گرجستان تاخیر اولیه ریاست جمهوری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

گرجستان مقامات انتخابات ریاست جمهوری به تعویق افتاد اولیه برنامه ریزی شده برای هفته آینده به دلیل coronavirus همه گیر شدن دولت دوم مجبور به عقب براند رای در رقابت برای کاخ سفید با توجه به شیوع.

دولت موکول ریاست جمهوری رای قبلا برنامه ریزی شده برای مارس 24 تا مارس 19 همان تاریخ به عنوان به طور منظم اولیه برای آمریکا صندلی و بسیاری دیگر از ادارات و مقامات انتخابات گفت: مجله آتلانتا قانون اساسی در روز شنبه.

“حوادث به سرعت در حال حرکت و بالاترین اولویت حفاظت از سلامت نظر سنجی ما کارگران و خانواده های آنها و جامعه” گفت: وزیر امور خارجه براد Raffensperger.

اولیه رای گیری برای رئیس جمهور یک هفته به پایان رسید در اوایل روز شنبه از سر گرفته خواهد مارس 27. لوئیزیانا در روز جمعه تحت فشار قرار دادند پشت آن مه 4 اولیه به 20 ژوئن. تمام آرا در حال حاضر بازیگران محسوب می شود در ماه مه.

بیش از 279,000 گرجی بازیگران آراء در طول دو هفته از رای گیری اولیه در این مسابقه که ویژگی های یک رقابت بین جو بایدن و برنی ساندرز در دموکراتیک انتخابات و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تنها مدعی در ایران بلیط.

>>بیشتر: چگونه coronavirus دارای طرح میتوانست سیاست گرجستان

>>بیشتر: کمپ اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی; 66 coronavirus موارد در Ga.

تاخیر ریاست جمهوری اولیه فوق العاده بود گام دولت برای انتخابات نگران است که جمعیت جمع آوری می تواند در حوزه های رأی گیری و گسترش این بیماری ناشی از کروناویروس که بیمار حداقل 66 گرجی کشته و یک.

نصب نگرانی در مورد چگونه به با خیال راحت برگزاری انتخابات به عنوان coronavirus گسترش منجر به مذاکرات فشرده بین Raffensperger و حزب دموکرات مقامات بر سر اینکه آیا برای برگزاری رای به عنوان برنامه ریزی شده.

“اولویت ما این است که برای حفاظت از سلامت و ایمنی از همه گرجی ها و به اطمینان حاصل شود که به عنوان بسیاری از گرجی ها که ممکن است یک فرصت برای رای دادن گفت:” Nikema ویلیامز که ریاست حزب دموکرات گرجستان است. “ادامه در شخص رای گیری می تواند سازش هر دو اهداف است.”

مقامات بهداشتی توصیه کرده اند که مردم برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ و همه چیز را از ملی, رویدادهای ورزشی به مدرسه در حال حاضر لغو شده است. رژیم صهیونیستی. برایان کمپ اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در دولت زودتر شنبه.

علاوه بر گرجستان نقش مهمی در چیدن حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری اولیه نیز برای اولین بار در سطح ایالت آزمون جدید $104 میلیون رای گیری سیستم اضافه می کند که برگه کاغذ به انتخابات برای اولین بار از سال 2002.

رای دهندگان را انتخاب نامزدهای خود را بر روی صفحه لمسی و پس از آن می توانید نقد و بررسی چاپ کردن برگه کاغذ قبل از واریز آنها به دستگاه اسکن. اما ادامه مارس 24 رای به عنوان برنامه ریزی شده به طور فزاینده ای قابل دفاع به عنوان coronavirus گسترش یافته است.

‘ساده’

در مواجهه با بهداشت عمومی خطرات و پتانسیل برای افسرده حضور وزیر امور خارجه در دفتر تصمیم به صبر کردن عفونت و به رای دهندگان زمان بیشتری را برای رای گیری غایب از طریق پست اگر آنها را انتخاب کنید برای انجام این کار.

علاوه بر این کمپ و دیگران خواسته اند که افراد را به هدایت روشنی از تجمعات عمومی برای جلوگیری از این بیماری و ناظران انتخابات نگران است که نظرسنجی سایت را در برخواهد داشت خطر ابتلا به گرجستان نظرسنجی کارگران که به طور متوسط 70 سال است. حدود 300 در حال حاضر گفت: آنها دیگر قادر به کار است.

هنوز هم بعضی از داوطلبان نگران هستند که بحران بهداشت عمومی هنوز هم مواج اواخر مارس وادار بیشتر عوارض و بالقوه دیگر به تاخیر بیاندازد.

کارولین Bourdeaux یک دموکرات برای رقابت در حومه شهر خانه در ایالات متحده صندلی به نام مقامات دولتی به اداره مارس 19 انتخابات از طریق پست اگر coronavirus شیوع بدتر می.

“این بسیار ساده است,” او گفت:. “رای گیری نباید قرار داده و سلامت خود را در خطر است.”

او تکرار یک و نیم دوجین دیگر نامزدها تماس با AJC بیش از آخر هفته از جمله استیسی Evans سابق فرمانداری مدعی در حال حاضر در حال اجرا برای یک مستقر در آتلانتا گرجستان خانه صندلی.

“آنچه در گرجستان واقعا نیاز است قوی و آسان برای دسترسی به رای-با-پست برنامه” گفت: ایوانز. “از آنجا که در حالی که همه ما امیدواریم که این وضعیت با coronavirus را بهبود مه 19, یا, مارس 27 هنگامی که رأی گیری آغاز خواهد شد و ما واقعا نمی دانیم.”

تبدیل به پست الکترونیکی-در رای گیری خواهد بود فوق العاده ای انجام شده و نیاز به رای گیری ارسال به تمام گرجستان 7.2 میلیون رای دهندگان و اورژانس تغییرات به انتخابات مقررات.

دولت در حال حاضر اجازه می دهد تا هر رای دهنده به ایمیل در یک غایب رای گیری به جای رای گیری در فرد یک نقطه که اغلب جمهوری خواهان برجسته.

“گرجستان در حال حاضر بزرگ اولیه رای گیری فرصت های است که نمی خواهد که جمعیت زیادی به عنوان به خوبی به عنوان آسان absentee ballot دسترسی” گفت: علامت گذاری به عنوان Gonsalves, یک دلاری ایالات متحده خانه نامزدی که به نام Bourdeaux پیشنهاد یک “ایده احمقانه.”

واقعا نگران’

گرجستان به طور معمول دارای آن اولیه ریاست جمهوری در اوایل ماه مارس با دیگر “سه شنبه” متحده تحت فشار قرار دادند اما تاریخ در این سال به مارس 24 به مقامات زمان بیشتری برای نصب هزاران صفحه نمایش لمسی دستگاه رای گیری خواهد شد که برای اولین بار.

مقامات محلی که buzzed در مورد امکان به روز و به سرعت تحسین تصمیم به تاخیر ریاست جمهوری اولیه.

“آن چیزی که مسئول انجام دهیم” گفت: Gwinnett County حزب دموکرات رئیس بیانکا Keaton. “در حال حاضر مردم واقعا نگران سلامت خود و آن را مناسب گام به مطمئن شوید که ما در حال آماده شده است.”

این تاخیر به این معنی مارس 19 اولیه انتخابات را در حال حاضر شامل رای برای رئیس جمهور آمریکا و ایالات متحده در کاخ همراه با دولت و ادارات محلی.

که می تواند کمک به افزایش مشارکت مردم برای سراسر کشور-تماشای مسابقه برای گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ دیوید پردو صندلی. چند برجسته دموکرات ها در حال رقابت برای به چالش کشیدن نتانیاهو نخست جمهوری خواه از جمله سارا Riggs Amico, جان Ossoff و ترزا Tomlilnson.

هیچ خشک و اجرا

تصمیم به نگه داشتن در مارس انتخابات می آید به عنوان مقامات در چهار ایالت برگزاری انتخابات مقدماتی این شنبه – آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو می گویند که آنها هیچ برنامه ای برای به تعویق انداختن رای گیری اما اعلام کرد اقدامات احتیاطی از قبیل تمدید مهلت رای گیری غایب و سواب پنبه به استفاده از صفحه نمایش لمسی دستگاه است.

“آنها رای دادند و در طول جنگ داخلی” گفت فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis. “ما در حال رفتن برای رای دادن.”

هر دو دموکرات نامزد ریاست جمهوری شد و بعید است به دیدار گرجستان قبل از هفته آینده رای دادن به این بیماری همه گیر مجبور دولت حزب عدالت و به قراضه کمک های مردمی جشن که بایدن به تیتر. ساندرز’ کمپین نیز لغو شد افتتاح یک دفتر در جنوب غربی آتلانتا.

هر چند تعلیق دموکراتیک مسابقه بود اما پس از تبخیر بایدن را رشته اصلی پیروزی دموکراتیک مقامات در ابتدا مشتاق به ادامه با یک رای نیز شاهد آنها به عنوان یک خشک اجرا برای انتخابات ماه نوامبر.

هنوز رای گیری فعالان حقوق تحسین این حرکت به عنوان یک سخت اما لازم است تصمیم گیری است. رئیس نمایشگاه مبارزه با این گروه استیسی آبرامز راه اندازی شد برای ترویج رای دسترسی گفت: این تاخیر به شما کمک استوک مردم در انتخابات و اثبات گرجستان است “محوری میدان نبرد دولت است.”

“حرکت اولیه ریاست جمهوری به مارس 19 اجازه خواهد داد که حتی بیشتر از گرجستان برای شرکت گفت:” لورن Groh-Wargo سازمان مدیر “و مبارزه عادلانه خود را به اطمینان حاصل شود هر رای صحیح شمارش شد.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de