GBI: 3 میانه گرجستان مردان پس از دستگیری قاچاق مت کوکائین

این GBI گفت: عوامل بازداشت سه نفر به اتهام مواد مخدر قاچاقچیان دوشنبه در کشورهای گرجستان.

به عنوان بخشی از این مجسمه های محلی سازمان های اجرای قانون در کووتا, Meriwether, Spalding, Troup و جرارد شهرستانهای اعدام حکم جستجو و منجر به دستگیری GBI در انتشار اخبار گفت. تحقیقات مربوط به قاچاق مواد مخدر عمل مارس آغاز شد.

در مجموع عوامل کشف و ضبط حدود 10000 دلار متامفتامین 5000 $به ارزش کوکائین سه سلاح گرم مقدار نامعلومی از ماری جوانا و در حدود $40,000 در خیابان آزادی گفت.

جستجو حکم اعدام شدند در وودبوری آدرس خاموش بری جاده باشگاه های کشور جاده و Ga. 85.

Jerald Noel Bolen, 35, Lavor Mondrell ویور 40 و Demario فرگوسن, 39, همه, Woodbury, دستگیر شدند در طول این مجسمه آزادی گفت. Bolen شد و به اتهام توطئه برای ترافیک مت ویور شد و به اتهام توطئه برای توزیع مت و فرگوسن چهره یک تعداد از توطئه برای توزیع کوکائین است.

Bolen رزرو شده بود به Spalding زندان شهرستان در حالی که ویور و فرگوسن شد رزرو به Meriwether زندان شهرستان است.

این Spalding شهرستان کلانتر دفتر ارائه Bolen را شات لیوان. AJC.com انتظار دیگر مظنون’ عکس لیوان از Meriwether شهرستان کلانتر دفتر.

در علاوه بر این به GBI دیگر بخش های درگیر در این عملیات بودند لاگرانژ پلیس جرارد شهرستان چند قضایی مواد مخدر نیروی کار و کلانتر دفاتر در کووتا, Meriwether, Spalding و Troup شهرستانهای استان است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>