Galaksija

این Galaksija کامپیوتر بود شوق در 1980s یوگسلاوی, الهام بخش هزاران نفر از مردم برای ساخت نسخه های در خانه های خود.
ارسال شده توسط شکست مفتضحانه دا گاما (5 نظر تعداد) 6 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
خنده دار, من فقط مرور BASICODE دیگر (هلندی) استاندارد برای نرم افزار پخش بیش از رادیو و تلویزیون.
ارسال شده توسط RobotVoodooPower در 10:08 PM در جولای 27
چه جهان از دست داده است.
ارسال شده توسط گلوله کردن در 10:22 PM در جولای 27
من به نظر می رسد به یاد داشته باشید وجود دارد برنامه های رادیویی در آلمان در اواخر 80s C=64 نرم افزار که شما می توانید رکورد در نیمه شب بر روی کاست و سپس بار آنها را در. من می تواند توهم که, اما من یک دانشجو در آلمان در اواخر 80s و حافظه است.
ارسال شده توسط hippybear در 10:27 PM در جولای 27
این چنین سرد پنجره به این, با تشکر از شما برای ارسال آن.

در زمان Antonić کشف Dejan Ristanović—روزنامه نگار برنامه نویس کامپیوتر و wunderkind از مکعب روبیک—نوشت مطلوب دریافت مقاله در محاسبات برای یوگسلاوی داستان های علمی تخیلی و popular science magazine به نام Galaksija. مدت کوتاهی پس از آن مقاله را انتشار Galaksija را editor-in-chief, Jova Regasek دریافت یک خواننده است که درخواست مجله اختصاص به یک موضوع به طور کامل به کامپیوتر. هر چند در ابتدا شک و تردید Regasek وظیفه Ristanović با رهبری این پروژه است. دقیقا این زمان Antonić بود به دنبال یک محل به انتشار نمودار برای DIY “مردم را از کامپیوتر است.” هر چند Antonić تا به حال بسته های نرم افزاری از صفحه اصلی محاسبات ماهنامه مانند Elektor از آلمان و بایت از ایالات متحده—نشریات خارجی که گران به تهیه—دسترسی ضروری بود; SAM مجله در زاگرب داخلی بود دوره ای اما بعد از یک دوست مشترک ارتباط او با Ristanović پروژه در بر داشت خانه خود را در Galaksija.

ارسال شده توسط LobsterMitten در 10:30 PM در جولای 27

اصلی Galaksija مقاله تجدید چاپ شد در PoC||GTFO 0x09 و انگلیسی ترجمه و چاپ شده بود در وارد PoC||GTFO حجم 2. در مورد هر کسی بود, آه, فکر کردن در مورد ساخت خود را. (شما هنوز هم می توانید Z80A تراشه در شیب بسته از منابع مختلف است.)
ارسال شده توسط phooky در 10:46 PM در جولای 27

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im