فورمن Bisher: بن Crenshaw برنده عاطفی کارشناسی ارشد

یادداشت سردبیر: در چه بود به 2020 کارشناسی ارشد در هفته, ما در حال راه رفتن حافظه ماگنولیا لین با یک نگاه در برخی از فورمن Bisher ستون از این مسابقات است. Bisher درگذشت در سال 2012 در سن 93 پس از تحت پوشش 62 از 75 کارشناسی ارشد. سلاه. امروز: بن Crenshaw برنده عاطفی کارشناسی ارشد. ستون به نظر می رسد در مجله آتلانتا قانون اساسی در مارس 10, 1995. | دیروز: فیل مایکلسون برنده سوم کارشناسی ارشد

آگوستا — در اینجا یک داستان است که شما به فروش برساند. یک bigtime برنده است. باید به درایو مصیبت و جنگ و سیاسی کمین کردن صفحه. این یک داستان آمریکایی از قلب پر از احساسات یک انسان و معلم خود را. بیش از یک معلم اما یک فیلسوف که تا به حال این حس غیر معمول گرفتن در سراسر پیام چگونه گلف باید ایفا کرده است.

کسی رو برای ساخت یک فیلم از این یکی. خم کردن فیلمنامه نویسان. یک تولید کننده. پیدا کردن یک بانوی برجسته به بازی خانم بن.

Crenshaw این بار نه هوگان. یکی دیگر از بن از تگزاس به ارمغان آورده امریکا به اشک با داستان خود را. چه زمان. چه یک هفته از قبر به وجد است.

“من اعتقاد دارم که در سرنوشت” بن Crenshaw گفت: “و سرنوشت دیکته قهرمانی دیگری در اینجا.”

کارشناسی ارشد بازی کرده بود دست خود را دوباره که سنتی, احساساتی, پیر چیزی که در یک کت سبز, بنابراین اغلب ضرب و شتم توسط unlearned اما هرگز سستی از ماموریت خود را. بن Crenshaw که زندگی اش شده بود قطع به پرواز خانه به تگزاس و او را دفن معلم-مربی هاروی Penick حال پرواز و در چهار روز پیاده روی البته در آگوستا ملی تا به حال برنده دوم کارشناسی ارشد وزن ضعیف مدرس بر روی شانه های خود تحمل او را در اطراف سوراخ 72 به پیروزی آنها در حال حاضر به اشتراک گذاری در زندگی و مرگ.

Penick شد Crenshaw را ’15 باشگاه’

دیویس عشق سوم, که به پایان رسید دوم یک سکته مغزی را پشت سر گفت: آن را برای اولین بار. “آن را به معنای شد.” هاروی Penick نیز شده بود پدرش مربی که عشق دیویس جونیور, تحصیلات در تگزاس است. آقا لمس بسیاری از افراد در بیشتر راه بیش از گلف و آن را تا زمانی که یک نویسنده به نام جوانه Shrake متقاعد او را به داستان خود را در چاپ که جهان واقعا به دانستن از او. این کتاب به فروش می رسد بیش از 2,000,000 نسخه های که در آن این مرد فروتن گفت: “برای اولین بار در زندگی من, من می توانم همسرم را به شام و پرداخت هر گونه توجه به سمت راست از منو.”

من می دانستم که این امر می تواند در این راه. Crenshaw برنده خواهد بود. داستان خواهد بود نوشته شده و به خرد کن در سراسر امریکا است. آن را مانند نگاه هاروی Penick برنده کارشناسی ارشد. Crenshaw اضافه شده به رمز و راز از آن همه است. “من بازی با 15 باشگاه در کیسه های من,” او گفت:, “به نام هاروی.”

سریع حقایق این است: او پرواز را از Penick مراسم تشییع جنازه در آستین اواخر روز چهارشنبه رو در کمی تمرین و سپس به ضرب گلوله دور از 70, 69, 67 و 68. او به 18 سبز با دو سکته مغزی منجر شود و نیاز به بالشتک اضافی. او به سختی قادر به پایان خود 274th سکته مغزی کوتاه زدن توپ و سپس در اشک فرو ریخت قبل از چشم میلیون ها نفر. آن را نمی توانست به حق هر راه دیگر.

کمی وقفه زمانی در اینجا به یک کار حرفه ای آغاز شده است که در سال 1973. در اینجا بود که بازی بعدی ستاره جدید. وجود دارد بدون سقف. او خواهد نستله در پشت جک نیکلاس و در نهایت به جایگاه بر حق خود در میان آنهایی که بزرگ. حق دور او برای اولین بار برنده مسابقات تگزاس باز است. در اینجا او آمد.

موفق اما هیچ جهان-شخص برتر از اقران

از آن زمان شده است گفت: در بسیاری از اتاق قفل و 19 سوراخ که Crenshaw شده است یکی از بزرگترین نا امیدی در گلف هیچ تهمت در اینجا. نه این که او موفق نبود که او تقریبا به عنوان موفق به عنوان کسانی از ما که احساس می کنیم می دانستم که استعداد هنگامی که ما آن را دیدم تا به حال انتظار می رود او بود. ما فکر کردیم که او رفت و برگشت از طریق رشته های برنده شدن در انگلیسی, باز, بعد از انگلیسی, باز, آمریکا, باز, PGA و تعدادی از اساتید. او خیلی نزدیک, دو, دوم, در, انگلیسی, باز, یک بار در PGA و دو بار در کارشناسی ارشد با دو سبز کت و 17 سایر مسابقات را با پیروزی.

او را به عقب با یک بیماری به نام بیماری گریوز. او رفت و از طریق یک طلاق است. او ناسازگار بود که او خطاب پس از یکشنبه مراسم است. “من بالا و پایین مانند yo-yo,” او گفت:. “من شده است به طوری متناقض تمام زندگی حرفه ای من.”

آن را هنوز هم دیر نیست. او را 43 و هیچ کس مسن اما جک نیکلاس برنده کارشناسی ارشد قبل از. اما به یاد داشته باشید این هوگان نمی آویزان از برنده تا زمانی که او در سی سالگی خود را.

وجود دارد یکی دیگر از داستان که رو تحت الشعاع قرار راش به Crenshaw و Penick. یک هفته پیش Davis, عشق سوم شده بود بازی خود را در قسمتهای داخلی در نیواورلئان در تلاش برای پول نقد خود را در آخرین فرصت در ساخت آن به استادان. این جمعه او بازی خود را در قسمتهای داخلی دوباره در تلاش برای برنده شدن در کارشناسی ارشد. حداقل دو بار او گره خورده بود برای سرب برای اولین بار منجر شود او همیشه می خواهم طعم در یک تورنمنت بزرگ اما bogeying 16 سوراخ par-3 سمت چپ او آسیب پذیر به Crenshaw را شارژ birdies در 16 و 17 و در پایان 14-تحت-par.

عشق بود و فلسفی در مورد آن نقاشی یک صحنه دوست داشتنی خود را روانی بوم. “می تواند وجود داشته باشد هیچ بهتر و پایان دادن به هاروی Penick زندگی,” او گفت: “از به بن پیروزی کارشناسی ارشد هفته از مرگ او” خوب نوشته به بن Crenshaw ترین احساسی روز در زمین گلف.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im