Georgia Bulldogs زمین پرواز JUCO به جلو

Tyron امنافزار گستر شریف 6-پا-9, 230 پوند دانشجوی سال اول رو به جلو در کیلگور کالج در تگزاس خواهد شد ثبت نام در UGA این تابستان و بازی برای Bulldogs پاییز آینده با توجه به CBS Sports بسکتبال کالج خودی جان Rothstein. McMillan سه سال از واجد شرایط بودن باقی مانده است.

McMillan به طور متوسط 10.4 امتیاز و 5.1 ریباند در هر بازی این فصل برای رنجرز رفت 21-9 کلی و 12-7 در کنفرانس خود را. او شروع به 27 29 بازی, بازی بیش از 26 دقیقه در هر بازی.

McMillan می دهد گرجستان, قد بلند, ورزشی, داخل حضور آن به شدت نیاز دارد. The Bulldogs از دست 6-9 دانشجوی سال اول رادنی هوارد به گرجستان از طریق انتقال در اوایل این ماه و اخراج 6-9 Amanze Ngumezi در اوایل فصل سال گذشته است.

در ضمن 6-9 junior Rayshaun Hammonds است تست NBA پیش نویس در حالی که حفظ خود را دانشگاهی واجد شرایط بودن. باید Hammonds ترک, افزایش رشته تومانی کامارا (6-8) و مایک Peake (6-8) خواهد بود که تنها بازیکنان دیگر در گرجستان فهرستی از بیش 6-6.

McMillan است و در اصل از نیواورلئان که در آن او با حضور بنیامین O. Davis دبیرستان. نام خود را نیز مشخص McMillian در برخی از گزارش ها.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>