گرجستان مبتنی بر جهانی مزرعه تامین کننده AGCO هشدار از تولید مختل

مترو آتلانتا-بر اساس AGCO یکی از بزرگترین مزرعه سازندگان تجهیزات گفت که با کروناویروس شیوع “تولید شده است به طور قابل توجهی کاهش می یابد و یا به حالت تعلیق در چند” از جمله کارخانجات.

و این انتظار اضافی تولید اختلالات به عملیات خود در مناطق دیگر جهان دلوت-شرکت بر اساس اعلام در مطبوعات انتشار دوشنبه.

AGCO گفت: این موضوع را با امکانات خود در اروپا هستند “تا حد زیادی با توجه به مواد کمبود و محدودیت در زنجیره تامین است.”

مارتین Richenhagen, AGCO مدیر ارشد اجرایی گفت: در این انتشار است که “AGCO تجهیزات کلیدی برای پایدار تولید مواد غذایی در تمام مراحل چرخه محصول و گسترش به پروتئین حیوانی تولید می باشد.”

“تقاضا برای غلات و پروتئین خود ادامه خواهد داد و در طول این بحران” Richenhagen گفت: “و AGCO ادامه خواهد داد به اولویت بندی پشتیبانی از نمایندگی های ما و کشاورزان برای کمک به ترویج امنیت غذایی.”

AGCO با استناد به وقوع “و عدم اطمینان از هر دو مدت و میزان اثرات آن” نیز انصراف خود را زودتر راهنمایی در انتظار فروش و درآمد.

شرکت مارک های اصلی چلنجر Fendt, GSI, مسی فرگوسن و Valtra.

AGCO تا به حال 9 میلیارد دلار فروش در سال گذشته.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>