Georgia Tech مربی جف Collins نشان داد و حمایت خود را از اولین پاسخ دهندگان و مراقبت های بهداشتی کارگران در یک شیوه ای بیشتر هر کسی می تواند درک – Chick-fil-A و Krispy Kreme دونات.

یک آتش نشان از شهر آتلانتا تشکر Collins شنبه از طریق Instagram حساب خود را برای خرید Krispy Kreme, دونات های یک سری از عکس ها از آتش نشانان برگزاری آشنا جعبه سفید.

“فریاد برای GT فوتبال و مربی کالینز برای خوشمزه Krispy Kreme دونات” شروین قهوه ای نوشت. “ما (ساخته شده) جهت کوتاه از آنها است.”

یک تکنولوژی سخنگوی تایید کرد که کالینز ساخته شده بود خرید برای آتلانتا آتش آنها که موفق به دریافت پنج شنبه صبح. کالینز نیز خریداری ناهار از Chick-fil-A برای Georgia Tech اداره پلیس روز جمعه و قهوه و دونات برای اورژانس-اتاق پرسنل در اموری در روز شنبه.

تکنولوژی افسران پلیس ارائه شده اند کمک برای COVID-19 تست وقوع در فناوری پردیس.

قهوه ای نیز به اشتراک گذاشته شده در حساب خود یک پیام از Collins ارائه خود را با تشکر:

“عزیز قهرمانان به نمایندگی از Georgia Tech football لطفا قبول این نشانه کوچک از ما قدردانی برای همه است که شما برای جامعه ما است. ما نمی توانیم با تشکر از شما به اندازه کافی برای فداکاری است که شما را در هر روز. افکار و دعاهای ما با شما به طور مداوم. ایمن ماندن. مثبت باقی بماند. قوی باقی بماند.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im