گرجستان می آید تا در برابر تگزاس A&M

نمره گره خورده بود 59-59 با 4:32 باقی مانده قبل از Aggies outscored the Bulldogs 15-10 بقیه راه است. میلر به ثمر رساند 17 از 21 امتیاز در نیمه دوم.

این Aggies (12-12, 6-6 SEC) avenged یک 63-48 از دست دادن در گرجستان (12-13, 2-10) on Feb. 1. The Bulldogs با استفاده از یک 15-6 پشت سر هم در آن بازی را شروع نیمه دوم و هرگز به عقب نگاه کرد. این زمان Aggies outscored the Bulldogs 45-31 در نیمه دوم به جلو در اواخر دور و ضربه محکم و ناگهانی دو بازی از دست دادن خط.

“این است که چرا این چنین روند و این باعث می شود تا بیمار به معده من زمانی که ما به عنوان سخت به عنوان ما انجام دهد و ما با انجام کارهای خوب اما در عین حال ما به تیم های دیگر 26 امتیاز در گردش,” گرجستان مربی تام Crean گفت.

“آنها شلیک 53 درصد در نیمه دوم و ما نمی توانیم هر چیزی در مورد آن چرا که آنها زندگی می کنند-توپ در گردش. این گارد بازی آن را بال بازی شما نام آن را. این اتفاق نمی افتد. همین دلیل است که این یک فرایند است.”

Bulldogs دانشجوی سال اول Anthony Edwards, امکان انتخاب در این تابستان NBA پیش نویس برگزار شد به شش امتیاز 2-از-7 تیر اندازی. Rayshaun Hammonds رهبری Bulldogs با 15 امتیاز و Tyree Crump 11 به ثمر رساند.

با کمک هفت نقطه گارد Sahvir ویلر نقل مکان کرد و به دوم در گرجستان دانشجوی سال اول تک-فصل کمک لیست با 109 عبور رشاد رایت موسی سفید و داستین افزار. جلوتر از چرخ دار نشسته Litterial سبز که ثبت 133 در سال 1989 فصل است.

The Bulldogs cruised به 38-29 شود در حاصل کار دو تیم به لطف ساخت نیمی از عکس های خود را از میدان (15 30) و بیش از دو برابر Aggies در ریباند (21-10) در 20 دقیقه.

شنبه نتیجه بود همتراز برای Bulldogs البته در این فصل در اذیت کردن طرفداران خود را با رهبری قبل از کشف در نیمه دوم. در این مرحله آن را یک معجزه — نام یک ثانیه مسابقات قهرمانی-برای ادواردز به بازی در مسابقات NCAA در چه شکل خود را به عنوان تنها دانشگاهی فصل.

تا بعدی برای Bulldogs یک بازی برابر شماره 11 Auburn در 7 p. m. روز شنبه در Stegeman سالن بزرگ است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im