فولتن D. A. Paul هوارد به دنبال هفتم ترم در میان جنجال

در شب انتخابات سال 2000 پل Howard سیاسی سفر است که او را از کوچک Midville جمعیت 269 به اموری دانشکده حقوق و سپس Fulton County دفتر دادستان منطقه به نظر می رسید به رهبری برای یک پایان ناگهانی.

او می خواهم تاریخ ساخته شده در سال 1996 به عنوان اولین آفریقایی-آمریکایی انتخاب به عنوان دادستان منطقه در گرجستان است. اما در حال حاضر با بیش از نیمی از حوزه گزارش او trailed ایران حریف جان ترنر. این شهرستان با بیش از دو دموکراتیک رای دهندگان برای هر یک جمهوری خواه است.

“من خودم را خوش شانس” هوارد گفت: حامیان در هایت ریجنسی مرکز شهر که شب. “من یک فرد عادی که تا به حال افتخار برای خدمت به مردم شهرستان Fulton چهار سال گذشته در یک موقعیت فوق العاده ای.”

شب نبود بیش از چند, و نه Howard تصدی. رهبری تغییر از طریق دست ساعات اولیه صبح قبل از هوارد پیروزی با 54 درصد آرا. او را مخالف در چهار پی در پی انتخابات است.

هفتمین کمپین اثبات می شود بیشتر به چالش کشیدن. چلنجر Fani ویلیس Howard رئیس سابق معاون مطرح است بیشتر پول و متصلب تا کلید تاییدیه از آتلانتا اتحادیه پلیس آتلانتا رئیس شورای شهر Felicia مور و سابق آتلانتا و عضو شورای شهر مریم Norwood در حال حاضر رئیس Buckhead شورای محله.

سه گذشته یا در حال حاضر کارکنان زن باید شکایت کرد Howard ادعا آزار و اذیت یا تبعیض. این GBI در حال بررسی استفاده از یک غیر انتفاعی به قیف حداقل $140,000 در شهر آتلانتا بودجه برای تکمیل حقوق و دستمزد خود را. دولت اخلاق کمیسیون او را متهم 12 نقض.

هوارد می گوید او مطمئن است او را تبرئه توسط GBI. همانطور که برای دعاوی مدنی رو به او گفت: “من را مورد آزار و اذیت هر کسی.”

سیاسی خطر Howard رو در سال 2000 به دنبال تبرئه NFL ستاره Ray Lewis و دو نفر از دوستانش در اتهام قتل. پرونده به دادگاه رفت کمتر از چهار ماه پس از Buckhead خیابان نزاع و جدال که در سمت چپ دو دکتور مردان مرده است. سی ان ان قانونی تحلیلگر در مقایسه هوارد به bumbling Inspector Clouseau از “پلنگ صورتی.”

سابق شهرستان دکالب دادستان منطقه J. تام مورگان گفت: در زمان بحران می تواند به اثبات بیشتر سیاسی مخرب از مشخصات بالا محاکمه شکست سال پیش.

“را فراموش کرده ام در مورد شما از دست دادن یک مورد” مورگان گفت: “اما آنها فراموش نخواهد شد سرقت از کشور, خزانه داری.”

هاوارد در حال حاضر 68 نشده است متهم با هر گونه جرایم است.

همکاران سابق تبدیل به رقبا

هوارد استخدام دو ویلیس و مسیحی حکیم-اسمیت مدعی دیگر برای این کار است. ویلیس در خاص ساخته شده است که او رئیس سابق’ اتهام انجام یک جزء اصلی از مبارزات انتخاباتی.

ویلیس که یک بار نظارت دفتر دادگاه بخش به نام Howard سبک مدیریت آمرانه و گفت: این منجر به گردش مالی بالا در میان Fulton دادستان.

“او را از دست داده و مقدار زیادی از استعداد” گفت: آتلانتا دفاع جنایی وکیل نوح سنبه که مشغول به کار تحت هوارد برای فقط چند ماه قبل از ترک. “زمانی که شما در حفظ و از دست دادن استعداد به مکان ارائه پول کمتر و آن را نگه می دارد اتفاق می افتد, شما شروع کردیم به سوال خودتان را.”

سنبه است که کمک مالی به هر دو ویلیس و عاقلانه-Smith به نام هوارد “بدنام میکرو-manager.”

هوارد به عقب رانده در برابر چنین ادعا می کند طی مصاحبه ای با مجله آتلانتا قانون اساسی. گردش مالی 50 درصد زمانی که او بیش است و در حال حاضر به 11 درصد است.

“این یک ادعای بی اساس است که ما نمی تواند نگه داشتن مردم در این دفتر,” او گفت:.

تقریبا از ابتدای تصدی خود Howard نگهداری یک مبارز ارتباط با Fulton قضات, چه کسی به او می گوید: در حال بیش از حد ملایم و تداوم مشکل مداوم تکرار مجرم. قضات می گویند سرزنش نهفته است با اغلب بی تجربه دادستان ساخت بی دلیل صدور حکم مطالبات در Howard برسند.

هوارد نیز درگیر در spats با اجرای قانون به عنوان گواه در سال گذشته زمانی که D. A. تصمیم به رضایت به امضا باند برای یک مظنون که گفته می شود رد و بدل تیراندازی با ماموران از APD را SWAT واحد. یک ماه بعد Howard پرداخت برای تابلوهای تبلیغاتی به دنبال شاهدان اخیر سه افسر-درگیر تیراندازی یک حرکت که در سمت چپ این رتبه و فایل تعجب اگر او “به” آنها گفت: آتلانتا پلیس سرهنگ استیو Zygaj. هوارد گفت که او به دنبال وضوح به دلیل وجود نسخه های مختلف از آنچه صورت گرفت.

“افسران اصلا خوب نظر او از آنجا که آنها فکر می کنم او سعی کردم به شدت تعقیب ماموران در حالی که با گذشت جنایتکاران گفت:” کن آلن ملی نماینده برای آتلانتا پلیس اتحادیه.

آلن گفت: ماموران شده اند خسته به تماشای “جوان بی تجربه وکلای گرفتن ضرب و شتم به طور منظم در دادگاه.”

“شما آن را بشنوند از جنایتکاران تمام وقت,” آلن گفت. “آنها می آیند به Fulton County برای ارتکاب جرایم چرا که آنها نمی خواهد که به خدمت آن زمان است.”

هوارد یادداشت 70 درصد در کاهش جرم و جنایت در طول تصدی خود.

‘او قرار می دهد در کار’

یکی از هوارد بزرگترین حامیان شروع به عنوان یک detractor.

“من نمی خواهم او را در تمام گفت:” کیت Boccia, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی حبس انجمن. “او کسی است که قفل شده است و پسر من تا بعد از همه.”

زمانی که Boccia پسر محکوم شد در سال 2014 به 15 سال برای سرقت مسلحانه بدون امکان آزادی مشروط او شروع به دنبال راه هایی برای کاهش مجازات او.

“من می دانستم که من تا به حال برای رسیدن به پل Howard,” او گفت:. او آموخته است که برای او جای تعجب است که هوارد در حال حاضر به حال شده فکر کردن در مورد عدالت کیفری اصلاحات. او موافقت کرد برای تغییر حکم و Boccia پسر منتشر شد پس از گذراندن شش سال است.

Howard است و پس از منصوب Boccia به اعتقاد یکپارچگی واحد که بررسی موارد گذشته که ممکن است ناعادلانه از ظهر.

“او قرار می دهد در کار است. او می خواهد این را به میراث او گفت:” Boccia که رزرو قضاوت در مناسب مدنی. “اگر آن را درست پس از آن همه چیز را باید به کار راه خود را بر این اساس.”

دیرین Howard حامی جرالد Durley گفت: او نه در مورد مناسب یا GBI تحقیقات با او.

“من مشاهده نمی شود که نوع رفتار در خصوصی یا در هر محیط عمومی که در آن من شده است با او. رای من در حال رفتن به می شود بر اساس عملکرد خود را در دفتر” گفت: Durley یک رهبر جنبش حقوق مدنی. “او در مورد مراقبت از چیزهایی که من در مورد مراقبت. و شما همیشه می توانید یک ارزیابی صادقانه از پل.”

خواهد شد و رای دهندگان به نوبه خود?

با COVID-19 و Brunswick منطقه تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery مسلط عناوین مسابقه نشده تولید مقدار مکالمه خارج از محافل سیاسی.

“من شنیده ام هر کس صحبت کردن در مورد آن” Boccia گفت. “اکثر مردم حتی نمی دانند که D. A. است.”

هوارد به کشت پشتیبانی قوی با سیاه پوست نفوذ روحانیت اعضا و مورگان گفت: حمایت خود را در جامعه آمریکا اجرا می شود ،

“او ساخته شده است یک پایه محکم که گیر با او مدت زمان طولانی” مورگان گفت.

سنبه گفت ویلیس که به تازگی عرضه تلویزیون تبلیغات نیاز به حفظ یک جرم قوی.

“اگر انتخابات بود که تصمیم گرفت در دادگاه Fani خواهد برنده شدن در یک لغزش” سنبه گفت.

با سه نامزد در ژوئن 9 اولیه یک انتخابات ممکن است.

“رکورد امتیازهای در runoffs خوب نیست” مورگان گفت. “چگونه بسیاری از مردم واقعا توجه? و آنها به نوبه خود به رای بدهند؟”

هوارد گفت: او را در آغوش آنچه که او خواستار “جو بایدن مدل” از مبارزات انتخاباتی.

“کمتر بیشتر است,” او گفت:. “من امیدوارم که مردم نگاه تمامیت من است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de