فورمن Bisher: Charl Schwartzel است تعجب برنده

یادداشت سردبیر: در چه بود به 2020 کارشناسی ارشد در هفته, ما در حال راه رفتن حافظه ماگنولیا لین با یک نگاه در برخی از فورمن Bisher ستون از این مسابقات است. Bisher درگذشت در سال 2012 در سن 93 پس از تحت پوشش 62 از 75 کارشناسی ارشد. سلاه. امروز: Charl Schwartzel است تعجب برنده کارشناسی ارشد در چه خواهد بود Bisher نهایی مسابقات. ستون به نظر می رسد در مجله آتلانتا قانون اساسی در مارس 11, 2011.

آگوستا – این استادان به نظر می رسید که هیچ کس سزاوار به نفع خود. یکی که در آن بازیکنان متعدد خود را به حال شات — اگر شما از جمله غم انگیز رقم شمالی ایرلندی که شروع روز پیشرو در این زمینه قبل از فاجعه در مجموعه. و در دراز مدت از طریق برخی مرموز خرمن کوبی در مورد کسی که باید برنده آن بود.

دیدار Charl Schwartzel از آفریقای جنوبی و یک شهر به نام ورینیگینگ و فارغ التحصیل از آفتاب تور. همچنین نمی توان نادیده گرفت سوم آفریقای جنوبی به احاطه در مقدس سبز ژاکت کارشناسی ارشد قهرمان. شما بررسی گزارش نهایی خود را کارت و شما را در درک چرا و چگونه Schwartzel غالب در 75 کارشناسی ارشد در آگوستا ملی.

او در لباس پوشیدن برای مرغک در سوراخ اول eagled par-4 سوم شد و در 34 به پایان رسید و با یک رشته از چهار birdies نهایی از حدود 15 پا به قرار دادن یک استرلینگ پایان به 66 و چهار دور 274 مسابقات قهرمانی گلف. Charl 26 دارای یک خلبان خصوصی مجوز و سه بار برنده شده است منظور از شایستگی قهرمانی در آفریقای جنوبی آفتاب تور. و اجازه دهید آن را نمی توان نادیده گرفت که او سوم آفریقای جنوبی برنده این آمریکایی جواهر زیر Gary بازیکن در ابعاد تاریخی و ترور Immelman از سال 2008.

Schwartzel تنها آمد و در صحنه بین المللی یک زن و شوهر از سال پیش زمانی که او به پایان رسید دوم — به Ernie Els — در سی دی مسابقات قهرمانی جهان در وست پالم بیچ در فلوریدا.

و این تنها خود دوم کارشناسی ارشد. نکته شگفت انگیز این است که او تنها تضعیف به قهرمانی دیدگاه در اواخر روز پس از سرب بوده است bandied مورد مانند سیاسی ،

ما شروع در آغاز زمانی که تایگر وودز به نظر می رسید که خود را تمدید درک بازی. او تبدیل به جبهه نه در 31 بود و گالری تاب. سپس سرنوشت او در زمان کسل کننده به نوبه خود و خود را لمس بخار.

او birdied تنها یک سوراخ در پشت نه و ترافیک منفجر توسط ترک او را در آن گرد و غبار.

او به پایان رسید در یک کراوات برای چهارم خود را بهتر از محترم 67 اما Schwartzel whizzed با یک دور از 66, Jason روز تضعیف در یک دور از 68 و Adam Scott, که به نظر می رسد به آن را در درک خود به پایان رسید در یک کراوات برای دومین روز در 276. Schwartzel را نمره نهایی از 274 به او دو زمانه حاشیه که در آن زمان گالری به حال در نهایت گرفته شده توجه کنید.

آه و لوقا دونالد که من می خواهم مشکوک به داشتن یک پیروزی تا آستین خود را, آیا لغزش با 69 اما او نوشته بود مرگ خود را با آب شات در خائنانه 12th, سوراخ. او به پایان رسید در 278.

آن را در حال حاضر بدحال را با توجه به McIlroy 21 ساله از هالیوود در اولستر.

روشن و جوان اختتامیه جشنواره صنعت چاپ منجر شده بود زمینه را برای سه روز و به نظر می رسد به آن را در دست. و از طریق اول نه سوراخ ثابت بود به آن رفت اما مرموز ترین چیزی که اتفاق افتاده در 10 سوراخ, بازی کردن در طول ریاست جمهوری کلبه و بابی جونز’ کلبه اقامت در روز خود را.

McIlroy عکس پرواز راست و چپ و در زمان او بود که از طریق او تا به حال سه bogeyed 10. نمره خود را تا این حد رواج 80 و آن را شرم آور نزد او و فرشته Cabrera از, سابق, قهرمان, تا به حال به بازی خود را پس از پایان بازی انجام شد. این بود یک روز که به ترک یک علامت در جوان ایرلندی که به رهبری زمینه را برای سه روز.

این بود که اگر من ممکن است اجازه آزادی می گویند, یکی از عجیب ترین اساتید من تا کنون دیده اند. عجیب و غریب نوسانات از یک ظاهری قهرمان به دیگری وودز’ fade-out, روز رکود و سپس احیای آدم اسکات ظاهری پیروزی قبل از Schwartzel قرار داده و پای خود را به پدال. عجیب و غریب, عجیب و غریب, مرموز, و همه آن چیزهایی است اما آنچه در روز بوده است در گالری.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im