گرجستان دفاعی پشت را در رقابت برای زمان پخش

این چهارمین قسط در نه قسمت سری است که پیش نمایش گرجستان بهار تمرین فوتبال آغاز می شود که آوریل 17. امروز: دفاعی پشت | دیروز: Linebackers | فردا: خط حمله

دفاعی پشت

که رفته: FS J. R. نی
چه کسی پشت: S ریچارد LeCounte S Divaad Wilson S Lewis سینمایی, S, Mark Webb, S, Christopher Smith, S ویلیام پول; CB تایسون Campbell, CB Tyrique استیونسون, CB, Eric استوکس, CB, Ameer سرعت, CB, D. J. دانیل CB Latavious Brini
که جدید: S عمده سوختگی CB Jalen Kimber
پیش بینی استارت: LeCounte, Cine استوکس, Campbell, Webb

آتن — اوتیس ریس بود منادی signee در گرجستان ردیف 1-رتبه 2018 استخدام کلاس. یک اجماع 4-star چشم انداز که بازی linebacker بیش از دفاعی در Lee County بالا خود را ترکیبی از اندازه و سرعت او را به حال جدولبندیشده به عنوان بزرگ بعدی ایمنی در یک خط طولانی از standouts که باید برای Bulldogs.

اتفاق نمی افتد.

ریس شروع یک بازی در دو فصل در یوگا و تا به حال در مجموع 16 دنده در 28 حرفه ای بازی. به او منتقل به Ole Miss در ماه ژانویه است.

این بدان معنا نیست که ریس نبود به عنوان خوب به عنوان آگهی; آن را فقط بدان معناست که او نمی تواند ضرب و شتم از بچه ها جلوتر از او عمدتا J. R. نی و ریچارد LeCounte.

چنین است که سطح رقابت در گرجستان ثانویه این روز است. The Bulldogs باید استخدام دفاعی پشت به عنوان به خوبی به عنوان آنها هر موقعیت دیگر گذشته چهار فصل است. به عنوان یک نتیجه, آنها بازیکنان نخبه انباشته مانند cordwood.

نگه داشتن تمام کسانی که بازیکنان مولد و خوشحال چالش نهایی برای مربی کربی هوشمند و دفاعی خود را به کارکنان. اما آنها به نظر می رسد به انجام یک کار خوب از آن است. از این رو علاوه بر این اخیر از چهار نخبگان DBs در سال 2020 استخدام کلاس. دو نفر از آنها — 4-ستاره گوشه Jalen Kimber و 4 ستاره ایمنی عمده سوختگی — قادر به پیوستن به این تیم به عنوان اوایل ثبت نام خواهد شد و رقابت برای زمان بازی در بهار عمل. Kelee رینگو شماره 1-دارای cornerback استخدام در 247Sports کامپوزیت و Daran شعبه خواهد شد ثبت نام در ماه ژوئن.

این بدان معناست که رقابت برای زمان بازی در بازار ثانویه خواهد بود به عنوان شدید به عنوان همیشه. اما فوری زمان پخش نیست چه Smart and the Bulldogs در حال فروش به استعداد آمده راه خود را.

“من نمی دانم که چگونه بسیاری از این بچه ها نگاه کنید که در آن و اذعان دارند که” هوشمند گفت: از عمق نمودار. “من نمی دانم اگر این است که واقعا برای آنها مهم است. آن را دو برابر: آره ما بسیاری از دانشجویان سال اول. همه در این کشور نقش بسیاری از دانشجویان سال اول. … من نمی دانم در صورتی که به هر یاتاقان در آن از ما به خوبی بازیکنان فوتبال فرصت را به بازی.”

دوباره گرجستان دارای یک ترکیب خوب است از پیر و جوان در دفاع عقب سوم. این رهبر بلامنازع خواهد بود و ایمنی LeCounte. ارشد شروع هر بازی تاریخ و زمان آخرین دو فصل در کنار نی و رهبری DBs در پردازد (61) و interceptions (4) سال گذشته است. او همچنین تا به حال 76 متری در بازده و آه-تا-نزدیک به گرفتن یک زن و شوهر تمام راه برگشت فصل گذشته است.

بزرگترین نبرد به برپا در بهار خواهد بود که به موفقیت نی و بازی در کنار LeCounte. که قطعا یک نقطه از مشاجره برای ریس که باید آماده به گام به آن نقش در این فصل است. به جای آن او در بر داشت خود را پشت دانشجوی سال اول Lewis سینمایی در چرخش است. سینمایی با بازی در 13 بازی به پایان رسید و با 14 پردازد و دو پاس شکستن یو پی اس و رهگیری در بازی دوم خود دانشگاهی حرفه ای.

“اگر شما به اندازه کافی خوب شما به اندازه کافی” هوشمند توضیح داد. “… Lewis انجام برخی از چیزهای خوب در طول سال است. او واقعا خوب بازی زمانی که او بدست فرصت است. او یکی از ما سریع تر بازیکنان و کمک می کند که matchup-حکیم است.”

“Matchup-حکیم” در راه است, گرجستان, بازی های برگزار شده است در ثانویه تحت دوم-سال مربی تیم چارلتون وارن. The Bulldogs تقریبا همیشه بازی پنج دفاعی پشت و که اشغال که نقش به عنوان nickel back تا حد زیادی بستگی به پایین-و-فاصله وضعیت.

که وظیفه به طور کلی تقسیم شده بین کاربر Mark Webb و اشتباه اول Divaad ویلسون. اما گرجستان بازی یک میزبان از دیگر بازیکنان در این نقطه شناخته شده به عنوان “ستاره” در هوشمند را با سیستم دفاعی است. گاهی اوقات آن ممکن است یک cornerback مانند تایسون کمپبل یا حتی خارج linebacker مانند والتر گرانت.

The Bulldogs به نظر می رسد در گوشه ای با بازگشت junior اریک استوکس, D. J. دانیل و کمپبل. استوکس را آغاز کرده است 15 از 16 بازی گذشته خود در این زمینه گوشه ای. کمپبل سابق 5 ستاره چشم انداز خود را از دست داد شروع کار در مرز به junior-کالج, انتقال دانیل فصل گذشته هر چند در ادامه به ورود مقدار زیادی از زمان و در این موقعیت.

سری

دوشنبه: تیم های ویژه

شنبه: خط دفاعی

چهار شنبه:Linebackers

امروز: دفاعی پشت

جمعه: خط حمله
شنبه: تنگ به پایان می رسد
یکشنبه: Quarterbacks
دوشنبه: گسترده گیرنده
شنبه: پشت در حال اجرا

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im