گانگستر شاگرد می شود برای گانینگ کردن دکالب مرد در مقابل همسر

یکی از گانگستر شاگردان’ مجریان داشت به جرم قتل یک شهرستان دکالب مرد در مقابل همسر خود را در سال 2017, درآمد او یک جمله زندگی پشت میله های زندان.

Kaylon Janard Jiles, 26, محکوم شد, پنج شنبه از جنایت, قتل, تشدید حمله و اسلحه گرم در اختیار داشتن شارژ در مرگ 30 سال سن اریک فیشر این شهرستان دکالب دفتر دادستان منطقه گفت: در انتشار اخبار. تیراندازی بود بیش از یک دارو اختلاف است.

در نوامبر. در 5 سال 2017 Jiles به فروش می رسد فیشر برخی از کوکائین اما خریدار بعد احساس کردم که Jiles پاره پاره او را خاموش انتشار گفت. Jiles گفت فیشر که او را “آن را به سمت راست” اما او به جای نشان داد تا به مدل 6 خاموش کمبلی تاکر جاده فیشر که در آن زندگی می کردند با دو همدستان مسلح.

مرتبط با: قربانی با استدلال مشکوک قبل از کشنده دکالب متل, تیراندازی, پلیس می گویند

هر سه مرد شات فیشر چندین بار قبل از آنها فرار از صحنه در یک دوج شارژر انتشار گفت. فیشر مرده پیدا شد در صحنه AJC.com قبلا گزارش شده است. همسر و دوستان شاهد حمله.

پلیس شناسایی Jiles و Traquan McLeod به عنوان دو تن از بورس اما مرد سوم هنوز مشخص نشده است. هر دو مظنون دستگیر شدند و در فوریه سال 2018 است.

بیشتر: متهم در متل 6 قتل دستگیر و توقف ترافیک

مک لئود قبلا مجرم را داوطلبانه قتل نفس و یک باند به اتهام شبکههای 20 سال حبس. او همچنین می خواهد به صرف پنج سال در مشروط شدن.

Jiles شد ابد بدون امکان آزادی مشروط به علاوه پنج سال در زندان است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im