گرجستان فوتبال استخدام رول با 2 بیشتر مرتکب

گرجستان استقبال دوم آن کلامی تعهد از 24 ساعت گذشته پنج شنبه. آخرین آمد از 4 ستاره در حال اجرا پشت Lovasea کارول از IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا. کارول تعهد آمد بر روی پاشنه از یک شنبه شب از میکا موریس 4 ستاره-رتبه توهین آمیز از Camden County High School.

غیر الزام آور تعهدات شفاهی فشار به شش شماره از استخدام در حال حاضر برنامه ریزی برای ثبت نام در Bulldogs’ کلاس 2021. که در مورد که در آن گرجستان معمولا در این زمان از سال که تا حدودی از تعجب به استخدام کارشناسان.

“برای من وجود داشته است بیشتر تعهدات به این نقطه از من فکر کردم می شود وجود دارد با آنچه که در جهان در حال حاضر گفت:” چاد سیمونز یک آتلانتا مبتنی بر استخدام تحلیلگر Rivals.com. “اما همه چیز به نظر می رسد به رفتن در مورد مانند آنها شده است از چند سال گذشته. آن را بسیار پر مشغله و بسیار فعال در حال حاضر.”

در 2018, NCAA شروع اجازه می دهد فوتبال, برنامه ها به میزبان چشم انداز در بازدید رسمی در ماه آوریل شروع و گسترش به ماه ژوئن است. این پاسخی بود به امضای اوایل دوره در ماه دسامبر که در حال حاضر تولید اکثر خریدهای میان نخبگان چشم انداز.

البته که ممکن نیست در حال حاضر با جهان در مستند به دلیل تهدید به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. اما مربیان کالج – به خصوص کسانی که ساکن در ثانیه – ندارد اجازه دهید که آنها را آهسته.

بدون هفتگی شیوه ها و تعهدات دیگر به سرعت آنها را ترک مقدار زیادی از زمان برای برقراری ارتباط با استخدام آنها بیشتر طمع به چیزی داشتن. و با تکنولوژی مدرن بودن آنچه در آن است که این روزها وجود دارد بسیاری از راه هایی برای انجام این کار است.

“من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از سربازان به من گفت آنها از نوع خسته از مربیان کالج داشتن خیلی وقت آزاد برای جذب آنها” سیمونز گفت. “آنها در حال گرفتن خسته از تماس های تلفنی آنها در حال گرفتن هر روز خسته از آنها تمایل آنها را برای رفتن به زوم و یا FaceTime در هر روز است. که باعث شده من فکر می کنم برخی از این کودکان حتی قبل از ارتکاب آنها فکر آنها بود. من فکر می کنم آنها فقط می خواهید برای دریافت برخی از این مربیان را در یک راه خوب است. از آنجا که من فکر می کنم شما ببینید بچه های دیگر (متعهد) طی هفته آینده یا بیشتر.”

گرجستان آخرین تعهدات هر دو به شدت دنبال شود. کارول – چه کسی برای اولین بار نام تلفظ luh-واس-ee-ay — هنگامی که متعهد به کارولینای جنوبی و همچنین به شدت دنبال شده توسط Alabama, Auburn, فلوریدا, FSU و گرجستان پس از حمایت در Gamecocks پاییز گذشته.

کارول اساسا بازی در سراسر زمین در جرم و دفاع در Warren County بالا است. اما او متمرکز در حال اجرا پس از انتقال به IMG قبل از فصل گذشته. 6-پا-1 و 189 پوند junior تا به حال 57 حمل برای 571 متری و هشت touchdowns در حالی که به اشتراک گذاری backfield بار در فصل گذشته. او 1,446 متری عجله و 19 touchdowns در وارن کانتی در سال 2018 است.

“او یک گرجستان بچه و رفتن به گرجستان شده است رویای خود را پس از اولین بار من پا به این دبیرستان بود که او یک دانشجوی سال دوم” سیمونز گفت. “او همیشه صحبت, ‘گرجستان, گرجستان, گرجستان” و مردم شده اند در گوش او در مورد بازی در دانشگاه گرجستان از او یک کودک بود. حتی اگر او در نقش IMG او هنوز خانه-دولت بچه. بنابراین این نوع از دایره کامل برای او و آن را به خوبی ببینید.”

موریس یک مانور برخوردار است کمی بیشتر از شهرت ملی به عنوان نخبگان چشم انداز. The Bulldogs تصور میشد در یک یدک کش-از-جنگ با Alabama برای موریس ” خدمات و او به شدت دنبال Auburn, Clemson, فلوریدا و دانشگاه ایالتی فلوریدا در میان بسیاری دیگر.

در ضمن سیمونز انتظار بهترین رو برای موریس.

“او نمی تواند 17 تا ماه اوت, و یکی از چیزهایی که من در مورد او – آینده بالقوه خود توسعه” سیمونز گفت. “هنوز هم 16 و او در حال حاضر 6-4 یا 6-5 در 330 پوند بسیار به خوبی توسعه یافته و بالغ. او مرا به یاد بسیاری از اندرو توماس. او نمی توانم در یک مقدار زیادی از رسانه های اجتماعی بزرگ rah-rah مرد فقط می شود کار انجام می شود با این نسخهها کار سخت و بسیار هوشمند است.”

موریس اولین offensive lineman در 2021 کلاس و کارول اولین بار است که در حال اجرا بازگشت. سیمونز انتظار Bulldogs به دنبال یکی دیگر از پشت و چند linemen.

او همچنین فکر نمی کند که این یک تصادف است که تمام شش گرجستان تعهدات باید در خوابگاه های دولتی. The Bulldogs امضا ردیف 1-رتبه بندی کلاس در کشور در سال گذشته اما بسیاری از آنها از خارج از دولت.

“من فکر می کنم گرجستان بسیار بیشتر متمرکز در دولت استعداد در این کلاس” سیمونز گفت. “در حال حاضر آنها هنوز هم هدف بهترین بازیکنان در کشور و دریافت آن ، اما در سال 2021 بسیاری بهترین مردمان آنها دنبال آن هستید در بازی در خانه خود دولت است. آن را فقط به نوع خطوط که در راه این سال است.”

البته زمان بسیار متفاوت هستند برای سیمونز به عنوان به خوبی. به طور معمول او می تواند در همه جا در این زمان از سال به دیدار بهار, شیوه های جلسه استخدام شرکت منطقه ای و ملی استخدام اردوگاه.

به جای او شده است پیچ و مهره ای با خانواده اش در خانه در Paulding County است.

“وجود دارد برخی از جوانب مثبت و منفی است که البته” سیمونز گفت. “زمان دور از خانواده یکی از بدی از کار من و بودن در تلفن تمام وقت. به طوری که بخش خوب بودن قادر به بازی مدرسه قدیمی بازی تخته, بازی با بچه های من در شب و هنوز هم قادر به انجام کار است. بخشی دیوانه به تماشای من, همسرم, یک, معلم, سعی کنید برای تدریس 27 بچه های پنجم ابتدایی ریاضی بیش از زوم. من به او اعتبار دیدن که دست اول. من خوش شانس به این کار دارم.”

گرجستان کلاس صفوف شماره 8 در سراسر کشور در 247Sports کامپوزیت. کارفرمایی براک Vandagriff از بوگارت تنها 5 ستاره-دارای چشم انداز است.

گرجستان 2021 تعهدات

Lovesea Carroll, RB, 6-1, 189, برادنتون فلوریدا.

دیوید دانیل, DB, 6-2, 185, Woodstock

مارلین دین د 6-6, 265, Elberton

جاناتان Jefferson, DT, 6-4, 255, داگلاس ویل

میکا موریس OT 6-4, 316, Kingsland

براک Vandagriff, QB, 6-2, 199, بوگارت

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de