فورمن Bisher: Greg Norman اتحاد سبز, ژاکت ربوده دور

یادداشت سردبیر: در چه بود به 2020 کارشناسی ارشد در هفته, ما در حال راه رفتن حافظه ماگنولیا لین با یک نگاه در برخی از فورمن Bisher ستون از این مسابقات است. Bisher درگذشت در سال 2012 در سن 93 پس از تحت پوشش 62 از 75 کارشناسی ارشد. سلاه. امروز: نیک Faldo برنده پس از گرگ نورمن سقوط. ستون به نظر می رسد در مجله آتلانتا قانون اساسی در مارس 15, 1996. | دیروز: بن Crenshaw برنده عاطفی کارشناسی ارشد

آگوستا — خوب گرگ نورمن کاهش یافته است خاموش چهره زمین. سبز باد و او در gunsight برای سه روز بود repossessed. او برنده کارشناسی ارشد. دوباره.

نیک Faldo انجام داد. دوباره. این یک کار از کت-ربودن ساده و ساده است. او برنده آن فقط و قطعا به عنوان نورمن آن را از دست داد. آن را به سادگی. نبود یک تکرار که از گذشته دور در Muirfield زمانی که او برنده یک باز با 18 پارس. او به ضرب گلوله 67. نورمن شات 78. که یک نوسان از 11 عکس اضافه کردن به یک سوم کارشناسی ارشد قهرمانی بود که به عنوان یک شگفتی به او به عنوان آن را به ویران بازنده است. نورمن برنده مسابقات در 13 کشور اما هرگز در گرجستان است.

صبر کنید تا یک دقیقه. “من یک بازنده است. من برنده چندین بار. من برنده” نورمن گفت. “این یکی من اجازه دور, اما آن را نه پایان جهان است. نیک بازی بزرگ است. من بازی ضعیف است. که گلف.”

آنچه آمریکا باز شد به سام Snead کارشناسی ارشد تبدیل شده به نورمن که آمده است تا در بسیاری از مواقع و پایین زدم شده است. آن تبدیل شده است مسابقات او نمی توانید برنده شوید و بعد از این بعد از از دست دادن شش سکته مغزی منجر شود در روز یکشنبه از آن می شود بیشتر احتمال دارد که آن را رد خواهد کرد او را برای همیشه لطفا برای. بنابراین داستان مردی که از دست قهرمانی نیست, او که برنده آن است.

اجازه دهید وجود داشته باشد هیچ عزاداری در نوار ، آرنولد پالمر teed خاموش صبح یکشنبه در 1959 منجر کری Middlecoff توسط یک سکته مغزی, اما شش سکته مغزی بازگشت کمین خفیف خو, غم انگیز هنر دیوار. دیوار birdied پنج شش سوراخ در سمت چپ و پالمر دو سکته مغزی ، پالمر هنوز هم آمد و برنده کارشناسی ارشد سه برابر بیشتر.

این دوره از نورمن دور شده اند ممکن است پیش بینی برای اولین بار توپ را روی گوه. او کشیده درایو بر روی نهم fairway bunkered رویکرد و bogeyed. اما من به یاد بیاورید سال است که لری يار ضرب و شتم او را در یک حذفی يار اولین پاپ از جعبه در روز یکشنبه بود و یک توپ را روی گوه شات از طریق درختان به نهم fairway.

با توجه به نورمن سقوط از فضل آن نوع از روزی که چند بازیکن می تواند آن را رایگان برای همه, اما از کسانی که در محدوده تنها Faldo ساخته شده حرکت می کند. فیل مایکلسون کوتاه بازی به او خیانت. پس از باز کردن در 65 خود را بعد از سه دور به مبلغ یک از دست زمانه. وجود دارد دو 68s توسط دیویس عشق و يار خود را یک زن و شوهر از 69s اما هیچ کس به جز Faldo شکست 70.

برای همه کاوش و پرسش های پیشرو نورمن یافت دشواری قانع کننده فشار رسانه ای است که او فکر خودکشی. او به خصوص خوشگذران اختتامیه جشنواره صنعت چاپ برای کسی که تا به حال اجازه دهید یکی دیگر از جایزه دور در آگوستا.

“بله من نا امید کرد. بله من غمگین هستم. من می خواهم یک کت سبز,” او گفت: با تاکید. “اما آن را نه پایان جهان است. من تا به حال یک زندگی خوب است. من یک فلسفه است. باید وجود داشته باشد یک دلیل. باید چیزی وجود دارد که خوب پایین جاده در انتظار من است.”

او در زمین با یک فکر ترسناک. “من شده اند می تواند در هر چیزی که من سعی کردم. من می توانستم یک جراح مغز,” او گفت:. اما شما شش سکته مغزی منجر شود در عمل جراحی شما از دست دادن بیش از یک کت سبز.

چند هفته پیش کبرا گلف Co. فروخته شد و علاقه او به ارمغان آورد او را 40 میلیون دلار. از دست دادن در اینجا یک, مالی, مبلغ جزئي در مقایسه اما دوباره برنده کارشناسی ارشد را نمی توان وزن در پول نقد.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im