گرجستان صاحب نوار حذف حدود 4K از دیوار می دهد و آن را به تلاش کارکنان

به عنوان کافه ها و رستوران ها در سراسر ایالات متحده مالی مبارزه میان coronavirus همه گیر یکی ساحلی گرجستان صاحب نوار در بر داشت یک راه برای کمک به کارکنان است.

جنیفر ناکس که صاحب نوار شن و ماسه در Tybee Island, به تازگی حذف $3,714 که اندود دیوار از استقرار داد و آن را به مبارزه کارگران خدمات.

“ما نشسته بودند وجود دارد درب قفل شده است و من مانند,” اوه خدای من! وجود پول در دیوارها و ما هم در دست ما است,'” او با سی ان ان گفت. “”ما باید این پول را.'”

ناکس مشغول به کار به عنوان یک متصدی بار در نوار شن و ماسه برای هفت سال قبل از آن را داشتن و در حال حاضر اجرا می شود کسب و کار ،

نقدی بیشتر آنهایی که — جمع آوری شده از نوار است کاربران بیش از 15 سال گذشته. مهمان ما بودند out-of-towners تعطیلات در ساحل, خواهد scrawl نام خود را روی اسکناس دلار است که پس از آن استاپلر بر روی چوب-paneled دیوار و سقف.

ناکس با سی ان ان گفت در آن زمان پنج داوطلبان بیش از سه روز به دقت حذف اب و هوای نقدی. بسیاری از لوایح شده بود سرند با ده ها تن از کالاهای اساسی در طول سال.

برخی از این پول شامل ارز خارجی که مهمان جمع آوری شده از کشورهای سراسر جهان, او گفت:. هنگامی که پول نقد گرفته شد آن را در زمان ناکس بیش از یک هفته به پاک کردن صورت حساب و شمارش پول سی ان ان گزارش شده است.

پشته از پول نقد کشیده در سراسر نوار خالی است که به طور معمول شلوغ با تشنه گردشگران در این زمان از سال است. پس از شنیدن از او عمل خوب چند به طور منظم نیز در لباس پوشیدن.

زمان آن بود که همه گفته و انجام داده, Knox, جمع آوری بیش از $4,100 را به کارکنان خود را. دو نوازندگان و چهار بار من داده شد 600 دلار هر او با سی ان ان گفت.

“من فقط نمی تواند نشستن در اینجا و هیچ چیز” او گفت:. “من انجام آنچه من می توانم برای مردم است.”

در حال حاضر یک بار شلوغ دیوار ناکس نوار به نظر می رسد کمی بیشتر لخت.

او گفت که او امیدوار کسب و کار خود را دوباره باز پس از این است که بیش از همه. در ضمن ناکس گفت: او را ادامه خواهد داد پذیرش, نقدی, برای هدیه دادن به دیگر مبارزه کارگران خدمات.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im