برابر این بر اساس FT تجزیه و تحلیل بیش از حد مرگ و میر در سال های اخیر داده است.

روز سه شنبه دفتر آمار ملی گزارش داد که 18,516 نفر در انگلستان و ولز در هفته پایان مارس 10 یا 7,966 بیش از میانگین پنج ساله است.

در حالی که فایرفاکس سوابق اشاره COVID-19 در گواهی مرگ مطلق حجم اضافی مجموع مرگ و میر – از جمله کسانی است که اشاره نمی کند COVID-19 – به این معنی که درست و میر از این بیماری است که undercounted با توجه به این FT تجزیه و تحلیل.

این نشان می دهد که “واقعی” مرگ و میر از این کروناویروس در حال حاضر در حال اجرا در اطراف 41,000.

این فایرفاکس اطلاعات در روز سه شنبه ارائه نمونه های بتن از گزارش دهی COVID-19 مرگ و میر.

این آمار نشان داد مرگ و میر در مراقبت از خانه تا به حال بیش از دو برابر هفته های اخیر اما تنها 17 درصد از مرگ و گواهینامه های ذکر شده COVID-19.

کمبریج و پروفسور دیوید Spiegelhalter گفت FT شد که در آن معتبر نیست که این مرگ و میر بیشتر می تواند به عنوان یک نتیجه از اثرات غیر مستقیم از coronavirus مستند مانند به طور جدی بیمار مردم اجتناب از بیمارستان.

“وجود دارد هیچ پیشنهاد که خسارت های ناخواسته – با این حال بزرگ آن است – این است که هر چیزی به عنوان بزرگ به عنوان آسیب از Covid,” Spiegelhalter گفت.

وقتی پرسیده شد که در مورد 41,000 مرگ رقم از این FT Helen Whately یک تاریخ و مراقبت بهداشتی و اجتماعی وزیر گفت: “این یک کشف است که من تشخیص می دهم.”

“ما می دانیم که مردم در حال مرگ هستند در مراقبت از خانه و ما می دانیم که مردم بیش از حد معمول در حال مرگ هستند در مراقبت خانه” Whately گفت:, و اضافه کرد که دولت در هفته آینده انتشار داده های مرگ و میر در مراقبت از خانه.

https://www.ft.com/content/67e6a4ee-3d05-43bc-ba03-e239799fa6ab (گزارش شده توسط مرد Faulconbridge و اندی بروس ویرایش توسط Estelle Shirbon و آنگوس MacSwan)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im