گینسویل زن یابد و حلقه عروسی در محل های دفن زباله پس از اشتباه پرتاب آن را

جوآن شفیلد شمارش نعمت خود را پس از پیوست با او حلقه عروسی است که او به طور تصادفی انداخت دور بیش از آخر هفته.

سالن شهرستان شده است که ازدواج برای 34 سال آماده شد شام مارس 29 هنگامی که او حلقه کردن انگشت خود پیچیده شده در یک حوله کاغذی قرار داده و آن را در جیب خود.

شفیلد که مادر جان چند روز قبل از آن صرف تعطیلات آخر هفته تمیز کردن اتاق بچه آپارتمان و بسته بندی keepsakes.

“من فقط احساس می کردم در مه” او گفت: AJC.com. “در روز یکشنبه ما نیست که کلیسا و شوهرم پیشنهاد ما رفع میت لوف.

“بنابراین من” او خندید. “پس از 34 سال, من می دانم آنچه که او می خواهد.”

بعد از خوردن غذا, Sheffield ادامه داد: مرتب سازی از طریق مادرش وسایل تخلیه کردن جعبه و تمیز کردن اتومبیل خود, او گفت:. در پایان از آن او جیب پر بود تا با رسید و متفرقه تکه کاغذ محدود برای سطل زباله.

آنچه 67 ساله را درک نمی کنند که او تا به حال به اشتباه دور انداخته باند عروسی او را فرسوده در دست او به مدت سه دهه و نیم — دو الماس پدرش به او در کنار یک سنگ بزرگتر او دریافت کرد و برای او نامزدی.

آیا این سحر در او تا صبح روز بعد هنگامی که او در زمان دوش گرفتن و لباس پوشیدن کردم برای روز.

“من شنیده زباله مردان می آیند و فکر نمی کنم هر چیزی از آن را,” او گفت:. “به محض این که من رو از دوش من پایین نگاه کرد دست من و من متوجه شدم آن را ندارد.”

شفیلد rsi او مراحل و فکر در مورد روز قبل از. او را متوقف در آهنگ های او را هنگامی که او به خاطر قرار دادن حلقه در جیب خود.

“صادقانه به خوبی من به زمین افتاد و تشکر خداوند خوب ما نبودند بیمار,” او گفت: دعا که او می خواهد پیوست با این حلقه است که به معنای بسیار به او.

شفیلد بازنشسته مدیر منابع انسانی برای شهر گینسویل بلافاصله برداشت تا تلفن همراه خود را و نام دن اوون شهر سرپرست زباله و بازیافت.

اون جواب داد: حدود 8:30 صبح جمعه بود که به معنای زباله در Sheffields’ خیابان در حال حاضر جمع آوری شده است.

او قادر بود تا به سرعت کردهاید کامیون که نرفته بود بسیار دور و بلافاصله هدایت بهداشت خدمه بازگشت به محل های دفن زباله.

“ما متوقف کامیون و اجازه نداد آنها را انتخاب کنید تا هر گونه زباله,” او گفت:.

هنگامی که خدمه وارد سالن شهرستان های دفن زباله, Sheffield و تامی وجود دارد انتظار. شفیلد گفت شوهرش شک و تردید بود آنها هرگز آن را پیدا کنید اما او مصمم بود به او حلقه به عقب.

آنها تخلیه کامیون بر روی زیادی دال بتنی و پس از حدود 20 یا 30 دقیقه از مرتب سازی از طریق همسایگان خود زباله های زن و شوهر کشف یک کیسه پلاستیکی که نگاه آشنا.

شب قبل از تامی شفیلد به خاطر استفاده از یک پیچ و تاب و کراوات سبز به بسته کیسه های قبل از تخلیه آن را به محدود کردن. پس از پاره شدن آن را باز کردن و مرتب سازی از طریق چندین کیسه های کوچکتر جوآن شفیلد در بر داشت او حلقه پیچیده شده در دستمال.

“من فقط فکر کردن در مورد چگونه خوش شانس, چگونه خوش شانس هستم,” او گفت:. “حتی اگر مادر من فوت کرده بود و من در مه, من می دانستم که خداوند خوب بود روی شانه من و او بود که به من اجازه لکنت زبان پیدا. چیزی که بود این بود که قیمتی به من او بود که به من اجازه دهید بدون آن انجام دهد.”

اوون گفت: او دریافت تماس های بسیاری از ساکنان وحشتزده در طول سال. اما بیشتر از نه در آن زمان آنها متوجه آنها پرتاب کردن چیزی با ارزش آن را بیش از حد دیر است.

“زمان است که از ذات” او گفت:. “اگر او می خواهم که مرا به نام روز بعد یا حتی بعد از آن که بعد از ظهر بسیار وجود دارد ما می تواند انجام داده اند. پس از آن ما خواهد بود توقیف کامیونی حامل زباله دفن شده در پایین آورند و ما هرگز آن را یافت.”

جوآن شفیلد گفت: با وجود همه چیز است که رفتن در سراسر کشور و جهان در حال حاضر قادر به پیدا کردن او حلقه با کمک گینسویل و سالن شهرستان, بهداشت خدمه برداشته شده روح او فوق العاده است.

“این یک زمان دیوانه با همه که اتفاق می افتد در حال حاضر در جهان است و من فقط خوشحالم که ما قادر به کمک به ایجاد حداقل یک فرد بعد کمی بهتر” گفت: Johnnie Vickers, Hall County زباله جامد مدیر. “این یک پر زرق و برق اما این نوع از لحظات است که تمام آن را به ارزش آن است.”

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im