فورمن Bisher: تایگر وودز اعلام حضور خود را به جهان

یادداشت سردبیر: در چه بود به 2020 کارشناسی ارشد در هفته, ما در حال راه رفتن حافظه ماگنولیا لین با یک نگاه در برخی از فورمن Bisher ستون از این مسابقات است. Bisher درگذشت در سال 2012 در سن 93 پس از تحت پوشش 62 از 75 کارشناسی ارشد. سلاه. امروز: تایگر وودز برنده اولین کارشناسی ارشد خود را. ستون به نظر می رسد در مجله آتلانتا قانون اساسی در مارس 14, 1997.

آگوستا – شما همچنین ممکن است استفاده می شود به آن دوستان است. آن را در اینجا به ماندن بگیرید. تایگر وودز به اعمال خود گزینه ای در جهان است. یا حرکت و یا روی. به عنوان تد ترنر دستور داد از پل امپراطوری خود “سرب دنبال و یا خارج شدن از راه.” گلف سفارش changeth. او تا به انجام بازی خود را به یک سیاره دیگر.

آماده به غرق جنگل موج. هیچ نام و نام خانوادگی مورد نیاز آخرت. “ببر” می گوید از آن همه فقط به عنوان Arnie, جک و کوسه یک بار شناسایی برای آنها کافی نیست و او تنها 21 سال.

بی شرمانه او به بازار عرضه شده مانند یک جدید مواد شوینده. بار توپ را روی گوه بودند لگد پشت در ساعت توسط CBS یکشنبه به جای افراط “مستند” در جنگل و آنچه که او به ارمغان می آورد به گلف, ترویج, کارگردانی و شبح حکم بر روی تقاضا (توسط Jaime دیاز از ورزش نشان داده شده) به صورت IMG علامت McCormack پایدار است که همچنین باعث هدایت و مدیریت جنگل است. آن را تا به حال تمام طرفی از آزادی مطبوعات از سابق کرملین.

در ضمن در دوره در آگوستا ملی, جنگل,’ تشخیص ترین تعقیب بودند یک ترکیب سنی 134 سال – Tom Watson, Tom بادبادک و Costantino Rocca. واتسون رو در عرض هشت سکته مغزی انداخت و سپس سه نفر از آنها را در 7 سوراخ. بادبادک coasted همراه در دلسرد شدن حتی 10 سکته مغزی به نوبه خود. ایتالیایی از جعبه کارخانه در برگامو در حال بازی یک بازی سطح اما در هیچ زمان وجود دارد هر نوع حرکت است که می تواند به عنوان ترجمه “تهدید می کند.” حتی زمانی که جنگل bogeyed 5 و 7 ، این رقابت ها مشخص شد یک درجه بالایی از شور و شوق اما یک درجه پایین در حال تعلیق است.

جنگل ساخته شده به نوبه خود نه سکته مغزی در Rocca. تعجب! این یک رکورد است. در سال 1980 کارشناسی ارشد, Seve Ballesteros ساخته شده به نوبه خود 10 سکته مغزی پیش از Gibby گیلبرت به دور Chattanoogan و جک نیوتن استرالیا. او از دست داده و شش سکته مغزی در آینده و برنده چهار.

جنگل آمد در لباس ارضی, طعم, سرخ و سیاه. پیراهن قرمز و سیاه و شلوار. اگر وجود دارد یک گالری عضو که تا به حال هر گونه خشم سیاه, تایلندی, دوره تسلط آن هرگز منعکس شده در تماشاگر رفتار است. او جلب تشویق حتی زمانی که او استنشاق و بازدم. او با نشان دادن آنها یک درجه از گلف این گراند قدیمی و البته تا به حال هرگز دیده می شود.

کالین Montgomerie قرار داده و آن را در اسکاتلند چشم انداز شنبه و پس از دور با جنگل. وجود دارد فقط یک نظر او می خواست به او گفت. “وجود دارد هیچ شانس. وجود دارد هیچ شانسی مثل انسان ممکن است که ببر در حال رفتن به از دست دادن این مسابقات است. به هیچ وجه.

“من درک که او ضربه توپ بلند و راست و من قدر خود را آهن عکس های بسیار دقیق است. من درک نیست که چگونه او putted” در این مورد “قدردانی” مورد استفاده در حس قابل درک. این یک تجربه است که قطعا یک دندانه در Scot روانی بازی. یکشنبه, او کاهش یافته است خارج از دید با 42 در پشت و نه دور از 82.

در حال حاضر آن را انجام داده است. لبخند منجمد شده در زمان خود با آسیایی, مادر لبخند. نام خود را شکسته است بیش از همه اساتید رکورد کتاب. اسلحه خود را تضعیف کرده اند به آرزو سبز قنتد, ژاکت, 42 بلند “رویای من از آنجایی که من یک کودک بود”” – و در مراسم روز مقدس چمن که در آن بابی جونز پس از ریاست. بیل کلینتون به ریاست جمهوری تماس و گفت: هیچ چیز تغییر خواهد کرد که این دوره از گلف. وجود خواهد داشت به اندازه کافی اتاق در ارابه موسیقی اما می گویند: این بازی دارای یک مسیر جدید امروز.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im