فورمن Bisher: فیل مایکلسون برنده سوم کارشناسی ارشد

یادداشت سردبیر: در چه بود به 2020 کارشناسی ارشد در هفته, ما در حال راه رفتن حافظه ماگنولیا لین با یک نگاه در برخی از فورمن Bisher ستون از این مسابقات است. Bisher درگذشت در سال 2012 در سن 93 پس از تحت پوشش 62 از 75 کارشناسی ارشد. سلاه. امروز: فیل مایکلسون برنده سوم کارشناسی ارشد. ستون به نظر می رسد در مجله آتلانتا قانون اساسی در مارس 12, 2010. | دیروز: تایگر وودز برنده چهارم کت سبز

آگوستا — آن را یک جشن, گلف, و در همان زمان یک جشن یک خانواده آمریکایی به Mickelsons کالیفرنیا. فیل و امی. سلاح های خود را در هم پیچیده تکان دهنده در آغوش پس از فیل تا به حال سیم آخر زدن توپ به صورت یک مرغک — که میخ سوم مسابقات قهرمانی کارشناسی ارشد و سوم خود را سبز ژاکت.

آن روز که گرم دل میلیون ها نفر در سراسر این fruited زمین و هوا در اطراف این بخش از گرجستان با پر سر و صدا roars و nonstop تشویق و قدردانی برای یک نتیجه مناسب. این Mickelsons را مبارزه یک بحران پزشکی که گرفتار توجه در سراسر کشور است. به نظر می رسید که این یک نوع تایید است که همه به خوبی و در جایی وجود دارد, صلح و شادی را تایید کرد.

مایکلسون برنده کارشناسی ارشد با دور سوم 67 چهار روز نمره 272 فقط دو سکته مغزی خاموش در این مسابقات رکورد. حقیقت این است که آن را در مورد به عنوان کامل گلف به عنوان شما همیشه خواهید دید در آگوستا ملی. هرگز هیچ یک دیو, خاموش توسط مرغک زدن توپ در 18 سبز و پس از آن هزاران نفر که به نظر می رسید برای پر کردن در هر گوشه ای از دوره های منفجر شده در پرطراوت.

هزاران نفر از کسانی که به سلامتی نه تنها قهرمان بلکه بیان کمک که محاصره تایگر وودز که انتخاب این احترام سنت آمریکایی به ظهور از خود ناشی از غیبت از گلف بود که برنده. هیچ چیز نمی تواند خوشحالی این هزاران نفر بیشتر و یا اکثریت آنها.

مایکلسون و Lee Westwood, شماره 1 بازیکن در تور اروپایی تا به حال سختی اجرا به عقب و نه زمانی که مایکلسون شروع به کشیدن دور. جنگل شد خفیف تهدید تنها در پشت نه زمانی که او eagled 15 سوراخ. اما در زمان او birdied 18 وجود نداشت نبرد چپ به مبارزه است.

آن جالب بود صف رهبران در پایان مایکلسون, Westwood و دو بازیکن از کره منشاء آمریکایی-تربیت آنتونی کیم و K. J. چوی ساندویچ در اطراف جنگل.

فرد ارتباط خود را نگه داشته بازی در حال اشتعال به اندازه کافی بلند به پایان ششم در مهلت از قهرمانان تور. 50 سال تا به حال چیزی رفتن در نوبت, اما زمانی که او توپ را روی گوه شات در 12 سوراخ در بر داشت آب از شیطان دو به پایان رسید از هر چیزی که او را ترک کرده بود.

جنگل’ باز توپ را روی گوه شات فرود آمد و در نهم fairway که ممکن است نشان داده اند چگونه روز خود را ممکن است. اما او بهبود می یابند به این نکته که در یک زمان او در عرض سه سکته مغزی منجر شود.

این آسان نیست برای گفتن و یا حتی تعیین کند اما نگرش کلی از تماشاگران به نظر می رسد به یکی از پذیرش اگر نه چنین حجم به عنوان به چالش کشیدن جیغ پشتیبانی که انجام مایکلسون در بال خود را.

امی مایکلسون (و خانواده) در اینجا بوده است و تمام هفته تنها در روز یکشنبه او به نظر می رسد در مسابقات قهرمانی.

“من مطمئن هستم که او در حال رفتن به اینجا امروز” فیل گفت. “من نمی دانم اگر او می تواند وجود دارد پشت 18. به راه رفتن سبز و به اشتراک گذاری آن با او بسیار احساسی است.”

چنین بود که در روز پایانی این استادان 74. وجود دارد ممکن است بیشتر عاطفی یک اما وجود دارد چیزی فراتر از فقط ورزشی احساسات در این یکی.

در دراز مدت خط پایین بود … که مرد حق برنده شد.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im