گرجستان آژانس تایید می کند 9 مورد از بیماری مرموز در کودکان

نه کودکان در گرجستان در حال حاضر تایید کرد که یک بیماری مرموز جدید که به احتمال زیاد مربوط به COVID-19 دولت وزارت بهداشت گفت: پنج شنبه.

این DPH است که در ادامه به بررسی این موارد از حدود نیم دوجین دیگر از کودکان که ممکن است اشتباه C یا Multisystem التهابی سندرم در کودکان به عنوان آن بود به تازگی نام توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. مقامات دولتی هنوز در تلاش برای از بین بردن بیماری های دیگر و برای تعیین اگر کودکانی که در محدوده سنی از کودکان نو پا به نوجوانان باید COVID-19 یا آنتی بادی باعث شده این ویروس است. برخی از موارد گزارش شده در کودکانی که coronavirus قرار گرفتن در معرض به خوبی گذشته.

همه موارد تایید شده خواهد بود به گزارش CDC.

“مرتبط با: CDC کاوش بیماری مرموز در کودکان 15

“مطلب: وسیع تغییرات ممکن است مورد نیاز در مدارس مراقبت روز برای جلوگیری از گسترش COVID-19

هر چند نادر در نظر گرفته مقامات دولتی انتظار بیشتر MIS-C تشخیص در روزهای آینده بیشتر متخصصان پزشکی آگاه از این سندرم و مراحل گرفته برای بهتر پیگیری بیماری است.

این علائم عبارتند از: تب طولانی مدت چهار روز یا بیشتر; بسیار چشم های قرمز; خارش در سراسر بدن; قرمزی یا پوسته پوسته شدن در کف دست و کف پا درد شکم و استفراغ و یا اسهال.

در حالی که علت دقیق این بیماری است — و هر گونه لینک به COVID-19 — هنوز مشخص نیست و کارشناسان بر این باورند coronavirus ممکن است باعث سیستم ایمنی بدن به افتاد و باعث گسترده التهاب در سراسر بدن است.

به طور کلی کودکان بسیار خفیف تر COVID-19 عفونت از بزرگسالان با برخی حتی نشان دادن علائم.

“پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

“از آوریل: زمان خواهد شد بگویید تلفات در گرجستان مدارس تعطیل coronavirus

در بسیاری از راه های MIS-C شبیه یکی دیگر از نادر دوران کودکی بیماری به نام کاوازاکی بیماری است که می تواند منجر به بزرگ شدن عروق خونی که ممکن است باعث آسیب قلبی در موارد شدید.

هیچ MIS-C مرگ و میر گزارش شده در گرجستان, اگر وجود داشته اند که سه مرگ و میر در نیویورک است. موارد نیز گزارش شده در چند کشورهای دیگر و در کشور های اروپایی.

آنچه شما نیاز به دانستن در مورد MIS-C

• گرجستان مقامات بهداشتی در حال بررسی 15 مورد از یک بیماری مرموز با احتمال زیاد لینک کلیک کنید برای coronavirus و بیماری های آن, علل COVID-19. این بیماری به تازگی نام Multisystem التهابی سندرم در کودکان یا MIS-C است که بسیار نادر است.

• علائم شامل تب طولانی (چهار یا بیشتر در روز) بسیار چشم قرمز, خارش در سراسر بدن قرمزی یا پوسته پوسته شدن در کف دست و کف پا و شکم درد, استفراغ و یا اسهال.

• آکادمی اطفال آمریکا می گوید والدین باید اطفال خود تماس بگیرید اگر کودک بیمار است و پزشک می تواند توصیه کند که آیا کودک باید رفتن به اتاق اورژانس.

• اگر فرزند شما در زجر تنفسی (داشتن مشکل در تنفس و مصرف اکسیژن کافی) با 911 تماس بگیرید و یا کودک را به نزدیکترین اورژانس. تماس قبل از رفتن به بیمارستان و اورژانس و یا مراقبت فوری به طوری که آنها می تواند آماده شدن برای ورود خود و جلوگیری از قرار گرفتن در معرض بالقوه به COVID-19.

منبع: آکادمی اطفال آمریکا کودکان, بهداشت و درمان از آتلانتا و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>