گرجستان انجمن ورزشی عضو هیات تست مثبت برای coronavirus

یک دانشگاه گرجستان ورزشی انجمن عضو هیات آزمایش مثبت برای coronavirus و درمان در یک بیمارستان محلی با توجه به داخلی ایمیل فرستاده چهارشنبه.

مدیر ورزشی گرگ McGarity گفت: Atlanta Journal-Constitution او نمی تواند بحث در مورد این موضوع.

“من نمی توانم اظهار نظر در مورد هر چیزی” McGarity گفت. “در این بیانیه خود ایستاده. من نه در آزادی به بحث در مورد هر چیزی در مورد آن غیر از آنچه اعلام شده است توسط دانشگاه گرجستان است.”

یک دانشگاه گسترده ایمیل منتشر شده توسط ArchNews است که تولید شده توسط یوگا بازاریابی و ارتباطات دفتر “از فراوانی از احتیاط” نشان داد به کارکنان که:

“یک عضو هیات که با این نسخهها کار در دو و میدانی تایید شد امروز صبح که تست مثبت برای COVID-19. فرد گذشته در پردیس در تاریخ 6 مارس سال 2020 است. او در حال درمان در یک بیمارستان محلی است.

“یکی دیگر از اعضای این بخش دو و میدانی بود که در تماس با فردی است که خود تحت قرنطینه در خانه بدون علائم در این زمان.

“مقامات بهداشت در حال گرفتن اقدامات احتیاطی را به سرعت شناسایی موارد COVID-19 و مناسب بهداشت عمومی اقدام به کاهش گسترش آن و حفاظت از عموم مردم در شناسایی پتانسیل تماس با ما.”

6 مارس برای اولین بار بود بعد از UGA از بهار. McGarity گفت: فدرال پزشکی قوانین حفظ حریم خصوصی مانند HIPAA جلوگیری از گرجستان از افشای هویت این فرد است.

UGA دو و میدانی بوده است تعطیل به عنوان یک نتیجه از یک Southeastern Conference حکم که صادر شد, آخرین پنج شنبه در دومین روز از SEC مردان, مسابقات بسکتبال در نشویل. در آن زمان لیگ معلق بازی نه تنها در این مسابقات اما در تمام کنفرانس های ورزشی.

اصلی قطع دوره مجموعه ای تا مارس 30 بود پس از تمدید مارس 15 و سپس دیروز تمدید دوباره شامل کل ترم. همه بازی ها و شیوه های را متوقف و یوگا دانش آموزان در حال حاضر از اتمام ترم بهار classwork آنلاین.

همچنین هر یک از کارکنان است که سفر به خارج از کشور بیش از رخصتی بهار نیز خواسته برای “self-قرنطینه” برای مدت 14 روز. مربی تیم فوتبال کربی هوشمند است که در میان گرجستان دو و میدانی کارکنان که شناخته شده است به خود شده است.

به UGA ایمیل نیز بررسی بهترین شیوه های بهداشت بیشتر برای پیشگیری از COVID-19 تنفسی ویروس است که تلقی جهانی همه گیر شده توسط سازمان بهداشت جهانی است که:

• پایبندی به اجتماعی فاصله گرفتن از شیوه و CDC راهنمایی در مورد گروه و فعالیت گروهی.
• دستهای خود را با آب گرم و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه. اگر آب و صابون در دسترس نیست با استفاده از یک مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست.
• اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و دهان با دست نشسته.
• اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند.
• اقامت در خانه هنگامی که شما مریض هستند.
• پوشش خود سرفه یا عطسه با دستمال و سپس پرتاب بافت در سطل زباله.
• تمیز کردن و ضد عفونی اغلب لمس اشیاء و سطوح.

“در حالی که ما درک می کنیم نگرانی و ترس در اطراف COVID-19 بسیار مهم است به آرام ماندن و حفظ چشم و نزدیک در سلامت خود و هر گونه علائم که ممکن است بوجود می آیند. علائم COVID-19 تب و سرفه و تنگی نفس. اکثر موارد COVID-19 خفیف هستند با علائم شبیه به سرماخوردگی.

“علاوه بر این اگر شما به تازگی از سفر به مناطق که در آن وجود دارد که در حال شیوع COVID-19 و توسعه با تب و سرفه و تنگی نفس ظرف 14 روز از سفر خود را و یا اگر شما تا به حال تماس با کسی که مشکوک به COVID-19 و توسعه آن نشانه ها در خانه بمانند و تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی محلی و یا وزارت بهداشت حق دور. حتما تماس بگیرید قبل از رفتن به مطب دکتر و اورژانس و یا مرکز مراقبت های فوری و به آنها بگویید در مورد سفر اخیر و علائم خود را.”

روز دوشنبه IMG خدمه اختصاص داده شده به ترویج یوگا فوتبال با ارسال یک پیام ویدئویی به طرفداران از طریق این برنامه کانال های رسانه های اجتماعی در پی خبری که بهار عمل و سالانه G-بعد intrasquad بازی لغو شده بود:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im