Furloughs به احتمال زیاد دوباره به عنوان بخشی از گرجستان آژانس’ کاهش بودجه برنامه های

کارکنان در سازمان است که به بررسی کودک آزاری شکایت و نشانه گرجی برای مواد غذایی تمبر و پزشکی متوجه شنبه که آنها ممکن است به ده روز بدون پرداخت در نیمه دوم سال 2020 به دیدار با دولت موظف به کاهش بودجه.

خبری نیست غیر منتظره است.

اقتصادی shutdown در آورده با این بیماری همه گیر است منجر به بیکاری توده و برخی از کسب و کار باقی می ماند بسته شده است. بسیاری از کسانی که باز انجام می دهند محدود کسب و کار.

از آنجا که, دولت مجموعه های مالیاتی کاهش یافت.

سازمان های این هفته خواهد بود عطفی در برنامه های جزئیات چگونه آنها را موظف 14% کاهش هزینه برای سال مالی آینده — که موجودات جولای 1 — و بسیاری از انتظار می رود نیاز به کارگران به چشم پوشیدن از روز پرداخت.

عظیم سیستم دانشگاه گرجستان در حال حاضر اعلام کرد به احتمال زیاد furloughs به کارکنان آن است. رفاه کودکان کارگر furloughs ذکر شد در طول یک Department of Human Services جلسه هیئت مدیره روز سه شنبه.

Furloughs مشترک بودند برای کارکنان دولت و معلمان در طول رکود بزرگ از یک دهه پیش.

“من فکر می کنم این چیزی است که ما خیلی انتظار” گفت: Alex Camardelle ارشد تحلیلگر سیاست برای گرجستان بودجه و سیاست های موسسه آتلانتا فکر می کنم تانک. “به نظر می رسد مانند furloughs هستند که این کاهش در حال رفتن به آمده است.”

هدف این است که به کاهش بیش از $3.5 میلیارد دلار در هزینه های. قانونگذاران دولت باز خواهد گشت در ماه ژوئن به تصویب بودجه برای سال مالی جدید. آنها را مجبور به تصمیم می گیرید که طرح را قبول و آن را رد. آژانس قصد دارد که در حال تبدیل شدن در این هفته هستند و تنها نقطه شروع است.

دولت را فراهم می کند تمام یا بخشی از پول را به صندوق حقوق برای بین 300,000 200,000 و معلمان دانشگاه کارکنان دولت و کارگران در ده ها تن از سازمان — از کشاورزی و حمل و نقل به مدارس و دادگاه ها و زندانها و اجرای قانون است.

بسیاری از دولت است پرسنل-سنگین. بنابراین هیچ راهی برای کاهش 3.5 میلیارد دلار رسیده و یا تا بدون تاثیر کارکنان. این بدان معناست که furloughs و یا اخراج.

برای معلمان و دیگر k-12 نفر نهایی تصمیم گیری خواهد شد تا به محلی تخته, آموزش و پرورش که دریافت برخی از بودجه خود را از مالیات بر املاک و می توانید انتخاب های فردی در مورد چگونه به گسترش مالی درد. اما مدارس را ببینید یک برش در بودجه دولت خواهد شد که غیر ممکن است برای بسیاری از مناطق را بدون کاهش هزینه.

در طول چند سال از رکود اقتصادی بزرگ در این بخش از خانواده و کودکان خدمات furloughed کارکنان یک روز در ماه است.

اما انتظار می رود کاهش در درآمد دولت و مالیات فروش مجموعه انتظار می رود که بیشتر شدید در مالی 2021 — اجرا می شود که از طریق 30 ژوئن سال آینده — از در هر سال از رکود اقتصادی ،

تام راولینگس مدیر DFCS گفت: طرح خود خواستار استفاده از unobligated بودجه از دولت فدرال کمک های موقت به خانواده های نیازمند برنامه — معمولا شناخته شده به عنوان رفاه — به پلاگین سوراخ. این بخش نیز از بین بردن 28 خالی دفتر امور خارجه مواضع و تکیه بر furloughs.

“فلسفه من این بوده است که با محلی caseworkers ما نیاز به مطمئن شوید که آنها را کنترل caseloads و ما کارکنان لازم برای انجام این کار” راولینگس گفت.

راولینگس گفت که او مطمئن نیست که چگونه بسیاری کردند روز کارکنان را باد داشتن را تا پایان سال مالی بعدی تابستان, اما او می خواست به کارگران یک ایده از آنچه انتظار می رود تا پایان سال 2020 است. مجمع عمومی بازده آن به طور منظم 2021 جلسه در ماه ژانویه است.

“سپس ما امیدوار هستیم اقتصاد را بهبود بخشد ما خواهد شد برخی از کمک از دولت فدرال ما ممکن است پیدا کردن ما تا به حال مردمی که بازنشسته و ترک سازمان و ما می توانید برخی از پس انداز وجود دارد,” او گفت:.

در اوایل این ماه, رهبران گرجستان مجلس نمایندگان و سنا بودجه کمیته پیوست و گروه کر از دولت و مقامات محلی درخواست کنگره به 500 میلیارد دلار کمک به دولت های محلی در پی coronavirus رکود است.

اما با مخالفت آمریکا و رهبران آن را روشن نیست که آیا کنگره می آیند از طریق هر گونه کمک.

Camardelle گفت کاهش می آیند در یک زمان بد برای آژانس.

او گفت: رفاه کودک در بخش “بودن کوبیده با افزایش تماس های مربوط به غفلت و سوء استفاده” به عنوان بچه ها را از مدرسه و در خانه در طول بیماری همه گیر.

در همان زمان ایمنی-net برنامه ها — مانند رفاه, مواد غذایی و پزشکی — شاهد افزایش برنامه های کاربردی به عنوان بیشتر و بیشتر گرجی از دست دادن شغل خود و لغزش به فقر است. Camardelle گفت DFCS کارکنان بوده است دست زدن به سنگین caseloads حتی قبل از اینکه اقتصادی shutdown هزینه بیش از 1 میلیون گرجی شغل خود را.

او گفت: حداقل بخشی از 40 میلیون دلار در کمک های موقت به خانواده های نیازمند رزرو که آژانس می خواهد برای رفتن به سمت متصل کردن حفره های بودجه باید مورد استفاده قرار گیرد به ارائه محدود اضطراری کمک نقدی به گرجستان از جان گذشته برای پول برای پرداخت صورتحساب خود را و خرید ملزومات.

ائتلافی از گروه های ساخته شده است که استدلال در نامه اخیر به رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ و راولینگس.

“ارائه یک زمان کوتاه مدت و مستقیم کمک نقدی به خانواده ها بدان معنی است که آنها می توانید پرداخت اجاره خود را نگه دارید تا با لوایح مورد نیاز و آب و امیدوارم این بحران و دیدار با ضروری اهداف TANF برنامه” نامه است. “تاثیر اقتصادی به خانواده های آسیب پذیر خواهد نگه داشتن آنها را پناه جلوگیری از آسیب اخراج براده و اخراج که ویرانگر و طولانی مدت و نگه داشتن خانواده ها از پایان دادن به بی خانمان و یا زندگی در پناهگاه های اضطراری در حال حاضر کشیده شده برای دیدار با خواسته های همه گیر.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de