فولتن زندان آغاز می شود انتشار بدون خشونت پیش از محاکمه بازداشت شدگان

با مقامات بهداشت هشدار داد که coronavirus می تواند به سرعت از طریق بازداشتگاه Fulton County زندان آغاز شده است انتشار پیش از محاکمه بازداشت شدگان به اتهام خشونت جرائم.

پانزده نفر تا کنون آزاد شده اند با احتمال بیشتری به دنبال گفت تریسی فلاناگان سخنگوی Fulton کلانتر ،

“زندان کارکنان ارزیابی افراد با انتشار خرما برای تعیین اینکه آیا آنها می شود منتشر شده در اوایل” فلاناگان گفت.

در اوایل این هفته 32 زندانیان تا به حال اولین حضور در جلسات. از کسانی که 21 دریافت امضای اوراق قرضه و ارسال شد صفحه اصلی فلاناگان گفت. 11 باقی مانده است که برگزار می شد در بیشتر جدی به اتهامات, او گفت:.

مربوط به: ‘هیچ اضافی صابون’: گرجستان زندانیان می گویند زندان های آماده برای COVID-19

AJC پوشش جامع از بیماری همه گیر کوروناویروس

در نامه ارسال شده به وب سایت خود را روز شنبه, ACLU از گرجستان خواست رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ برای آزادی زندانیان برگزار شد “ویژگی های نظارت نقض” و یا کسانی که شناسایی شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را به عنوان “آسیب پذیر به خصوص” که حکم نتیجه گیری در دو سال آینده.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>