گالن چهره مارینرز، با هدف گسترش D-backs ‘رگه برنده


محتوای مقاله ادامه یافت

روز شنبه جاستوس شفیلد چپ دست (۲-۳، ۴٫۳۴ ERA) برای هشتمین شروع فصل خود تعیین شده است. شفیلد، 24 ساله، بدون تصمیم در آخرین شروع خود را در برابر رنجرز تگزاس، با وجود اجازه می دهد دو اجرا به دست آورده در هفت نوبت.

شفیلد برای اولین بار در دوران حرفه ای خود با آریزونا روبرو خواهد شد. او 1-0 با 0.53 عصر در سه بازی حرفه ای اینترلیگ، همه شروع می شود، با پنج پیاده روی و 18 strikeouts.

Diamondbacks (17-29) اولین دو بازی خود را برنده رگه از اوت 17 و 18. آن ها در این فصل با ۱۸۹ تا ۱۸۸ در دو بازی دیگر که انجام شد، یک دوی بیشتر از مارینرز به ثمر رسانده اند.

آریزونا به نظر می رسد نگاهی طولانی به تسکین دهنده های میانی اواخر. رایلی اسمیت روز پنجشنبه در برد مقابل لس آنجلس داجرز ۳ نوبت ۱/۳ به میدان رفت و الکسی یانگ روز جمعه ۵ ۱/۳ مقابل سیاتل رفت.

یانگ دیده می شد که قبل از بازی در کوچه ای در خارج از چیس فیلد پرتاب می کرد.

يه جورايي با مشت هاي معمولي غلت ميزنه من می خواهم آن را به عنوان شروع کننده که ممکن است، بنابراین من از dugout بیرون آمد،” یانگ در مورد ورود خود را به بازی جمعه به عنوان تسکین دهنده گفت. “آماده شدم همان. برش من، من فکر کردم که این زمین من گرفتن بسیاری از نوسان و از دست رفته در است.”

پرتاب گر شروع شنبه برای Diamondbacks شده است سازگار ترین شروع خود را در این فصل است. این راست دست زک گالن، که تا به حال لیگ بزرگ خود را رکورد رگه از 23 شروع می شود اجازه می دهد سه یا کمتر اجرا می شود به دست آورده برای شروع پایان حرفه ای در سپتامبر 7 در برابر غول سان فرانسیسکو.

Gallen (1-1, 2.29 ERA) is 1-0 with a 2.08 ERA in four starts at Chase Field this season, and is 1-1 with a 1.67 ERA in four career interleague starts.

–رسانه سطح زمینه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im