گرجستان غواص Freida Lim دنبال مدرک تاریخی برای بازی های المپیک

Freida Lim همیشه دوست داشتم استخر. او craved که در داخل و اطراف آب را در هر راه او می تواند که به رهبری او را به شنا رقابتی به عنوان یک کودک.

متاسفانه پس از او تشخیص داده شد با قبرهای بیماری یک اختلال خود ایمنی است که تحت تاثیر,تیروئید, لیم, شنا آینده در معرض خطر بود چرا که عضله بیش از حد. او مجبور شد برای تنظیم شیوه زندگی او به عنوان یک دختر 14 ساله و یکی دیگر را انتخاب کنید کمتر استقامت متمرکز ، او در حل و فصل غواصی و قادر به ماندن در اطراف استخر که او را دوست داشتم بدون خطر شخصی خود را به سلامت.

“من تا به حال به تبدیل به یک ورزش است که نیاز ندارد استقامت یا برای من برای انجام بسیاری از قلبی چون من تا به حال یک بیت از عضله-اتلاف” گفت: Lim یک غواص برای دانشگاه گرجستان. “من مربی شنا بود و در واقع یکی که از من خواست به سعی کنید غواصی چون من تا به حال انجام داده ژیمناستیک زمانی که من جوانتر بود.”

اما Lim نیست فقط “سعی کنید” غواصی. او سرآمد. در حال حاضر با سرعت در حال نزدیک شدن بازی های المپیک 2020 در توکیو, Lim یک فرصت برای ایجاد تاریخچه و تبدیل به اولین زن غواص از سنگاپور به واجد شرایط برای بازی های المپیک. وجود دارد نصب نگرانی در مورد اینکه آیا بازیهای المپیک تابستانی می تواند به عنوان برنامه ریزی شده با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. توکیو بازی های برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 29-Aug. 9.

حتی با او در اواخر مقدمه به این ورزش Lim در میان اولین به تاریخ کشور خود را مجددا راه ملی تیم غواصی. سنگاپور تاسیس فعلی تکرار آن غواصی برنامه در سال 2009 و Lim پیوست و سه سال بعد با یک استعداد طبیعی برای این ورزش است.

ابتدا تحت سرپرستی سنگاپور سر مربی زو Jie, Lim به سرعت شهرت در میان کوچک سنگاپوری تیم که در نهایت باز فرصت به دنبال دانشگاهی غواصی در ایالات متحده است. او خواهر بزرگتر Meagan وارد ایالات متحده در سه سال زودتر به شنا رقابتی در پوردو و هدایت Lim طریق پیچیدگیهای حرکت نیمه راه در سراسر جهان است.

“(Alice) گفت: من در مورد تجربیات خود را در شنا و شیرجه تیم که در آن او تا به حال یک تن از سرگرم کننده” Lim گفت. “از آن ساخته شده آن را سخت برای خانواده من از آنجا که ما در حال حاضر می خواهم به حال کسی آمد و به ما بگویید که در مورد همه چیز, بنابراین او واقعا به من کمک کرد از طریق این فرآیند است.”

پس از سرد ایمیل و تحقیق در مورد ده ها تن از آمریکایی دانشگاه لیم تصمیم به حضور در کلمسون. با وجود هرگز بازدید از مدرسه Lim ذکر او جوانه زدن رابطه با مربی لسلی Hasselbach آدامز به عنوان دلیل اصلی برای انتخاب خود است.

اما لیم غواصی حرفه ای پرتاب شد یکی دیگر از موبایل و کامپیوتر در پایان از همه ACC دانشجوی سال اول فصل است. Clemson به طور ناگهانی به پایان رسید آن غواصی برنامه مجبور Lim به ارزیابی مجدد گزینه های خود را و جستجو برای توقف بعدی در کالج سفر.

“زمانی که تیم برای اولین بار گفت که آنها برش برنامه من نوع شوکه” Lim گفت. “اما من بسیار سریع می باشد. اولین چیزی که من پیامک مادر من بود که من نیاز به انتقال به این دلیل که تمام دلیل من به آمریکا بود به شیرجه رفتن.”

پس از یک گیج کننده مارس و آوریل سال 2017 Lim در نهایت حل و فصل در گرجستان یک مدرسه و استخر او آشنا شد و با پس از روت در 10 متر پلت فرم در داخل گرجستان Gabrielsen Natatorium در طول زمان خود را در کلمسون. افزایش دانشجوی سال دوم آماده سفر به 75 مایل از کلمسون به آتن برای پیوستن به مربی دن Laak و محترم غواصی برنامه.

پس از Laak خروج از گرجستان سال بعد Bulldogs آورده و در دو زمان المپیک کریس Colwill به سر این تیم است. Colwill فارغ التحصیل از گرجستان در سال 2008 و تا به حال یک ارتباط عمیق با Laak در طول دانشگاهی روز.

برای لیم Colwill شد او سومین مربی در سه سال او را مجبور به انطباق با مربیگری تغییر دوباره. اما با Colwill را ترکیبی از جوانی و المپیک تجربه Lim احساس کردند که در حال توسعه یک رابطه, با, جدیدترین, مربی تیم آمد آسان است.

“در ذهن من نگران بودم از مورد استفاده قرار گرفتن به مربی دیگری دوباره” Lim گفت. “… اما من همراه با کریس واقعا خوب است. او جوان پس او را درک و آن را خوب است که حافظه از یک ورزشکار در حال خودش است و تازه در ذهن خود.”

Colwill به سرعت به رسمیت شناخته شده است که Lim نه تنها موثر استعداد بلکه اشتیاق شدید برای غواصی به دو چیزی به باند بیش از. گرجستان گراد به نمایندگی از ایالات متحده در بازی های المپیک 2008 پکن و همچنین المپیک 2012 در لندن و اعتقاد گسترده خود را تجربه بین المللی به ارمغان آورد چیزی منحصر به فرد به Lim آموزش.

“من فکر می کنم (پس زمینه) کمک می کند تا آنجا که چگونه برای ایجاد روال برای خودتان و در آغوش لحظه و واقعا احساس راحت که در آن شما هستند” Colwill گفت. “غواصی بسیار ذهنی است و می توان آن را بسیار دشوار تا آنجا که به کمال است. من فکر می کنم زمانی که شما ایجاد یک طرز فکر برای کمک به ورزشکاران استراحت کمی من فکر می کنم که می تواند یک راه طولانی بروید. من فکر می کنم که من واقعا می تواند در آمده و کمک کند.”

در کنار Colwill, Lim بهبود یک بار دیگر در تاریخ های نجومی در گرجستان قرار دادن 15 در مسابقات قهرمانی NCAA در تخصص های 10 متر پلت فرم.

بلافاصله او تمرکز تبدیل به 2019 قهرمانی جهان در گوانگجو کره جنوبی که در آن او به پایان رسید و 20 38 رقبا در پلت فرم به دقت از دست رفته را در یک نقطه در رویداد نیمه نهایی. Lim بهبود یافته در سال 2017 قهرمانی جهان ظاهر در بوداپست که در آن او به پایان رسید 34th.

“من در واقع تا به حال بسیاری از سرگرم کننده که در آن دیدار” Lim گفت. “من هنوز خیلی جوان بود و من هیچ انتظارات. معمولا وقتی که من رفتن به این دیدار من به طور کلی قرار نیست فشار بر خودم من فقط به رعایت و شیرجه می کنم.”

Lim بازگشت به گرجستان برای فصل ارشد و ادامه داد: به اکسل در ثانیه. اما او دانشگاهی حرفه ای کوتاه قطع شد و پس از NCAA اعلام کرد لغو رویدادهای ورزشی باقی مانده از سال است. او هرگز فرصتی برای شیرجه رفتن در فینال مسابقات NCAA دیدار خواهد کرد.

با بازی های المپیک 2020 در توکیو که در ماه اوت Lim هنوز یک شانس بیشتری برای واجد شرایط در پلت فرم در FINA غواصی جام جهانی در ماه آوریل است. برای انجام این کار, Lim را به پایان برساند در بالای 18 از رقبا در جام جهانی دیدار و نه از جمله 12 غواصان که در حال حاضر واجد شرایط برای بازی های المپیک با رسیدن به فینال در سال گذشته مسابقات قهرمانی جهان است.

در دسامبر 22 ساله Jonathan Chan شد اولین غواص از سنگاپور تا کنون به واجد شرایط برای بازی های المپیک با قرار دادن اولین بار در 10 متر پلت فرم رویداد در بازی های آسیایی 2019. اگر Lim انجام خوبی در جام جهانی به او این شانس را به پیوستن به او در توکیو در ماه اوت که او را به نمایندگی از سنگاپور در المپیک غواصی.

“من فکر می کنم او است آنچه در آن طول می کشد تا آن را به بازی های المپیک” Colwill گفت. “او ثابت کرده است که او 20 بهترین غواص در جهان در این نقطه است. واضح است که می گوید زیادی در مورد او و این که او است آنچه در آن طول می کشد. برای او آن را در حال حاضر فقط به ایجاد طرز فکر و باور در آن بیشتر است. فقط تمرکز بر یک در زمان شیرجه رفتن و من فکر می کنم او می تواند آن را انجام دهد.”

پس از سال 2020 که مشخص نیست چه Lim آینده با غواصی نگه می دارد. او قصد دارد به تحصیلات تکمیلی در مه از گرجستان با دو عمده در رژیم های غذایی و پخت و پز و علم تغذیه و امید به دنبال یک حرفه ای در این زمینه پس از فارغ التحصیلی.

در حال حاضر تمرکز باقی می ماند در مقدماتی المپیک دیدار در ماه آوریل است. در حالی که Lim است در آستانه تاریخ برای کشور او, او را بیشتر نگران در مورد آنچه که او عملکرد می تواند به صورت گسترده تر در آینده از کشور مادری خود را غواصی برنامه.

“من قادر خواهد بود به عنوان یک منبع الهام برای جوانتر و بالا و آینده غواصان با توجه به سنگاپور اجرا برنامه های جدید برای پیدا کردن استعدادهای جوان. آن را کمک خواهد کرد که به آنها انگیزه بیشتری برای آموزش سخت تر و نگه داشتن غواصی بنابراین امیدوارم (من) می تواند کمک به سنگاپور غواصی رشد است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im