فورمن Bisher: تایگر وودز برنده چهارم کارشناسی ارشد

یادداشت سردبیر: در چه بود به 2020 کارشناسی ارشد در هفته, ما در حال راه رفتن حافظه ماگنولیا لین با یک نگاه در برخی از فورمن Bisher ستون از این مسابقات است. Bisher درگذشت در سال 2012 در سن 93 پس از تحت پوشش 62 از 75 کارشناسی ارشد. سلاه. امروز: تایگر وودز برنده چهارم استادان گذشته خود را قبل از او برنده سال گذشته است. ستون به نظر می رسد در مجله آتلانتا قانون اساسی در مارس 11, 2005. | دیروز: فیل مایکلسون در نهایت برنده اول خود را

آگوستا — در چشم های عمومی, کریس DiMarco بود مثل یک مرد انتظار به صورت خود جلاد. به جای جلاد تقریبا اجرا شده اما تایگر وودز غالب در برابر غیر معمول شانس و او در حال حاضر دارای چهار کارشناسی ارشد, سبز, کت, بستن آرنولد پالمر. دو و او کراوات جک نیکلاس که به یاد من است.

آن کارشناسی ارشد از سال 1997. جنگل هنوز یک بچه در اوایل 20s و او جاروب هیئت مدیره. تام بادبادک دوم به پایان رسید, 12 سکته مغزی بازگشت و خارج از دید, پس از آن او گفت: “او برنده مسابقات خود را. من برنده من است.”

کالین Montgomerie تا به حال از خود جفت شدن با جنگل به دنبال پوسته-شوکه کرد. کلمات شکست خورده او.

نه جک نیکلاس. در یکی از سنتی کنفرانس های مطبوعاتی در سال 1996 خرس طلایی تکان دادن سر خود را و تلاش برای تصور کنید چه چیز شگرف ممکن است پیش, ساخته شده است این پیش بینی: “این مرد جوان برنده خواهد شد بیشتر استادان از Arnie و من با هم قرار داده.”

او به خوبی در راه خود را, اما در این درخشان روز یکشنبه در باشگاه گلف آگوستا ملی کاملا در مقابل از bedeviling آب و هوا که تماشاگر خطوط نوتبوک با ترافیک سنگین پا به شیب جنگل فرار به یک مانع غیر منتظره از مقاومت است. DiMarco یک ll-سال کهنه حرفه ای تور از دست داده بود قطع و دور سوم منجر صبح روز یکشنبه و جنگل بود spurted توسط او با یک خط از هفت birdies.

یک سال پیش DiMarco بود teed خاموش یکشنبه در یک کراوات با فیل Mickleson اما به عنوان چپ نقل مکان کرد و جلوتر DiMarco پژمرده به 76 و خارج. در اینجا او دوباره و این بار با سه سکته مغزی خاموش جنگل’ سرب و سه باشگاه های خاموش ببر را از راه دور. که لبه آمد به بازی مستقیم برای اولین بار توپ را روی گوه در بعد از ظهر. جنگل’ توپ را روی گوه شات سمت چپ DiMarco 50 متری به عقب.

اما به عنوان کسی که تا به حال گفت: “ببر به پایان رسید و دور سوم در رکود است. او bogeyed دو از آخرین پنج سوراخ است.”

به عنوان آنها تبدیل به نه بازگشت به یکشنبه سه سکته مغزی منجر هنوز هم برگزار می شود اما در اینجا نبرد ملحق شد. جنگل bogeyed the 10th, DiMarco birdied 11th از حدود 40 ، سپس به سکته مغزی پشت در 12th سپس birdied 14 و در حال حاضر او در یک سکته مغزی دوباره. از این نقطه در این مسابقه تا به حال گوشه آمین سیم پیچ و تاب. ببر از دست برخی از بخار و غلظت اما هنوز موفق یک غیر محتمل تراشه از پشت 16th سبز.

این احتمالا شات از روز مطمئنا ترین وسوسه انگیزی. این توپ زمان چرخش را به توقف آمد و سپس trickled را به لب جام, کیر بزرگ وجود دارد و سپس کاهش یافته است. اما جنگل خواهد دیو 17 و 18 در پایان آن سال 2005 کارشناسی ارشد کاهش یافته بود به دو مرد میدان و یک حذفی شد و با گرگ و میش کاهش.

آن را به پایان زمانی که جنگل کاهش یافته است توپ از حدود 16 فوت در بازبینی 18 سبز و مصرف خود را ترک جنگل محو در او اشک چشم پر. او در مبارزه بوده است. “کریس به آن همه چیز او بود,” او گفت:.

“بازی بزرگ” او گفت: به DiMarco به عنوان آنها به پایان رسید خود را خسته کننده 19-سوراخ, کتک کاری در گوشهای.

در شکست DiMarco این را می گویند: “من می خواهم به صدمه دیده است اگر من تا به حال داده شده آن را دور اما من آن را به تمام من و این کافی نیست. من می دانم چیزی در مورد فشار از جام رایدر و رئیس جمهور مسابقات جام جهانی. من می دانم آنچه در آن مانند برای آقای نیکلاس آمد تا به شما و می گویند ” ما نیاز به نقطه خود را.’ “

شوهر نیویورک تربیت دانشگاه فلوریدا تحصیل کرده و ساکن فعلی منطقه اورلاندو. او برنده سه بار در این سفر اما هیچ پیروزی آمد و به عنوان نزدیک به ایجاد هویت خود را به عنوان این اساتید. “یک کت سبز رفته اند یک راه طولانی برای, کاهش, درد من,” او گفت:.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im