گاوین Newsom اعلام کالیفرنیا یک “ملت-دولت”

چه تفاوت مفهومی بین دولت و استقرار قدرت خود را به محافظت از جمعیت خود را سلامت و دولت با استفاده از آن برای محافظت از جمعیت خود را دموکراتیک و حقوق ؟ این اولین بار نیست گاوین Newsom اشاره است به کالیفرنیا به عنوان یک “دولت-ملت”.

زمانی که Newsom اول شد, فرماندار, دولت بهداشت ، اسکات وینر, D -, سان فرانسیسکو, کالیفرنیا گفت: چاره ای جز عمل خود را در آن. “دولت فدرال است و دیگر یک شریک قابل اعتماد در ارائه مراقبت های بهداشتی در حمایت از مهاجران حمایت از همجنسگرایان مردم در حفاظت از محیط زیست, بنابراین ما نیاز به ایجاد مسیر خود ما” وینر گفت. “ما می تواند همه چیز را در قدرت ما برای محافظت از دولت ما, اما ما نیاز به یک اعتماد فدرال شریک است. و در حال حاضر ما لازم نیست که.”

گاوین Newsom برگزار کرده است روزانه جلسات مطبوعاتی و عناوین ساخته شده زمانی که او اعلام کرد در Rachel Maddow که او تا به حال امضای قرارداد با یک کنسرسیوم از سازمان های غیر انتفاعی و شرکت کالیفرنیا به تولید 200 میلیون ماسک در هر ماه در خارج از کشور. بعد از اعلام #presidentnewsom شروع روند.

Newsom همچنین اعلام کرد راه اندازی theProject Roomkey ابتکار “به ارائه امن انزوا ظرفیت برای ده ها هزار نفر از مردم تجربه بی خانمانی در کالیفرنیا به منظور محافظت از آنها و دولت از COVID-19”. تدارکات در حال پیچیده تر از آن به نظر می رسد در نگاه اول.

Newsom اعلام کرد که ایجاد کالیفرنیا بهداشت و درمان سپاه در ملی, پزشکان روز, جذاب به دولت بازنشسته متخصصان پزشکی و متخصصان پزشکی نزدیک شدن به اتمام فارغ التحصیلی داوطلب به ارائه کمک. (آنها خواهد پرداخت و با ارائه قصور پزشکی بیمه.)

اگر چه گاوین Newsom زد در تک پرداخت کننده به نظر می رسد که covid-19 تا نابود جاه طلبی های خود را از گرفتن پوشش بهداشت و درمان برای هر کالیفرنیا با توجه به هزینه های جاری و عدم اطمینان از کالیفرنیا چشم انداز اقتصادی در آینده نزدیک.

ارسال شده توسط toastyk (11 نظر تعداد) 6 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

83 درصد از کالیفرنیا تایید Newsom را از دست داده و در زمان اضطراری است. که شکسته شدن به 90 درصد از دموکرات ها و 75 درصد از مستقل و 72 درصد از جمهوری خواهان.

من قطعا متوجه Newsom را “دولت-ملت” زبان من و تایید آن از نظر آنچه در آن نشان می دهد در مورد کالیفرنیا رفتن راه خود را در این بحران و در شرایط انتقال قدر از منابع و چالش های کالیفرنیا برای مقابله با. به بلومبرگ مقاله می گوید: این unsubtle زبان اما من مخالفم. آن ظریف به امثال تهمت که من عملا می تواند تضمین نمی کند درک کامل مفاهیم آن; Newsom, کون, بوسیدن به نظر می رسد نگه داشته اند تهمت مبارک به اندازه کافی به طور کامل متوجه خواهید شد که Newsom را آماده و قادر به اجرای یک ملت در درون ملت در اینجا در سواحل غرب است.

در من بسیار سپاسگزار به زندگی در کالیفرنیا در حال حاضر. همچنین ممنون به زندگی در لس آنجلس که در آن عظیم 95 درصد از ساکنان تایید اقامت در خانه سفارش دهید. این نظرسنجی 84% تصویب امتیاز برای Newsom و 85 درصد برای LA Mayor اریک Garcetti. مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب امتیاز از 38 درصد است.
ارسال شده توسط yasaman در 11:14 PM در مارس 12 [7 علاقه]

من کنجکاو برای دیدن چگونه FBI/FEMA PPE-تشنج پروتکل را مشاهده آن 200 میلیون N95 ماسک وارد شدن به کالیفرنیا.

این SEIU فکر آنها تا به حال یک خط در عرضه 39 میلیون ماسک های آنها می تواند واردات. آنها پیدا کردن آن را جعل تنها به این دلیل که FBI به دنبال چگونه برای به دست گرفتن حمل و نقل برای FEMA.
ارسال شده توسط: darkstar در 11:16 PM در مارس 12 [3 علاقه]

کال رایگان! پایتخت نیست به ما خدمت می کنند اما تنها اسیر ما attriting میوه ها از کار ما. خرس پرچم جمهوری باید به آماده کردن طرح خود البته اگر اتحادیه نیست و رسیدن به ثروت مشترک.

من حدس می زنم شما می توانید با من تماس fabian secessionist – من نمی خواهم به اعلام استقلال در طول عمر من اما من می خواهم به استفاده از طول عمر من به جای کالیفرنیا در شرایط که در آن استقلال قابل دسترسی است. جنوب شده است از یک تومور بر ما رفاه برای overlong. فدراسیون نه سود و نه آن از ما محافظت می کند.
ارسال شده توسط LeRoienJaune در 11:23 PM در مارس 12 [1 علاقه]

“ملت-دولت” است و نه از لحاظ تاریخی زبان خوب. این به آن معنا نیست “یک دولت ایالات متحده به طور موثر عملکرد به عنوان یک کشور مستقل” را به معنی “کشور (‘state’) تعریف شده توسط ادعا قومیت (‘ملت’) از شهروندان آن است.” این یک مفهوم مخالف که هر دو امپراتوری که از کشورها که اصلا در نظر گرفتن قومیت شهروندان خود را مربوط به شهروندی.
ارسال شده توسط praemunire در 11:30 PM در مارس 12 [2 علاقه]
اگر او مایل به متحد WA و یا من نمی مراقبت از آنچه که او خواستار آن; من در
ارسال شده توسط matildaben در 11:54 PM در آوریل 12
این یک زبانی حرکت جسورانه را به تلاش برای استفاده از این خاص سوت سگ برای خوب است اما من امیدوار هستم در مورد آنچه که ممکن است از آن آمده است.

من فکر می کنم این چیزی است که باعث می شود آن را هر دو ظریف و unsubtle. وجود دارد deniability قابل قبول در کلمات اما برای رفتن وجود دارد ، مرسی.
ارسال شده توسط iamkimiam در 12:35 AM در آوریل 13

من هم بسیاری از شادی در دیدن Newsoms و Pelosis از جهان را تحت مغلوب ساختن پیشی جستن پوست و عروسک خیمه شب بازی او را در اطراف بیت حتی زمانی که او نمی دانستم این اتفاق می افتد.
ارسال شده توسط iamkimiam در 12:38 AM در مارس 13 [2 علاقه]
مغلوب ساختن پیشی جستن شر خالص است و رتبه فساد و بی کفایتی و من برای هر کسی که در سطح ملی بودن به اندازه کافی شجاع به تماس او و خدمات مدنی او را نابود کرده است که بدست هزاران نفر از مردم بی گناه کشته شدند.

اما این خرس ذکر است که secessionist حرکات بودجه توسط روسیه به بی ثبات کردن دموکراسی در سراسر جهان است.

Brexit جنبش برای جدا کردن بریتانیا از اتحادیه اروپا شناخته شده اند حمایت تجار و بازرگانان که در حال تامین مالی توسط بانک های روسی و چه کسی باید شکایت کرد روزنامه نگاران برای حفظ این اطلاعات از ساخته شده بیشتر است. جبهه ملی در فرانسه (در حال حاضر تغییر نام داد به Rassemblement ملی) و دیگر افراطی راست احزاب سیاسی در کشورهای دیگر در اروپا دریافت لجستیکی و حمایت مالی از کرملین و بانک ها در بورس برای ابراز مواضع اتحادیه اروپا. راست احزاب طولانی معامله روسیه برای حمایت از تلاش ها برای بی ثبات کردن اروپا به عنوان یک مالی و نظامی نهاد.

کالیفرنیا خود ایمنی نیست, آن است که آیا عمدی از طریق رسانه های اجتماعی, جنگ و یا چرخش از “مفید احمقها” که پرداخت می شود برای فشار به روسیه در دستور کار به منظور بالا بردن اجتماعی و سیاسی dischord.

ممکن است ناخواسته به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار به کالیفرنیا جناح چپ سیاستمداران صدای seditionist زبان است که این افراد هرگز عمل هیچ وجه جدی کوتاه از دیگر واقعی از جنگ داخلی.

Newsom و تکرار تقریبا قطعا اقدام در سفارشات از روسیه, اما این مردم هوشمند هستند که باید بسیار مراقب باشید در مورد زبان و در نظر گرفتن چگونه آن زبان ممکن است در دراز مدت شکست تلاش خود را برای دفاع از کالیفرنیا از سوء استفاده و فساد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.
ارسال شده توسط آنها مکیده مغز خود را! در 1:04 AM در مارس 13 [4 علاقه]

من نمی خواهم به اعلام استقلال در طول عمر من اما من می خواهم به استفاده از طول عمر من به جای کالیفرنیا در شرایط که در آن استقلال قابل دسترسی است.

مراقب باشید با آن است.
ارسال شده توسط کاردینال Fang در 1:08 AM در آوریل 13

تگزاس به اتهام حق جدا کمک کرده و آن را در میان Rs هر دو در دولت و فراتر از آن. خوشحال برای دیدن کالیفرنیا پرتاب وزن خود را در اطراف…

…حتی اگر آن را نمی تواند کشور را ترک کنند ،
ارسال شده توسط andreaazure در 1:42 AM در آوریل 13

این مفید نیست.
ارسال شده توسط Ray Walston شانس اژدها در 2:13 AM در آوریل 13

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im