Gantz هواداران عصبانی به عنوان او را از حرکت به سمت مقابله با نتانیاهو در اسرائیل رهبری

تل آویو — اسرائیل به نظر می رسد رهبری برای یک دولت وحدت روز جمعه پس از مخالفت رهبر Benny Gantz حرکت به سمت یک توافق با نخست وزیر Benjmain نتانیاهو ناامید کننده رای دهندگان که امیدوار بود برای پایین آوردن جناح راست برتر.

Gantz انتخاب شد مجلس سخنران روز پنج شنبه با حمایت از نتانیاهو در حزب لیکود و ائتلاف احزاب ترک بسیاری از همکاران خشمگین بیش از احتمال او می تواند تشکیل یک اتحاد با رهبر تحت جنایی کیفرخواست.

وی coronavirus اپیدمی به عنوان دلیلی برای تصمیم خود را.

شوک حرکت متلاشی Gantz را میانه رو آبی و سفید حزب فقط 13 ماه پس از آن به وجود آمد به عنوان یک ائتلاف مخالفان نتانیاهو قصد پایین آوردن 70 سال است که اسرائیل طولانی ترین خدمت نخست وزیر.

آن را نیز به خود جلب کرد عصبانی resposne از میان صدها نفر از هزاران نفر از اسرائیلی ها که تبدیل به حمایت Gantz ائتلاف در سه انتخابات در سال گذشته است. برخی از مفسران متهم سابق کل غارنوردی در به نتانیاهو.

“این باعث می شود من احساس وحشتناک. این دقیقا همان چیزی است که من نمی خواهید به اتفاق می افتد برای دیدن Gantz در واقع همکاری با نتانیاهو گفت:” تامی جولان, 46, که رای دادند برای Gantz در هر سه انتخابات است.

“من درک می کنم coronavirus باعث می شود برای یک وضعیت خاص اما من نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم نا امید – ما ممکن است انجام شود با نتانیاهو” جولان گفت.

بسیاری از رنگ های آبی و سفید رای دهندگان احساس خیانت مفسر Nahum Barnea نوشت: در Yedioth آن روزانه است.

“تنها دلیلی که رهبری آنها را برای رای دادن در این نیمه پخته بود تا میل به دیدن نتانیاهو در خارج از بالفور خیابان” گفت: با اشاره به نخست وزیر رسمی اورشلیم اقامت.

در پذیرش بلندگو gavel اواخر روز پنج شنبه Gantz گفت: coronavirus بیماری همه گیر مورد نیاز آنچه که او به نام “اضطراری ملی دولت است.”

“اسرائیل نباید کشیده به یک چهارم انتخابات در این زمان به چالش کشیدن زمانی که کشور در برخورد با کروناویروس بحران و پیامدهای آن” Gantz گفت در توییتر.

اسرائیل تحت جزئی مستند با توجه به این ویروس است که به کشته شدن 10 نفر و آلوده بیش از 3000.

در طول مبارزات انتخاباتی Gantz تا به حال نگذاشته خدمت با نتانیاهو با استناد به نخست وزیر بلندی محاکمه به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد که او را انکار می کند.

اما Gantz فاقد حمایت کافی در مرکز و سمت چپ به شکل یک ائتلاف پس از درخواست رئیس جمهور رئوبن ریولین به تلاش برای تشکیل یک دولت پس از 2 مارس انتخابات.

نتانیاهو پیشنهاد کرده است یک دولت وحدت ملی برای مقابله با کروناویروس امیدوار کننده به مرحله پایین به عنوان نخست وزیر در مدت توافق شده و با Gantz سپس با در نظر گرفتن بیش از.

Gantz حرکت پنج شنبه افتتاح شد تا امکان چنین یک “چرخش” اما شده است وجود دارد هیچ رسمی اعلام کرد که این توافق رسیده بود.

(گزارش شده توسط Rami Ayyub; ویرایش توسط آنگوس MacSwan)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>