“به طور کامل تجزیه و تحلیل متن زندگی یک مرد است که باید آن را انجام چهار راه”

به رویای یک یهودی رئیس جمهور تالیا Lavin (توییتر به عنوان @chick_in_kiev) می نویسد: برای جمهوری جدید: “آنچه را که در آن برای برنی ساندرز آمریکا, معروف ترین سیاستمدار یهودی برای تبدیل شدن به فرمانده آن در ارشد؟”

تالیا Lavin @chick_in_kiev

من در مورد نوشت: برنی. و چه داشتن یک یهودی رئیس جمهور ممکن است به معنای. و زندگی خود و به عنوان یک یهودی در امریکا و چگونه ما آن را انجام دهد.

در هر حال شما احساس می کنید در مورد برنی (و من احساس کردم بسیاری از راه های مختلف قبل از ورود در حال حاضر من تحسین) این بود که به عنوان مثال نوشتن یک قطعه من می خواستم برای دیدن در جهان نداشته است. و با تشکر از شما برای خواندن آن.

ارسال شده توسط مرد از تاب و چرخش (9 نظر تعداد) 6 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

مقدس fuck my heart. (او حتی انتخاب اول من.)
ارسال شده توسط سریع ein Maedchen در 11:20 AM در فوریه 19
من هیجان زده اگر برنی است رئیس جمهور بعدی. به خواندن این مقاله…
ارسال شده توسط احمد خانی در 11:37 AM در فوریه 19
[یک حذف; مقاله در مورد Sanders, بیایید به چوب است که به جای نامگذاری یهودی دیگر چهره های سیاسی بدون زمینه بیشتر.]
ارسال شده توسط LobsterMitten (کارکنان) در 11:38 AM در فوریه 19 [2 علاقه]
من رای دادند برنی در 16 اما احتمالا نمی تواند انجام این کار در این زمان در اطراف.

من همچنان به احترام گه از این واقعیت است که او حاضر به گوشت چرخ کرده و کلمات مورد آزادی فلسطین و اسرائیل را اشغال.
ارسال شده توسط Exceptional_Hubris در 11:52 AM در فوریه 19 [1 علاقه]

او ممکن است باد تا بهترین بودن رئیس جمهور نه به دلیل جمهوریخواه ناسازگاری اما من احساس می کنم او بهترین فرد برای تبدیل شدن به رئیس جمهور است. وارن است که راه دیگری در اطراف.
ارسال شده توسط ریزوم در 11:57 AM در فوریه 19 [1 علاقه]
[یک حذف; مقاله در مورد Sanders, بیایید به چوب است که به جای نامگذاری یهودی دیگر چهره های سیاسی بدون زمینه بیشتر.]

خوب من فکر نمی کنم مقاله در مورد ساندرز خود را. آن را در مورد تاثیر یک یهودی رئیس جمهور و بحث ساندرز در آن نور است. پس از آن عجیب و غریب است که آن را نمی کند حتی ذکر بلومبرگ در همه. من را پشتیبانی نمی کند اما او یکی دیگر از برجسته یهودی سیاستمدار است و همچنین در حال اجرا به رئیس جمهور شود. اگر ما در حال صحبت کردن در مورد “به رویای یک یهودی رئیس جمهور” پس از بلومبرگ ارزش بحث.

با این حال شما احساس می کنید در مورد هر فرد آن را بسیار قابل توجه است که دو رقیب در دموکراتیک مقدماتی یهودیان هستند.
ارسال شده توسط افسانه esquilax در 12:11 PM در فوریه 19 [2 علاقه]

“به رویای یک یهودی رئیس جمهور” ممکن است به عنوان قطعه اما قطعه خود را بسیار به طور خاص در مورد Sanders. عناوین اغلب ایجاد شده و یا انتخاب شده توسط ویراستاران نه نویسندگان اما حتی اگر Lavin را انتخاب خودش او بسیار به وضوح می خواهد به بحث در مورد چگونه ساندرز’ Jewishness و خاص موقعیت های زندگی او را تحت تاثیر قرار.
ارسال شده توسط Glegrinof خوک-Man در 12:15 بعد از ظهر در فوریه 19 [1 علاقه]
همه این است که به سادگی یهودی که در یک یهودی قلب این اعتصاب وتر از عمیق ترین شناخت. چه آشنا است و نه لزوما محبوب; چه چیزی است که شناخته شده است و نه لزوما می خواستم; اما به یک آمریکایی یهودی اشکنازی و گوش دادن به سخنرانی برنی ساندرز و تماشای حرکت دست خود را به می دانم که او یکی از ما—یک کپی از یک عمو یا یک عضو از یک کنیسه. دست خود محوری در هوا در حال ماست; او هم می تواند در نشان دادن خط پانچ از شوخی قدیمی “چگونه می توانم شما را به یک یهودی خفه شو ؟ کراوات دست خود را پشت سر خود را.” خشن cantorial ظهور و سقوط از صدای او می گوید یهودی و یهودی و یهودی در حالی که آن را می گوید عدالت و میلیاردرهای و مراقبت های بهداشتی.

این زیبا است. من به یاد داشته باشید وتر آن زده در من زمانی که بایدن کاهش یافته است که malarkey, خط در مناظره با پل رایان ، برای یک ثانیه آن را بزرگ من-عمو وجود دارد. آنچه که احساس می کنم در یک فضای که در آن مردم راهپیمایی با مشعل ماورا در برابر ما وجود دارد و تیرباران های دسته جمعی و نفرت graffiti, من تصور آن را طنین انداز همه بیشتر صرف نظر از اینکه نامزد سیاست و مال چین.
ارسال شده توسط sallybrown در 12:16 بعد از ظهر در فوریه 19 [2 علاقه]

این مقاله دو چیز و متاسفانه conflates آنها. از یک طرف این مذاکرات در چکيده در مورد چه مقدار از یک یهودی رئیس جمهور به معنی به نویسنده. از سوی دیگر این مذاکرات در مورد ساندرز’ هویت یهودی تحت تاثیر نویسنده. اما آنها به همان چیزی که برای این واقعیت ساده است که ساندرز نیست تنها یهودی در حال اجرا است. دوباره, شما لازم نیست که به مانند بلومبرگ اما او وجود ندارد او یهودی است و او در حال اجرا برای رئيس جمهور.
ارسال شده توسط افسانه esquilax در 12:17 PM در فوریه 19

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im