گرجستان فوتبال بزرگ کنت لارنس می میرد

لارنس که ستاره دار برای Bulldogs در دهه 1960 درگذشت در آتن در صبح روز جمعه پس از یک بیماری طولانی. او 72.

به عنوان یک قاضی, Lawrence, ریاست دادگاه های ایالتی از سال 1985 تا بازنشستگی اش در سال 2011 و موسس آتن کلارک شهرستان DUI/دارو دادگاه بود که اولین از نوع خود در کشور گرجستان و یکی از اولین در سراسر کشور.

گرجستان طرفداران فوتبال هستند بیشتر احتمال دارد به یاد لارنس برای بسیاری از برجسته او تولید پوشیدن شماره 24 نیوجرسی برای وینس دولی از 1965-68. به عنوان Bulldogs’ شروع tailback برای سال 1966 SEC قهرمانی تیم لارنس ثبت 87-حیاط کیکآف بازگشت در برابر VMI a 70-حیاط زدن توپ بازگشت در مقابل گرجستان و 74-حیاط TD اجرا در برابر SMU در پنبه کاسه. لارنس نامگذاری شد MVP از پنبه که کاسه به عنوان او با عجله برای 149 متری به مجموعه ای از یوگا کاسه عجله رکورد بود که برای 25 سال است. او همچنین به پنبه کاسه Hall of Fame در سال 2003.

در سال 1968 تیم که موفق به کسب قهرمانی ثانیه Lawrence, بازی هافبک تقسیم پایان و فلنکر ابتلا به 35 عبور برای 491 متری و چهار touchdowns. پس کالج حرفه ای او در بازی با شاهین و فیلادلفیا ایگلز از NFL.

لارنس زمانی که دانشجویان سال اول نمی شد واجد شرایط برای رقابت در تیم اول دانشگاه یا دانشکده. اما در سال 1965 او به رهبری گرجستان دانشجوی سال اول تیم در زدن توپ را برمی گرداند و هفت برای 84 متری. لارنس مجموعه گرجستان ثبت 9.5 ثانیه در 100-حیاط داش و دوم قرار داده در ثانیه اول آهنگ ملاقات با 9.4-دوم اجرا شود.

بومی مرکزی, S. C., Lawrence آمد به گرجستان زیر یک فوتبال کشور و پیگیری حرفه ای در دانیل دبیرستان, جایی که او نیز باسواد در بیس بال و بسکتبال. او به دست آورده دولت عنوان در 100, 220-و 440-حیاط شد.

لارنس به دست آورده کارشناسی و کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش از یوگا. بعد از فوتبال لارنس به دست آورده و مدرک حقوق خود را از وودرو ویلسون دانشکده حقوق در اگلتورپ دانشگاه.

قاضی کنت لارنس فوتبال دانش وقف به تازگی تاسیس شده به افتخار لارنس.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de