گرجستان فوتبال گسترش همچنان در میان همه گیر

این پروژه که به ارائه یک خانه جدید پایه برای کربی هوشمند را Bulldogs همچنان ادامه دارد. تا کنون حداقل بهداشت و درمان-مراقبت از اقدامات احتیاطی است که منجر به تخلیه یوگا را دانشگاه و امکانات ورزشی را نمی کند گرجستان پیشرفت در حال رشد SEC football مسابقه تسلیحاتی.

“آنها قادر به کار به عنوان (DPR ساخت و ساز) هدایت آنها به کار” یوگا مدیر ورزشی گرگ McGarity روز دوشنبه گفت:. “آنها پس خود شرکت پروتکل به عنوان دور به عنوان زمانی که آنها کار و امور اجتماعی-فاصله می رود. اما آنها کار کرده اند, ریختن بتن و چیزهایی مانند آن. در حال حاضر واقعا وجود دارد نه بسیاری از کار فشرده چون همه چیز زیر درجه در حال حاضر. آنها در حال بیرون آمدن از زمین با دیوار های بتنی.”

وضعیت McGarity مجاز ممکن است متفاوت باشد اگر ساختمان در حال حاضر در خارج از زمین و برق و لوله کش و تیغه تکنسین شد و در سایت به طور همزمان. که این مورد نشده است.

یوگا در حال حاضر دو پروژه های در حال انجام: فوتبال تسهیلات و بتن پروژه مرمت در ورزشگاه سانفورد. هر دو ادامه دارد.

چند دلار در پروژه های ساخت و ساز در دن Magill تنیس پیچیده و یوگا سوارکاری تکمیل شد در اوایل این سال است.

اما در آینده نزدیک فوتبال – مالی موتور است که قدرت یوگا دو و میدانی – باقی می ماند بسیار در سوال. همه بهار های ورزشی تعطیل شد, برای سال و سه شنبه.

که شامل بهار تمرین فوتبال. آن باقی مانده است به طور فزاینده ای تردید است که 15 جلسه تمرین مجاز برای فوتبال توسط NCAA سر گرفته خواهد شد. McGarity نه به حدس و گمان است.

بزرگتر سوال بلندی است که آیا فوتبال کالج برگزار خواهد شد در تمام فصل آینده است. گرجستان برنامه ریزی شده است برای باز کردن فصل در برابر ویرجینیا در سپتامبر. 7 در Chick-fil-A کیکآف بازی در مرسدس بنز ورزشگاه. این آخر هفته کاوالیرز مربی توسن Mendenhall به خبرنگاران گفت که اگر همه گیر خاموش کردن تمدید شده است وجود دارد بحث در مورد بازی کوتاه فصل است که ممکن است تنها شامل بازی های کنفرانس.

McGarity گفت: یوگا و SEC نیست با توجه به هر چیزی از مرتب کردن بر اساس در حال حاضر. آنها باقی می ماند و امیدوار است که فصل فوتبال اقدام خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.

“شما نمی دانید که در حال حاضر اگر شما در حال صحبت کردن در مورد یک فصل کامل با مشتقات جزئی فصل شروع فصل نقل مکان کرد,” او گفت:. “فقط تا بسیاری از ناشناختهها. به جای تمرکز ما منابع و انرژی در hypotheticals است که می تواند متفاوت باشد برای سال, ما می خواهیم به وقف تلاش های ما و زمان به سمت کمک به جوانان ما با چه چیزی نهفته است مستقیم به جلو.

“و ما مربیان بیش از حد. آنها که مایل به دانستن جزئیات نیز هست. همه ما انجام دهد. اما در این زمان که فقط غیر ممکن است به ناخن مگر اینکه متخصصان پزشکی و دولت آمدن با برخی از اطلاعات جدید است که می تواند ما را از جدول زمانی. ما در حال زندگی در جهان ناشناخته در حال حاضر.”

برای مطمئن شود, لغو یا تعویق در هر بازی فوتبال خواهد بود قابل توجه مالی آمار به صورت یوگا را در بخش دو و میدانی. فوتبال حساب برای اکثریت قریب به اتفاق Bulldogs’ ورزشی درآمد. مالی سال 2020 به پایان می رسد ژوئن 30.

عدم اطمینان می آید در یک زمان بد برای گرجستان دو و میدانی. آخرین مهلت برای ارسال کمک های مالی برای بلیط فصل است که به سرعت نزدیک شدن است. The Bulldogs به تازگی تمدید آن یک هفته به 6 آوریل.

اما که ممکن است به اندازه کافی زمان برای افرادی که ممکن است تحمیل بی ثباتی مالی و یا تجربه کار ندارند.

“ما به خوبی در حال انجام” McGarity گفت. “ما در حال کار با کسانی که ممکن است نیاز به کمک های مالی تا آنجا که چگونه آنها ممکن است برای بلیط. ما باید یک سیستم در محل برای مقابله با آن نیز هست. اگر وجود دارد مشکلات ما کارکنان اختصاص داده شده به کمک به حامیان ما از طریق آن است.”

یوگا دارای رگه هایی از 79 متوالی فروخته صفحه اصلی فوتبال بازی تقویت نزدیک به 60,000 فصل-دارندگان بلیط. McGarity گفت: تا کنون آنها را ندیده افت قابل ملاحظه است.

“ما به طور معمول لازم نیست که مقدار زیادی از حجم معاملات در فصل بلیط به دلیل وفاداری ما طرفداران” McGarity گفت. “من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت برخی از. ما واقعا نمی دانیم تا اواسط مارس چه تاثیر این ساخته شده است در بلیط فوتبال در سال آینده.”

گرجستان نشده وارده بسیار در راه درآمد را از دست داده است. تنها درآمد واقعی تولید در بهار بیس بال است و آن اسمی است.

در ضمن یوگا را پردیس مجازی زمین بایر. McGarity خودرو تنها در پارکینگ از ته-Mehre میراث سالن در صبح روز دوشنبه.

“ما توان مقابله با مسائل به عنوان آنها بوجود می آیند و انجام بهترین های ما به ماندن بگیرید پیش در برنامه ریزی و قانون” گفت: McGarity که همچنان به شرکت در روزانه کنفرانس تلفنی با SEC و NCAA است. “در حال حاضر ما تمرکز کامل بر ما دانشجو-ورزشکاران و آماده شدن برای دانشگاه به سر کلاس های هفته آینده. به طوری که ما مهمترین مسئله در حال حاضر حمایت از این کودکان و نوجوانان برای بقیه ترم.”

برخی از دانش آموزان باقی می ماند در آتن بسیاری از بازگشت به خانه های خود. کلاس های متوقف شده پس از 6 مارس هنگامی که یوگا پراکنده برای شکستن بهار تا مارس 30, زمانی که آنها به رزومه آنلاین. کلاس های آنلاین که در حال حاضر در جریان اند ادامه داد: McGarity گفت.

“همه متوجه ما شده اند در زیر این (توقف) تنها برای یک هفته” McGarity گفت. “به نظر می رسد مانند آن است که یک ماه اما ما فقط شروع راه های جدید ما را از عامل هفته دوم از آنچه در انتظار ما خواهد شد بسیاری از هفته. پس وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر شده اند که به ترتیب اولویت در حال حاضر. آن را کمی در اوایل صحبت قطعی در مورد چیزی که ممکن است یا ممکن است اتفاق می افتد.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>