گرجستان بیس بال پیش نمایش: این اوماها یا نیم تنه برای Bulldogs

یک اجماع پیش فصل بالا 10 انتخاب, the Bulldogs (که باز فصل خود را در ساعت 5 بعد از ظهر جمعه در خانه در برابر ریچموند) بزرگتر چیزهایی که در ذهن داشته است. یکی از تنها تیم در امریکا به درآمد ملی و دانه هر یک از دو سال گذشته آن را اوماها (روباز انتخابی)-یا-مجسمه نیم تنه این زمان.

در اینجا آنچه را که اتفاق می افتد برای گرجستان برای انجام این کار:

سوار که چرخش

The Bulldogs لنگر خواهد شد توسط یکی از بهترین فرشهای کارکنان در بیس بال. Right-hander امرسون Hancock پیش بینی شده است به عنوان یک پتانسیل شماره 1 پیش نویس انتخاب کنید. 6-پا-4 junior رفت 8-3 فصل گذشته با 1.99 عصر و 97 strikeouts در 90 نوبت. پشت سر او است 6-6 شعله پرتاب کننده کول فروردین که fastball شده است با سنجش زمان در 100 کیلومتر در. تاریخ C. J. Smith را از آسیب و منجر به یک گروه با استعداد چپی. ایجاد یک نزدیک تر به جای هارون Schunk کلیدی خواهد بود.

پیدا کردن برخی از پاپ

گرجستان نمی خواهد فقط از دست Schunk دلاوری به عنوان یک نزدیک تر است. 2019 جان Olerud برنده جایزه به عنوان برتر کشور راه دو بازیکن Schunk همچنین آمار یک تیم بالا 15 خانه اجرا می شود و 58 RBIs. همراه با LJ Talley جان کابل و تاکر Maxwell the Bulldogs در حال از دست دادن 44 homers و 185 RBIs خاموش در سال گذشته 46-پیروزی تیم است. گرجستان قصد دارد برای اجرای بیشتر در 2020, اما آن را نیز انتظار می رود بیش از هشت homers هر یک از شخص پادشاه و کم چوپان. دانشجوی سال دوم کانر تیت (.270, 3 ساعت, 19 RBIs) حرکت به کابل DH نقش و Bulldogs در آورده سابق Vanderbilt بازیکن گرت Blaylock از تاریخ و کالج با بیان قصد جایگزینی Schunk جرم و دفاع یک پایه سوم.

زنده ماندن و thrive

در حالی که گرجستان اخذ شده است یک تن از ملی احترام هستند بنابراین بسیاری از تیم ها در ثانیه. The Bulldogs رتبه به عنوان بالا به عنوان شماره 4 در بسیاری از فصل سنجی, اما هنوز هم آنها را پشت واندربیلت است که با گرفتن چند شماره 1 گره و فلوریدا است که اجماع بالا 5. از جمله آرکانزاس, Auburn, LSU و ایالتی می سی سی پی و هفت ثانیه تیم در میان یک کامپوزیت از کشور 10. آن را سخت به بهبود در سال گذشته 21-9 علامت در کنفرانس بازی اما گرجستان باید به جایی که آن را می خواهد برای رفتن.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im